Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN hledá obchodníky do všech regionů ČR

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN zabývající se ochranou osob a správou majetku, stejně jako úklidovými a pořadatelskými službami, doplňuje zaměstnanecký tým pro pozici obchodník.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN hledá obchodníky do všech regionů ČR | foto: D.I. SEVEN, a.s.

Koho hledáme?

Pro zajištění standardní úrovně kvality, dosud poskytované naší společností, klademe důraz na několik předpokladů pro přihlášení se do konkurzu na nabízenou pozici. Prvním z bodů je nezbytná předchozí zkušenost s facility managementem a property managementem, tedy v bezpečnostním a úklidovém sektoru. Dalším požadavkem jsou také prokazatelné obchodnické výsledky z působení v předchozím zaměstnání, zkušenost umožňující plnohodnotné splnění zadaných úkolů. Nároky na nového zaměstnance zahrnují i znalosti aktivní akvizice a vědomostí z oblasti marketingu.

Důležité je nebát se samostatně vyhledávat nové či dosud neobjevené obchodní příležitosti vyskytující se v daných regionech, vyžadující schopnost důsledné sebeorganizace, přesného vyjadřování, sebevědomého vystupování z pozice silné a komunikativní osobnosti. Za nezbytnou součást se považuje obeznámenost s Obchodním zákoníkem a jeho přibývajícími aktualizacemi, důležitá pro přetváření a jakékoliv nakládání s konkrétní Obchodní smlouvou. V rámci obchodních úkonů zaměstnance potřebuje uchazeč předchozí praxi s tvořením obchodních nabídek a kalkulací, která je pro tuto pozici naprosto nezbytným nárokem. Kandidát musí být zároveň držitelem řidičského průkazu a být ochotný příležitostně cestovat i na odloučená pracoviště.

Agentura podporuje několik charitativních institucí a projektů jako jsou útulky, dětské domovy, sportovní aktivity, a handicapovaní. Dává tedy možnost se profilovat i ve společensky prospěšné činnosti.

Co nabízíme?

Pozice s sebou nese hned několik zaměstnaneckých výhod, zahrnujících výši platu v hodnotě 55 000 Kč doplněnou o 10,5% provizi z vytvořeného zisku za dané období. Zaměstnanec bude mít k dispozici pracovní mobil, vozidlo a notebook. Z hlediska kariérního růstu má možnost stát se strategickým prvkem vrcholového managementu ve svěřeném regionu, spojeným se širokou pravomocí a odpovědností, s jistotou zázemí v silné české společnosti s celorepublikovým působením.

Jak se přihlásit?

Pokud tyto požadavky splňujete, ideální cestou k přihlášení se o pozici je zaslání emailu s přiloženým strukturovaným životopisem, obsahujícím reálné a pravdivé zkušenosti relevantní k výkonu daného zaměstnání a to na emailovou adresu kariera-obchodnik@diseven.cz. Do předmětu uveďte název pozice + region. Všechny žádosti se následně zvažují a hodnotí při výběrovém řízení probíhajícím na centrále agentury v Praze. Vyhodnocení žádosti by k vám mělo poté dorazit do 3 týdnů. Pokud se tak nestane, považujte to prosím za vyjádření zamítavého stanoviska ze strany agentury.

Obchod jde mimo Vás? Odměna 10 000 Kč za doporučení

Staňte se na den headhunterem! Doporučte nám schopného obchodníka a získejte provizi 10 000 Kč. Pokud znáte někoho, kdo splňuje naše požadavky dejte mu vědět o naší nabídce. Provize Vám bude vyplacena, pokud doporučenou osobu přijmeme a bude u nás pracovat více než 3 měsíce.

Datum vydání: 31. 8. 2016
Aktuální informace naleznete na: www.diseven.cz/volna-mista/

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.