Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Berger–Huck je dokonalý tandem kvalitních žíněnek a sítí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Berger–Huck vyrábí a prodává sportovní vybavení - sportovní sítě pro fotbal, tenis, volejbal, házenou, lyžování, hokej, badminton, golf, baseball. Nabízí také žíněnky, doskočiště a tatami pro judo, gymnastiku, atletiku, dětské pěnové výrobky a dětská hřiště. Pro stavebnictví a průmysl dodává průmyslové, ochranné a bezpečnostní sítě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

fotbalové branky | foto: Berger - Huck s.r.o.

Desítky moderních barevných žíněnek, tatamů, doskočišť. Stovky sítí použitelných skoro na všechno. A k tomu navíc dětská hřiště. Všechno dodávané v top kvalitě. Zní to jako z pohádky? Kdepak. Jsme v realitě firmy Berger-Huck z Horního Jelení.

Její firemní politikou je kvalita a spolehlivost. Sázka na kvalitu a neusnout na vavřínech se vyplatilo. Za skoro 20 let existence společnosti Berger-Huck na českém trhu si neustále rozšiřující se spektrum výrobků pochvalují stovky zákazníků. A reference mluví za všechno.

Berger to jsou žíněnky

Žíněnky, doskočiště a tatami pro judo, gymnastiku i atletiku. Sportovní žíněnky firma dodává v různých druzích, velikostech, barvách.

Chcete žíněnky do školní tělocvičny, fitness centra nebo do sokolovny? Lepené, nebo šité, s možnostmi doplňkového vybavení jako jsou kožené rohy, kolmá poutka nebo protiskluzová vrstva Antislip? Stačí vybírat z množství typů ty, které vám nejvíce vyhovují.

Společné mají jedno - jsou vyrobeny z vysoce kvalitního molitanu, který je těžko vznětlivý. Povrch a strany jsou potažené materiálem Polygrip nejčastěji v barvách modré, žluté, zelené a červené.

dokonalý tandem kvalitních žíněnek a sítí

Doskokové žíněnky mají jádro z vícevrstvého molitanu sendvičové konstrukce s plošně elastickým účinkem, brání příliš hlubokému zapadnutí při doskoku a zároveň umožňuje jisté stání. Okraje jsou vybaveny speciálním stabilizátorem.

Synonymen pro sítě je Huck

Zákazníci si mohou vybírat z nepřeberného množství typů kvalitních sportovních sítí. Díky vysoké pevnosti ok ve spojích dosahují dlouhé životnosti. Pletený spoj síťových ok je tvarově stálý a nemůže se posunovat.

Navíc jsou velmi odolné proti oděru a dobrý tvar sítí usnadňuje jejich montáž. A vychytávku - vylepšenou techniku pletení - ocení sportovní kluby. Sítě si můžete objednat v klubových barvách! Nová strojová technologie nabízí bezuzlové sítě s plástvovými oky a střídavým barevným vzorem.

sítě na hřiště

O jejich vzhledu a kvalitě jste se mohli přesvědčit, aniž byste o tom věděli. V posledním desetiletí padaly góly do sítí Berger-Huck na mistrovstvích Evropy ve fotbale, mistrovství světa v hokeji a házené!

Sítě patří i do dalších oblastí - ochranné krycí sítě na náklady, kontejnery, skládky, bezpečnostní pro stavebnictví, záchytné sítě pro pád osob z výšek, lyžařské ochranné sítě a plůtky. Ale i sítě pro domácnost na zvýšení bezpečnosti dětí - schodišťové sítě, krycí na jezírka či pískoviště. A také voliéry, sítě na seno, slunečníkové a houpací.

Výčet by mohl pokračovat. Nenajdete oblast, kde by se síť neuplatnila.

Přesvědčte se na firemních internetových stránkách společnosti www.berger-huck.cz. Najdete tu celou nabídkovou paletu výrobků s vyobrazením, popisem i cenou. Na stránkách je zároveň e-shop. Proč tedy neudělat radost sobě či svým blízkým?

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz