Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci. S firmou RITAS se nespletete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - společnost RITAS s.r.o. nabízí komplexní služby v této oblasti. Díky svým zkušenostem z různých bezpečnostních oblastí navrhuje co nejefektivnější řešení s maximální účinností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S firmou RITAS s.r.o. se v oblasti „bezpečnost a ochrana zdraví při práci nespletete“. | foto: RITAS, s.r.o.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci s odborníkem na tuto problematiku, firmou RITAS s.r.o., máte vyhráno. V duchu motta "Bezpečnost není otázkou image, bezpečnost je otázkou reality" RITAS  nabízí klientům zpracování a vedení kompletní dokumentace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Součástí služeb je i navržení optimálního systému zajištění těchto povinností, aktualizace systémů, provádění školení, odborné přípravy, prověrek BOZP,  stejně jako i zpracování rizik dle požadavku BOZP a kategorizace prací.

Využijte široké znalosti firmy

Bohaté zkušenosti z různých bezpečnostních oblastí (od požární ochrany přes ostrahu, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, informační bezpečnost po enviromentální problematiku a problematiku BOZP) úročí firma RITAS v optimálních návrzích pro klienty.

Společnost je schopna najít synergický efekt v rámci systému řízení kvality, realizace interních auditů tak, aby celý systém přinášel efektivní informace pro strategická rozhodnutí. Samozřejmě vše pod taktovkou existujících legislativních norem. Uplatnění takovéhoto postupu snižuje nároky na zdroje klienta - personální, časové, nemluvě o dodatečných finančních nákladech.

Cvičné pronikání i zkoušky ostrah. Nadstavba, kterou jen tak nenajdete

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci je důležitá. Společnost RITAS nabízí pro své klienty nejen komplexní audit zajištění bezpečnosti, ale také například penetrační testy, tj. cvičný pokus o proniknutí do střeženého objektu klienta, zcizení střežené věci, získání za spolupracovníka zaměstnance klienta.

Součástí služeb firmy je i prověření znalostí a zkušeností ostrahy objektu i jednotlivých zaměstnanců klienta na poli bezpečnosti.

A bonus navíc. Zkušeností firmy RITAS můžete využít i při výběru bezpečnostních služeb. RITAS pro vás zorganizuje a povede výběrové řízení na zajištění bezpečnostních služeb. Nebo "jen" poradí při výběru takových dodavatelů a zkontroluje kvalitu a rozsah nasmlouvaných služeb.

A další trumf firmy RITAS

Firma pro vaši společnost zrealizuje preventivní kontrolu v oblasti požární ochrany, proškolí vaše zaměstnance i připraví kompletní dokumentaci požadovanou legislativou.

S ohledem na vyhlášku MV ČR č.23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb dodává společnost RITAS  potřebné hasicí přístroje výrobce FLN NEURUPPIN spolu se zajištěním pravidelných prohlídek, plnění a revizí.

RITAS také zajišťuje požární hlásiče v souladu s touto vyhláškou, a to nejen pro veřejný sektor a soukromé firmy, ale i pro byty a rodinné domy. S firmou RITAS s.r.o. se v oblasti "bezpečnost a ochrana zdraví při práci nespletete".

Kontakty a informace o dalších oblastech působení společnosti RITAS najdete na webové adrese www.ritas.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Najdete na iDNES.cz