Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Berger–Huck je dokonalý tandem kvalitních žíněnek a sítí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Berger–Huck vyrábí a prodává sportovní vybavení - sportovní sítě pro fotbal, tenis, volejbal, házenou, lyžování, hokej, badminton, golf, baseball. Nabízí také žíněnky, doskočiště a tatami pro judo, gymnastiku, atletiku, dětské pěnové výrobky a dětská hřiště. Pro stavebnictví a průmysl dodává průmyslové, ochranné a bezpečnostní sítě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

fotbalové branky | foto: Berger - Huck s.r.o.

Desítky moderních barevných žíněnek, tatamů, doskočišť. Stovky sítí použitelných skoro na všechno. A k tomu navíc dětská hřiště. Všechno dodávané v top kvalitě. Zní to jako z pohádky? Kdepak. Jsme v realitě firmy Berger-Huck z Horního Jelení.

Její firemní politikou je kvalita a spolehlivost. Sázka na kvalitu a neusnout na vavřínech se vyplatilo. Za skoro 20 let existence společnosti Berger-Huck na českém trhu si neustále rozšiřující se spektrum výrobků pochvalují stovky zákazníků. A reference mluví za všechno.

Berger to jsou žíněnky

Žíněnky, doskočiště a tatami pro judo, gymnastiku i atletiku. Sportovní žíněnky firma dodává v různých druzích, velikostech, barvách.

Chcete žíněnky do školní tělocvičny, fitness centra nebo do sokolovny? Lepené, nebo šité, s možnostmi doplňkového vybavení jako jsou kožené rohy, kolmá poutka nebo protiskluzová vrstva Antislip? Stačí vybírat z množství typů ty, které vám nejvíce vyhovují.

Společné mají jedno - jsou vyrobeny z vysoce kvalitního molitanu, který je těžko vznětlivý. Povrch a strany jsou potažené materiálem Polygrip nejčastěji v barvách modré, žluté, zelené a červené.

dokonalý tandem kvalitních žíněnek a sítí

Doskokové žíněnky mají jádro z vícevrstvého molitanu sendvičové konstrukce s plošně elastickým účinkem, brání příliš hlubokému zapadnutí při doskoku a zároveň umožňuje jisté stání. Okraje jsou vybaveny speciálním stabilizátorem.

Synonymen pro sítě je Huck

Zákazníci si mohou vybírat z nepřeberného množství typů kvalitních sportovních sítí. Díky vysoké pevnosti ok ve spojích dosahují dlouhé životnosti. Pletený spoj síťových ok je tvarově stálý a nemůže se posunovat.

Navíc jsou velmi odolné proti oděru a dobrý tvar sítí usnadňuje jejich montáž. A vychytávku - vylepšenou techniku pletení - ocení sportovní kluby. Sítě si můžete objednat v klubových barvách! Nová strojová technologie nabízí bezuzlové sítě s plástvovými oky a střídavým barevným vzorem.

sítě na hřiště

O jejich vzhledu a kvalitě jste se mohli přesvědčit, aniž byste o tom věděli. V posledním desetiletí padaly góly do sítí Berger-Huck na mistrovstvích Evropy ve fotbale, mistrovství světa v hokeji a házené!

Sítě patří i do dalších oblastí - ochranné krycí sítě na náklady, kontejnery, skládky, bezpečnostní pro stavebnictví, záchytné sítě pro pád osob z výšek, lyžařské ochranné sítě a plůtky. Ale i sítě pro domácnost na zvýšení bezpečnosti dětí - schodišťové sítě, krycí na jezírka či pískoviště. A také voliéry, sítě na seno, slunečníkové a houpací.

Výčet by mohl pokračovat. Nenajdete oblast, kde by se síť neuplatnila.

Přesvědčte se na firemních internetových stránkách společnosti www.berger-huck.cz. Najdete tu celou nabídkovou paletu výrobků s vyobrazením, popisem i cenou. Na stránkách je zároveň e-shop. Proč tedy neudělat radost sobě či svým blízkým?

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz