Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Berger - Huck: do těchto sítí padaly góly na fotbalovém MS v Německu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Berger - Huck s.r.o. disponuje na českém trhu bezkonkurenčně největší nabídkou hracích zařízení: sítě, sportovními počínaje, přes dodávky pro automobilový průmysl až po průmyslové sítě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Berger - Huck s.r.o. - fotbalová branka | foto: Berger - Huck s.r.o.

Společnost se na českém trhu za více jak patnáct let existence etablovala a portfolio svých výrobků neustále rozšiřuje. Výčet víc než bohatý. Hrací zařízení nabízí různé výrobky, namátkou:výrobní program pro dětská hřiště, sportovní sítě, které jste mohli vedle sportovních výkonů obdivovat v posledním desetiletí na mistrovstvích Evropy ve fotbale, mistrovství světa v hokeji a házené, dále průmyslové sítě či stavební sítě s certifikací bezpečnosti.

A to jsme zůstali jen u základních kategorií. Pokud do nich zabrousíme podrobněji, zjistíme, že se jedná o desítky a desítky typů.

Podrobné výrobní programy i s cenovými relacemi a fotkami najdete na www.huck.cz

Nenechte se zmást názvem dětská hřiště

Hrací zařízení lanové má bohatý výrobní program. Firma Berger - Huck nechává u všech typů lanových zařízení volný průběh fantazii a přirozené touze po pohybu. Lanové prvky se včlení  harmonicky do nejrůznějších typů krajin a lze je velmi individuálně utvářet.

Berger - Huck s.r.o. - síť na nohejbal

Všechna hrací zařízení jsou kombinovatelná s nejrůznějšími možnostmi výstupů jako šplhací sítě, síťové rampy, lanové žebříky nebo gumové podlážky. I v rámci hracích zařízení existuje velká pestrost v uspořádání barev a tvarů. Ať už skluzavka, houpačka nebo šplhací komín - radost ze šplhání je zaručená. Firma Huck nabízí hrací zařízení i pro nejmenší. Různé dobrodružné mosty, kolotoče, parkury zvou i ty nejmenší k rozpustilým hrám a unáší je do malého světa zázraků.

Firma Berger – Huck má hned několik trumfů

U sítí HUCK stejnojmenná firma individuálně vyrobí velikost, barvu a tvar. Vyzrálá technika umožňuje upevnění na nejrůznější připojovaná zařízení. Všechny sítě jsou vybaveny osvědčenou uzlovou kuličkou.

Berger - Huck dodá šplhací sítě i podle zadání zákazníka. Stačí uvést požadovanou barvu, velikost oka a sítě. Pracovníci firmy navíc doporučí možnosti upevnění a hned v úvodu posoudí technickou realizovatelnost.

Výhodou sítí této firmy je možnost výměny popřípadě opravy jednotlivých lanových částí a spojovacích prvků na místě. Zabráníte zbytečné, z hlediska nákladů náročné, výměně velkoplošných sítí popř. kompletních hracích zařízení. Vyberte si sami hrací zařízení na webu www.huck.cz

Kvalita výrobků firmy Berger – Huck je v detailu

Společnost při výrobě vychází z filozofie, že hrací zařízení může být jako celek dobré jen tak, jako jeho jednotlivé díly. Proto je kladen nejvyšší důraz na výběr používaných materiálů. Vysoce kvalitní lana a lanová spojení jsou pro firmu Berger - Huck zárukou výrobku s dlouhou životností.

Navštivte web www.huck.cz a pořiďte si sítě nebo hrací zařízení.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Najdete na iDNES.cz