Bestseller s velkým B

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za mimořádně zajímavých podmínek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bestseller s velkým B | foto: Ford

Potřebuje-li živnostník, podnikatel nebo i velká firma dodávku, zcela samozřejmě zamíří k prodejci značky Ford. Legendární model Transit představuje ve světě užitkových vozidel jedinečný fenomén. Od roku 1965, kdy byl uveden ve své první generaci, nalezl již více než šest milionů zákazníků. 

O jeho výjimečném postavení na trhu svědčí fakt, že v mnoha zemích je slovo „transit“ jednoduše synonymem pro dodávku. Ostatně v Evropě je Ford již tři roky po sobě nejprodávanější značkou užitkových vozů! A ani letos tomu nebude podle všeho jinak.

Bestseller s velkým B

Za svou neutuchající oblibu vděčí Transit průběžné modelové inovaci, prokázané spolehlivosti, nízkým provozním nákladům, ale také široké variabilitě modelové řady. Ford nabízí Transit v bezpočtu karosářských variantách, několika délkách rozvoru a výškách střechy. Moderní motor Ford 2.0 EcoBlue může pohánět přední, zadní nebo rovnou všechna čtyři kola!

Ford EcoBlue představuje novou generaci vznětových motorů. Využívá zcela novou architekturu, která tvoří základ nové generace úsporných a ekologicky šetrných motorů pro osobní i užitkové vozy Ford. 

V zájmu splnění normy Euro 6 dostal optimalizovanou spalovací soustavu se systémem selektivní katalytické redukce prostřednictvím činidla AdBlue® (vodný roztok močoviny). Zájemcům o Transit je motor 2.0 EcoBlue k dispozici ve variantách 77, 96 a 125 kW. Vozy Ford Transit s tímto motorem mají kombinovanou spotřebu od 6,6 l/100 km.

Bestseller s velkým B

Spolu s novými pohonnými jednotkami se do Transitu dostaly rovněž nové asistenční systémy, které zvyšují komfort obsluhy i bezpečnost jízdy. V nabídce jsou mimo jiné systémy využívající kameru a radary. Zájemci o Transit si tak mohou objednat předkolizní asistent s detekcí chodců nebo adaptivní tempomat. Modely s pohonem předních kol lze na přání dokonce vybavit šestistupňovou samočinnou převodovkou SelectShift.

O důvěře, kterou Ford ve svůj legendární užitkový model má, svědčí mimo jiné záruční podmínky. Na všechna provedení se standardně vztahuje záruka na pět let nebo dvě stě tisíc kilometrů.

Například žádaný model Transit Van 350 (nejvyšší přípustná hmotnost 3,5 t) s motorem 96 kW a pohonem předních kol je aktuálně k mání v rámci speciálně zvýhodněné nabídky Bestseller. Variantu L2 lze pořídit již od 554 900 Kč bez DPH nebo za měsíční splátku 8 600 Kč. S rozvorem L3 stojí takový vůz 574 900 Kč bez DPH, nebo 8 900 Kč měsíčně. 

Největší nabídku nových vozů na jednom místě naleznou zákazníci na webu ">fordskladem.cz.

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Udržovat motor svého vozu v pořádku by měla být povinnost každého řidiče. Tím spíše když průměrné stáří vozu v Česku...

Proč je zimní pneumatika Hankook Winter i*cept RS2 dobrá volba

Hankook je dodavatelem pneumatik pro DTM již osmou sezónu

Pro komplikované zimní období vyvinul Hankook špičkovou zimní pneumatiku Winter i*cept RS2. Co se pod tímto neobvyklým...

Rozhodujete se, jestli nový, nebo ojetý vůz?

Potkat nás můžete i mimo naše působiště, třeba na některé sportovní akci, jako...

Pokud přemýšlíte, jestli si pořídit nový, nebo ojetý vůz, trošku vám rozhodování ulehčíme. Víte, co znamená ŠKODA Plus?

Najdete na iDNES.cz