Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bio přípravky a nové vychytávky pro úspěšnější pěstování rostlin

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Při pěstování rostlin je důležité používat přípravky podpůrné a přípravky pro léčení chorob a hubení škůdců. Vy, kteří rádi pěstujete květiny, máte vztah k přírodě - buďte k ní ohleduplní. Místo obyčejného chemického hnojiva stačí koupit ekologické hnojivo nebo jiné přípravky, které jsou k přírodě šetrné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové vychytávky pro úspěšnější pěstování rostlin. | foto: Levnekvetinace.cz

Představíme vám některé z přípravků dostupných na www.levnekvetinace.cz.

plantasorb

PLANTABSORB ®

Tento přípravek zajišťuje stálý přísun vody k rostlinám, zadržuje dostupnou půdní vlhkost a poskytuje rostlině vodu, když okolní půda vyschne.

Šetří vodu a zajišťuje vyrovnaný růst rostlin i v suchých obdobích. Je vhodný například pro výsadby truhlíků na slunných terasách.

symbivit

SYMBIVIT®

Ekologický přípravek, obsahující prospěšné mykorhizní houby, které se napojují na kořeny a přinášejí rostlině lépe vodu a živiny, podporují rostlinu po celý její život, zlepšují růst, kvetení a odolnost.

Podporuje uchycení po výsadbě, vyrovnaný růst, lepší odolnost proti suchu a vyšší počet květů a plodů.

lignohumát

LIGNOHUMÁT - PODPORA RŮSTU

Lignohumát je ekologický pomocný rostlinný přípravek. Při přesazování má protistresový efekt, rostliny se lépe ujímají.

Stimuluje růst a pozitivně působí na průběh fotosyntézy. Má přiznivý vliv na růst rostlin, jejich chuťové vlastnosti. V půdě urychluje rozklad organické hmoty.

KOPŘIVA PLUS - PODPORA RŮSTU

kopřiva plus

Přípravek je vyroben ze směsi kopřivy dvoudomé a břízy bělokoré s přidáním živin a stopových prvků. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost rostlin vůči nepříznivým vlivům. Podporuje rychlejší růst a vývoj rostlin. Zvyšuje výnos a kvalitu.

Použití pro: zeleninu, drobné ovoce, balkonové a pokojové rostliny.

POLYVERSUM - PŘÍPRAVEK PROTI PLÍSNI

polyversum

Přípravek na ochranu rostlin, ekologický fungicid ve formě smáčitelného prášku. Ochrana rostlin a plodin proti plísni. Např. ochrana jahod proti - plísni šedé, červené hnilobě jahodníku a fytoftorové hnilobě jahodníku.

Ochrana okurek proti - helmintosporióze a plísni okurkové.

Ochrana máku setého proti - helmintosporióze a plísni makové.

biool

BIOOL - PROTI ŠKŮDCŮM

Ničí téměř všechny škůdce, které zasáhnete a smáčíte (mšice, molice, puklice, svilušky, třásněnky, malé housenky, aj). Neškodí většině užitečného hmyzu a včelám.

Nejedovatý, insekticidní postřikový prostředek pouze z přírodních potravinářských surovin ve formě emulgovatelného koncentrátu proti škůdcům kulturních plodin.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.