Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bezpečnostní kamery firmy Viakom pomáhají chránit soukromí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Majetek lidí láká ty, kteří se nechtějí živit poctivě. Je proto zapotřebí se na boj proti narušovatelům soukromí co nejlépe připravit. Skvělým pomocníkem mohou být bezpečnostní kamery firmy Viakom.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VIAKOM CZ s.r.o. | foto: VIAKOM CZ s.r.o.

Firmám i fyzickým osobám, které chtějí co nejvíce ochránit svůj majetek, ale i své soukromí a třeba i zdraví, odborníci doporučují mimo jiné pořízení bezpečnostní kamery.

Záznamová zařízení dávají v případě nepříjemné situace, jakou je například krádež nebo jiný čin překračující hranici zákona, možnost pořízení důkazního materiálu k usvědčení viníka.

Specialistou na průmyslové bezpečnostní kamery je pražská firma Viakom CZ, společnost s ručením omezeným, která se zabývá dovozem a velkoobchodním prodejem komponentů průmyslové televize.

Nabídka firmy Viakom čítá více než tisíc položek

V sortimentu firmy Viakom zákazníci najdou více než 1 000 vybraných komponentů pro vybudování uzavřeného televizního okruhu (CCTV) od renomovaných světových výrobců. Pokud má zákazník bezpečnostní kamery, může díky nim sledovat on-line a zaznamenávat, co se v jeho zabezpečeném objektu děje.

Firma Viakom se na rozdíl od konkurenčních společností úzce specializuje pouze na CCTV techniku. A díky tomu může klientům nabídnout především kvalitní odborné poradenství a pečlivou volbu produktů.

Firma svým zákazníkům poskytuje bezplatné individuální školení v oboru CCTV. A protože spolupracuje přímo s výrobci, může nabídnout i nadstandardní servis výrobků. A to jak záruční, tak i mimozáruční.

Viakom, specialista na bezpečnostní kamery, umí klientovi navrhnout řešení

Vzhledem k důkladné orientaci na zákazníka nabízejí pracovníci obchodního oddělení firmy Viakom odbornou analýzu současné situace klienta a navrhnou mu řešení. Tedy jaké bezpečnostní kamery by měl zájemce využít.

Samozřejmostí je prezentace bezpečnostní kamery "naživo" formou zápůjčky nebo výstavky přímo v prodejně.

Díky tomu, že má firma Viakom prostorný sklad a velké zásoby, je většina produktů dostupná okamžitě. Pohodlný nákup bezpečnostní kamery však může zákazník zrealizovat i přes elektronický obchod na adrese www.viakom.cz.

Nejen bezpečnostní kamery, ale i jejich atrapy mohou pomoci...

Arzenál bezpečnostních kamer firmy Viakom obsahuje vnitřní i venkovní typy kamer, deskové či maskované. A nechybí dokonce ani atrapy. Nejen opravdové bezpečnostní kamery, ale i atrapy mají svůj smysl.

Nezvaný návštěvník nejbližšího okolí domu či firmy určitě nemiluje pocit, že jej sleduje objektiv bezpečnostní kamery. Pokud klient zvolí profesionální provedení atrapy bezpečnostní kamery, ničema nemá šanci rozeznat, zda jde o funkční zařízení či nikoliv.

Obzvláště účinné je podle pracovníků firmy Viakom nasadit v jednom kamerovém systému funkční bezpečnostní kamery i atrapy zároveň. Zvyšuje se tím celkový dojem zabezpečení.

Profesionálně provedené atrapy kamer vyrobí Viakom přímo ve své firmě. Atrapy jsou vyráběny v provedení do venkovního i vnitřního prostředí a samozřejmostí jsou i takové detaily, jako naslepo zakončený přívodní kabel či skleněný objektiv na atrapě bezpečnostní kamery.

Viakom se pyšní dvanáctiletou tradicí

VIAKOM CZ s.r.o. - logo

Firma Viakom, která patří v ČR k předním dovozcům a velkoobchodním prodejcům komponent CCTV, byla založena v roce 1999 a pyšní se tedy již dvanáctiletou tradicí. V roce 2004 získala výhradní zastupování předního korejského výrobce kamer, firmy Vision Hi-Tech pro ČR a Slovensko.

V dalších letech se postupně přidávalo české zastoupení pro další světové výrobce se zvučnou obchodní značkou. V roce 2007 firma poprvé překročila obrat přes 100 milionů korun a uvedla jako první na český trh hybridní kamerový PC systém pro 64 kamer v reálném čase.

Více o firmě i její nabídce najdete na webových stránkách www.viakom.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Najdete na iDNES.cz