Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bílkova 13 - italská restaurace, wines home, coctail bar, cigar shop a cognac point club

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na adrese Bílkova 13 u Pařížské ulice je právě otevřen ojedinělý moderní komplex nabízející hostům skutečné kulinářské pochoutky z italské restaurace, široký výběr lahodných vín, reprezentativní nabídku koňaků i pravé doutníkové separe.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Italská restaurace na adrese Bílkova 13 v čele s renomovaným šéfkuchařem Petrem Krejčím. | foto: BÍLKOVA 13

Duší ITALSKÉ RESTAURACE na adrese Bílkova 13 je renomovaný šéfkuchař Petr Krejčí, který svým kulinářským uměním získal důvěru náročných hostů u nás i v zahraničí. Mezi vybrané hosty, které měl tu čest okouzlit svým uměním a rád na ně vzpomíná, patří např. starosta Chicaga Richard Daley či italská herečka Ornella Muti.

Své bohaté zkušenosti z osmnáctileté praxe v Itálii a v Kanadě dnes prezentuje právě na adrese BÍLKOVA 13, o které říká: "Už jsem v životě ve své praxi zažil, že po mně chtěli kulinářský zázrak, ale přitom měli tisíce omezení, italská restaurace Bílkova 13 mi dává možnost znovu pracovat se vším, na co si vzpomenu, lidé si opravdu pochutnají."

Po vzoru gurmánské filozofie italských mistrů preferuje jednoduchost a přirozenost surovin, ve kterých tkví úspěch pravých delikates. Za svou kulinářskou vášeň a talent byl nesčetněkrát oceněn.

$1#utm_source=topkontakt-partner&utm_medium=topkontakt">Italská restaurace v čele s renomovaným šéfkuchařem Petrem Krejčířem

COGNAC POINT CLUB nacházející se na adrese Bílkova 13, který je umístěn v téměř utajených luxusně zrekonstruovaných klenbách se samostatným vchodem, nabízí svou exkluzivitou hájemství absolutního soukromí, diskrétnosti, vybraného vkusu a nabídky přibližně tří set druhů cognaců.

Je zde 9 000 lahví, mezi nimiž jsou i zcela ojedinělé skvosty exkluzivní nejen svou značkou, ale i uměleckým zpracováním. Jak se stát členem Clubu s možností oživit svá jednání v netradičním prostředí vám přiblíží manager Clubu Jakub Troníček.

Vyberte si z 60ti druhů doutníků v komplexu BÍLKOVA 13

V doutníkovém separé CIGAR SHOPU si můžete vybrat z 60 druhů doutníků z Kuby, Dominikánské republiky, Nicaragui, Hondurasu či Mexika. Na své si přijdou i milovníci značky Padron, patřící k nejlepším na světě. Od nového roku bude nabídka rozšířena o kubánskou lahůdku Cohiba BEHIKE.

Pozornost obdivovatelů vína rozhodně upoutá VINOTÉKA s vybraným sortimentem z celého světa. Pozoruhodná je svou specifičností nabídky. Téměř 70% vín totiž pochází ze soukromého exkluzivního dovozu z Alsaska, Rakouska a severní Itálie.

Vína je možno za velmi příznivé ceny ochutnat nejen v samotné restauraci, ale rovněž si je s příznačnou slevou zakoupit v místním wine shopu. Nad vinotékou bdí oko zkušeného hlavního sommeliera Štěpána Mlejnka, který je absolventem prestižní Londýnské vinařské akademie.

$1#utm_source=topkontakt-partner&utm_medium=topkontakt">COGNAC POINT CLUB

Neodmyslitelnou součástí nově otevřeného podniku je svou rozmanitou nabídkou koktejlů COCTAIL BAR. Bar manager Petr Jon vsadil na oblíbené koktejly za příznivé ceny. Prosazuje tzv. americký styl za barem – přípravu drinků přímo před hostem.

Potěšilo by jej, kdyby si hosté Coctail Bar na adrese Bílkova 13 oblíbili a přicházeli za svým vlastním barmanem. Snoubí se zde moderní styl baru s klasickým broušeným sklem. K atraktivnosti bohaté nabídky přispívá kromě koktejlů i vynikající champagne Sanger, které je exkluzivně pro BÍLKOVU 13 dováženo z Francie.

BÍLKOVA 13 - originalita a multifunkční zázemí

Bílkova 13 je originální svou koncepcí, nabídkou i multifunkčním zázemím, které se rozprostírá na ploše 1000 m2. Jeho nevšední pojetí je dílem dnes již renomované značky Design by Donlič. Radost z tajemství při objevování prostorů v několika úrovních s hravostí propojených je jen dalším důvodem, abyste zavítali!

Navštivte komplex Bílkova 13.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz