Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bike Gallery: cyklistický obchod s nadstandardní nabídkou a službami

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nedaleko pražské Evropské třídy, pod Červeným vrchem sídlí cyklistický obchod, který stojí za to navštívit pro jeho zajímavý sortiment i poskytované služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nevíte, kam pro nové kolo? | foto: Bike Gallery

Název Bike Gallery přesně vystihuje atmosféru v jaké se ocitneme při vstupu do prodejny. Cyklistický obchod je laděn do moderního stylu a dává nejlépe vyniknout jednotlivým bicyklům, mezi kterými nechybí ty nejexkluzivnější kousky světových výrobců.

Abychom byli konkrétní, jedná se především o značky Cannondale a Merida, která jsou k dispozici v široké paletě modelů, kde se nezapomíná například ani kola dětská. Vzhledem k tomu, že majitel prodejny, Jiří Vent, byl dlouhá léta naším aktivním silničním reprezentantem a zúčastnil se mimo jiné i olympijských her v Barceloně, má silné zastoupení také silnice, ke které má osobní vztah.

Nejen fajnšmekr ocení luxusní stroje od značek Pinarello, Cervelo, MCipollini a Fondriest včetně zapletených kol Lighweight a Mavic, pedálů Speedplay, plášťů Continetal a sedel Selle Italia a dalších známých značek. Střední třídu zastupuje Focus, plus zmíněná Merida a Cannodale.

Vedle toho se můžeme probírat regály plnými oblečením a doplňky od značek Endura, Northwave, Sidi atd. Na nákup kol můžeme využít i splátkový prodej společností Essox, s.r.o. Vzhledem k sortimentu nabízených rámů je cyklistický obchod Bike Gallery připravena vyjít vstříc také požadavkům stavby kol na zakázku. To se osvědčilo především u drahých silničních rámů.

Cyklistický obchod Bike Gallery vznikl původně z velkoobchodu Bike Star, který funguje i nadále, výhodu to má v exkluzivním českém zastoupení mnoha značek, které tu najdeme v hojnějším počtu, než kde jinde. Na své si přijdou majitele bicyklů, kteří rádi svoje stroje odlehčují. Pro ty je připravena komponentová značka KCNC, se širokou nabídkou většinou CNC komponentů ve špičkovém zpracování.

Další libůstkou je Genuine Innovations, americká firma, orientující se na vše kolem huštění, v čemž je světovou jedničkou. Vyloženě exkluzivní značkou je Lezyne, specializuje se na doplňky a nářadí, bez kterých se na kole neobejdeme, ovšem v provedení na úrovni luxusního šperku s dokonalou funkcí.

Zajímavá je i nabídka batohů s vaky značky Hydrapak. V Bike Gallery se zkrátka nenudíte, návštěva prodejny může být i pouhou inspirací a doplněním přehledu o současných trendech v cyklistice. Cyklistický obchod ve spolupráci s dovozci umožňuje i testování kol v předem stanovených termínech, stačí jen sledovat webové stránky.

Cyklistický obchod Bike Gallery je aktivní nejen v počtu vystavených produktů, ale také službami zákazníkům. V rámci Bike Gallery Fitting Servisu můžete využít komplexní program statického a dynamického nastavení kola na míru.

Využívá mnohaletých poznatků doktora Andrewa Pruitta v oblasti sportovní medicíny, který se za svou třicetiletou kariéru staral o takové hvězdy, jako Paolo Bettini, Chris McCormack a Christoph Sauser a další profesionály. Pokud má člověk správnou velikost rámu, může se mu jeho kolo upravit přímo na míru, ať už na závodní nebo sportovní použití anebo jen na víkendové vyjížďky s rodinou.

logo Bike Gallery

Žádný renomovaný cyklistický obchod se neobejde bez kvalitního servisu. Tým mechaniků Bike Gallery je profesionálně vyškolen a umí pracovat se všemi typy kol, tedy nejen s těmi co jsou k dispozici na prodejně.

Mechanici jsou pravidelně školeni a zúčastňují se workshopů, aby byli vždy připraveni najít vhodná řešení a nic je ze současných trendů techniky nezaskočilo. Odráží se to především u servisu odpružených vidlic, kde není problém ani řada Lefty od Cannondale.

Nabídka servisních prací je velmi variabilní a cyklistický obchod Bike Gallery rád vyjde vstříc individuálním požadavkům zákazníka.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Najdete na iDNES.cz