Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bike Gallery: cyklistický obchod s nadstandardní nabídkou a službami

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nedaleko pražské Evropské třídy, pod Červeným vrchem sídlí cyklistický obchod, který stojí za to navštívit pro jeho zajímavý sortiment i poskytované služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nevíte, kam pro nové kolo? | foto: Bike Gallery

Název Bike Gallery přesně vystihuje atmosféru v jaké se ocitneme při vstupu do prodejny. Cyklistický obchod je laděn do moderního stylu a dává nejlépe vyniknout jednotlivým bicyklům, mezi kterými nechybí ty nejexkluzivnější kousky světových výrobců.

Abychom byli konkrétní, jedná se především o značky Cannondale a Merida, která jsou k dispozici v široké paletě modelů, kde se nezapomíná například ani kola dětská. Vzhledem k tomu, že majitel prodejny, Jiří Vent, byl dlouhá léta naším aktivním silničním reprezentantem a zúčastnil se mimo jiné i olympijských her v Barceloně, má silné zastoupení také silnice, ke které má osobní vztah.

Nejen fajnšmekr ocení luxusní stroje od značek Pinarello, Cervelo, MCipollini a Fondriest včetně zapletených kol Lighweight a Mavic, pedálů Speedplay, plášťů Continetal a sedel Selle Italia a dalších známých značek. Střední třídu zastupuje Focus, plus zmíněná Merida a Cannodale.

Vedle toho se můžeme probírat regály plnými oblečením a doplňky od značek Endura, Northwave, Sidi atd. Na nákup kol můžeme využít i splátkový prodej společností Essox, s.r.o. Vzhledem k sortimentu nabízených rámů je cyklistický obchod Bike Gallery připravena vyjít vstříc také požadavkům stavby kol na zakázku. To se osvědčilo především u drahých silničních rámů.

Cyklistický obchod Bike Gallery vznikl původně z velkoobchodu Bike Star, který funguje i nadále, výhodu to má v exkluzivním českém zastoupení mnoha značek, které tu najdeme v hojnějším počtu, než kde jinde. Na své si přijdou majitele bicyklů, kteří rádi svoje stroje odlehčují. Pro ty je připravena komponentová značka KCNC, se širokou nabídkou většinou CNC komponentů ve špičkovém zpracování.

Další libůstkou je Genuine Innovations, americká firma, orientující se na vše kolem huštění, v čemž je světovou jedničkou. Vyloženě exkluzivní značkou je Lezyne, specializuje se na doplňky a nářadí, bez kterých se na kole neobejdeme, ovšem v provedení na úrovni luxusního šperku s dokonalou funkcí.

Zajímavá je i nabídka batohů s vaky značky Hydrapak. V Bike Gallery se zkrátka nenudíte, návštěva prodejny může být i pouhou inspirací a doplněním přehledu o současných trendech v cyklistice. Cyklistický obchod ve spolupráci s dovozci umožňuje i testování kol v předem stanovených termínech, stačí jen sledovat webové stránky.

Cyklistický obchod Bike Gallery je aktivní nejen v počtu vystavených produktů, ale také službami zákazníkům. V rámci Bike Gallery Fitting Servisu můžete využít komplexní program statického a dynamického nastavení kola na míru.

Využívá mnohaletých poznatků doktora Andrewa Pruitta v oblasti sportovní medicíny, který se za svou třicetiletou kariéru staral o takové hvězdy, jako Paolo Bettini, Chris McCormack a Christoph Sauser a další profesionály. Pokud má člověk správnou velikost rámu, může se mu jeho kolo upravit přímo na míru, ať už na závodní nebo sportovní použití anebo jen na víkendové vyjížďky s rodinou.

logo Bike Gallery

Žádný renomovaný cyklistický obchod se neobejde bez kvalitního servisu. Tým mechaniků Bike Gallery je profesionálně vyškolen a umí pracovat se všemi typy kol, tedy nejen s těmi co jsou k dispozici na prodejně.

Mechanici jsou pravidelně školeni a zúčastňují se workshopů, aby byli vždy připraveni najít vhodná řešení a nic je ze současných trendů techniky nezaskočilo. Odráží se to především u servisu odpružených vidlic, kde není problém ani řada Lefty od Cannondale.

Nabídka servisních prací je velmi variabilní a cyklistický obchod Bike Gallery rád vyjde vstříc individuálním požadavkům zákazníka.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz