Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN hledá obchodníky do všech regionů ČR

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN zabývající se ochranou osob a správou majetku, stejně jako úklidovými a pořadatelskými službami, doplňuje zaměstnanecký tým pro pozici obchodník.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN hledá obchodníky do všech regionů ČR | foto: D.I. SEVEN, a.s.

Koho hledáme?

Pro zajištění standardní úrovně kvality, dosud poskytované naší společností, klademe důraz na několik předpokladů pro přihlášení se do konkurzu na nabízenou pozici. Prvním z bodů je nezbytná předchozí zkušenost s facility managementem a property managementem, tedy v bezpečnostním a úklidovém sektoru. Dalším požadavkem jsou také prokazatelné obchodnické výsledky z působení v předchozím zaměstnání, zkušenost umožňující plnohodnotné splnění zadaných úkolů. Nároky na nového zaměstnance zahrnují i znalosti aktivní akvizice a vědomostí z oblasti marketingu.

Důležité je nebát se samostatně vyhledávat nové či dosud neobjevené obchodní příležitosti vyskytující se v daných regionech, vyžadující schopnost důsledné sebeorganizace, přesného vyjadřování, sebevědomého vystupování z pozice silné a komunikativní osobnosti. Za nezbytnou součást se považuje obeznámenost s Obchodním zákoníkem a jeho přibývajícími aktualizacemi, důležitá pro přetváření a jakékoliv nakládání s konkrétní Obchodní smlouvou. V rámci obchodních úkonů zaměstnance potřebuje uchazeč předchozí praxi s tvořením obchodních nabídek a kalkulací, která je pro tuto pozici naprosto nezbytným nárokem. Kandidát musí být zároveň držitelem řidičského průkazu a být ochotný příležitostně cestovat i na odloučená pracoviště.

Agentura podporuje několik charitativních institucí a projektů jako jsou útulky, dětské domovy, sportovní aktivity, a handicapovaní. Dává tedy možnost se profilovat i ve společensky prospěšné činnosti.

Co nabízíme?

Pozice s sebou nese hned několik zaměstnaneckých výhod, zahrnujících výši platu v hodnotě 55 000 Kč doplněnou o 10,5% provizi z vytvořeného zisku za dané období. Zaměstnanec bude mít k dispozici pracovní mobil, vozidlo a notebook. Z hlediska kariérního růstu má možnost stát se strategickým prvkem vrcholového managementu ve svěřeném regionu, spojeným se širokou pravomocí a odpovědností, s jistotou zázemí v silné české společnosti s celorepublikovým působením.

Jak se přihlásit?

Pokud tyto požadavky splňujete, ideální cestou k přihlášení se o pozici je zaslání emailu s přiloženým strukturovaným životopisem, obsahujícím reálné a pravdivé zkušenosti relevantní k výkonu daného zaměstnání a to na emailovou adresu kariera-obchodnik@diseven.cz. Do předmětu uveďte název pozice + region. Všechny žádosti se následně zvažují a hodnotí při výběrovém řízení probíhajícím na centrále agentury v Praze. Vyhodnocení žádosti by k vám mělo poté dorazit do 3 týdnů. Pokud se tak nestane, považujte to prosím za vyjádření zamítavého stanoviska ze strany agentury.

Obchod jde mimo Vás? Odměna 10 000 Kč za doporučení

Staňte se na den headhunterem! Doporučte nám schopného obchodníka a získejte provizi 10 000 Kč. Pokud znáte někoho, kdo splňuje naše požadavky dejte mu vědět o naší nabídce. Provize Vám bude vyplacena, pokud doporučenou osobu přijmeme a bude u nás pracovat více než 3 měsíce.

Datum vydání: 31. 8. 2016
Aktuální informace naleznete na: www.diseven.cz/volna-mista/

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Najdete na iDNES.cz