Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Beskydy a Valašsko mají svou návštěvnickou kartu. Získejte výhody nejen na sport

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Říká se, že věci ztrácejí svou hodnotu, ale zážitky nám zůstanou napořád. Aby jich mohli turisté nasbírat co nejvíce, vznikla návštěvnická karta Beskydy Card. Zakoupit se dá v infocentrech, v e-shopu, ale můžete ji mít i zdarma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Beskydy a Valašsko mají svou návštěvnickou kartu! Získejte výhody na sport, kulturu i wellness | foto: Destinační managment turistické oblasti Beskydy-Valašsko o.p.s.

Pokud si zakoupíte pobytový balíček minimálně na 2 noci v některém z vybraných ubytovacích zařízení, Beskydy Card k němu dostanete. Seznam těchto míst si můžete projít na http://www.beskydycard.cz/cz/ubytovani-s-beskydy-card

Zimní i letní dovolená se spoustou výhod pro každého

Letošní novinku turistické oblasti Beskydy-Valašsko uvítají lidé, kteří se rádi vracejí do jedné z nejkrásnějších oblastí u nás. Ale nejen ti, ideální je také pro návštěvníky, kteří v Beskydech ještě nebyli a chtěli by poznat, co lákavého se tu dá vyzkoušet. Sledujte www.beskydycard.cz a nenechte si ujít až 100 výhodných služeb při cestování.

Beskydy Card je karta nabitá úžasnými zážitky, které si užijete s celou rodinou. Výhody se dají čerpat opakovaně po celých 12 měsíců platnosti karty, takže vám v klidu vystačí jak na letní rekreaci, tak na zimní lyžovačku. Dopřejte si také během roku odpočinkové víkendy na horách, kde se můžete nechat rozmazlovat za zvýhodněnou cenu oblíbenými wellness procedurami. Výše nabízených výhod není nepatrná, na různé druhy aktivit můžete získat 20 % a více.

Jak a kde Beskydy Card získáte?

Výhody se dají čerpat kdykoliv při předložení Beskydy Card v provozovnách, které najdete na webových stránkách www.beskydycard.cz. Jejich seznam je uvedený také v brožuře, kterou získáte při koupi karty. Seznam výhod není konečný, průběžně se stále aktualizuje a rozšiřuje o další atraktivní zážitky.

Návštěvnickou kartu vám od 1. prosince vystaví na vaše jméno ve vybraných informačních centrech turistické oblasti Beskydy-Valašsko, dále ve Fulneku a Studénce. Základní cena je 99 Kč a děti do 15 let ji mají za sníženou cenu 69 Kč. Ke každé zakoupené kartě dostanete tištěnou brožuru s aktuální nabídkou zvýhodněných služeb. Karta se dá zakoupit také z pohodlí domova, přes e-shop na webových stránkách www.beskydycard.cz.

Co všechno se dá s návštěvnickou kartou zažít

Láká vás ubytování v netradičním prostředí? Co třeba taková koliba, ranč nebo mlýn? Vyzkoušejte i některý z hotelů v rustikálním stylu, plný vůně dřeva. Budete mile překvapeni útulnou atmosférou zdejších horských hotelů a rodinných penzionů. Také vybraná ubytovací zařízení nabízejí držitelům karty výhodu. Jejich seznam najdete v tištěné brožuře nebo na internetových stránkách www.beskydycard.cz/cz/atraktivity..

Pokud jste příznivci lyžování, snowboardingu a dalších zimních sportů, s Beskydy Card ušetříte nejen za skipasy, ale také za servis, půjčovnu nebo kurzy lyžování. V létě zase můžete vyrazit za trochou adrenalinu do lanových center, na jízdárnu, vyzkoušet si golf, tenis, naučit se létat, a podobně. Po celý rok jsou na vaši návštěvu připravená muzea, návštěvnická centra a památky - ať už technické, umělecké či historické.

Lyžařský areál na Bílé
Relaxcentrum Sepetná
Koňobus provozován Penzionem Jízdárna na Morávce
Pustevny

Nezapomeňte ani na poctivý relax s voňavými wellness procedurami za skvělou cenu. Bazény, sauny či masáže vám pomohou odstranit nahromaděnou únavu a stres.

BESKYDY card

BESKYDY card

S Beskydy Card bude vaše cestování pestřejší. Objevíte místa, o kterých jste dosud nevěděli a vyzkoušíte spoustu nových věcí za výhodnější cenu. Turistická oblast Beskydy-Valašsko je místem pro rodiny s dětmi, aktivní sportovce i pro lidi, kteří hledají nerušený odpočinek. Počet výhod s návštěvnickou kartou se stále rozšiřuje. Aktuální informace o nich najdete na www.beskydycard.cz.

ROP - Moravskoslezsko

ROP

 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování...

Virtuální svět otevřel své brány v ostravském Avion Shopping Parku 16. října

Virtuální svět otevřel své brány v ostravském Avion Shopping Parku 16. října.

Unikátní interaktivní výstavu plnou moderních technologií otevřelo nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava ve svých...

Slezská univerzita v Opavě nabízí výjimečnou kombinaci oborů pod jednou střechou

Roboti z Ústavu informatiky

Filozoficko-přírodovědecká fakulta Slezské univerzity v Opavě je moderní a dynamická vzdělávací instituce. Nabízí...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz