Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci. S firmou RITAS se nespletete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - společnost RITAS s.r.o. nabízí komplexní služby v této oblasti. Díky svým zkušenostem z různých bezpečnostních oblastí navrhuje co nejefektivnější řešení s maximální účinností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S firmou RITAS s.r.o. se v oblasti „bezpečnost a ochrana zdraví při práci nespletete“. | foto: RITAS, s.r.o.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci s odborníkem na tuto problematiku, firmou RITAS s.r.o., máte vyhráno. V duchu motta "Bezpečnost není otázkou image, bezpečnost je otázkou reality" RITAS  nabízí klientům zpracování a vedení kompletní dokumentace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Součástí služeb je i navržení optimálního systému zajištění těchto povinností, aktualizace systémů, provádění školení, odborné přípravy, prověrek BOZP,  stejně jako i zpracování rizik dle požadavku BOZP a kategorizace prací.

Využijte široké znalosti firmy

Bohaté zkušenosti z různých bezpečnostních oblastí (od požární ochrany přes ostrahu, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, informační bezpečnost po enviromentální problematiku a problematiku BOZP) úročí firma RITAS v optimálních návrzích pro klienty.

Společnost je schopna najít synergický efekt v rámci systému řízení kvality, realizace interních auditů tak, aby celý systém přinášel efektivní informace pro strategická rozhodnutí. Samozřejmě vše pod taktovkou existujících legislativních norem. Uplatnění takovéhoto postupu snižuje nároky na zdroje klienta - personální, časové, nemluvě o dodatečných finančních nákladech.

Cvičné pronikání i zkoušky ostrah. Nadstavba, kterou jen tak nenajdete

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci je důležitá. Společnost RITAS nabízí pro své klienty nejen komplexní audit zajištění bezpečnosti, ale také například penetrační testy, tj. cvičný pokus o proniknutí do střeženého objektu klienta, zcizení střežené věci, získání za spolupracovníka zaměstnance klienta.

Součástí služeb firmy je i prověření znalostí a zkušeností ostrahy objektu i jednotlivých zaměstnanců klienta na poli bezpečnosti.

A bonus navíc. Zkušeností firmy RITAS můžete využít i při výběru bezpečnostních služeb. RITAS pro vás zorganizuje a povede výběrové řízení na zajištění bezpečnostních služeb. Nebo "jen" poradí při výběru takových dodavatelů a zkontroluje kvalitu a rozsah nasmlouvaných služeb.

A další trumf firmy RITAS

Firma pro vaši společnost zrealizuje preventivní kontrolu v oblasti požární ochrany, proškolí vaše zaměstnance i připraví kompletní dokumentaci požadovanou legislativou.

S ohledem na vyhlášku MV ČR č.23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb dodává společnost RITAS  potřebné hasicí přístroje výrobce FLN NEURUPPIN spolu se zajištěním pravidelných prohlídek, plnění a revizí.

RITAS také zajišťuje požární hlásiče v souladu s touto vyhláškou, a to nejen pro veřejný sektor a soukromé firmy, ale i pro byty a rodinné domy. S firmou RITAS s.r.o. se v oblasti "bezpečnost a ochrana zdraví při práci nespletete".

Kontakty a informace o dalších oblastech působení společnosti RITAS najdete na webové adrese www.ritas.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Úžasní Lords of the Sound zahrají nejznámější melodie z Oskarových filmů
Lords of the Sound zahrají nejznámější melodie z Oskarových filmů

Klasická hudba v koncertních sálech se může někomu zdát náročná na poslech. O opaku vás ale přesvědčí hudební uskupení špičkových hudebníků z orchestru Lords...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.