Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Berendsen v plném provozu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Investice do nového závodu ve Velkých Pavlovicích společnosti Berendsen se stala skutečností. Dne 26. března 2010 byl provoz nové prádelny vybavené nejmodernějšími technologiemi, slavnostně otevřen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Berendsen Textil Servis s.r.o. | foto: Berendsen Textil Servis s.r.o.

Otevření se zúčastnili čelní představitelé Jihomoravského kraje, řada dodavatelských a odběratelských firem i ambasador Dánského království.

Hosté byli seznámeni s vizí Berendsenu, který díky novému provozu pokryje v oblasti komplexního pronájmu a servisu pracovních oděvů a hygienických rohoží Českou i Slovenskou republiku.

Vzhledem k očekávané, velmi rychlé expanzi obchodu firmy Berendsen v obou zmíněných divizích se kapacita závodu úspěšně naplňuje.

Berendsen Textil Servis s.r.o. obr.1

Ke spokojeným zákazníkům Berendsenu přibývá stále více společností, které pochopily, kam Berendsen míří a jaké výhody jim nabízené komplexní služby přináší. Berendsen je na tento zájem připraven a je schopen jej absorbovat, a to i urychlením plánované investice do rozšíření závodu.

Zjištění, že Berendsen i přes doznívající ekonomickou krizi přesvědčuje výhodami svých produktů stále více zákazníků, plně koresponduje se zodpovědností, kterou dané problematice věnuje. Přechod od běžného nákupu pracovních oděvů ke komplexní službě je logický. Trend využívání outsourcingu pro nevýrobní činnosti se stále více rozšiřuje.

Touto službou vnáší tak Berendsen nový prvek zmíněného produktu, a to stoprocentní fungování bez starostí na straně zákazníka. A co je nejdůležitější, že implementací komplexní služby, může zákazník použít ušetřené finanční a lidské zdroje v plné výši na hlavní předmět svého podnikání.

Zefektivnění nákladů je jen jedna část těchto výhod, ale nelze opomenout i dodržování potřebných stále se vyvíjejících norem souvisejících s pracovními oděvy, odstranění skladových zásob a podpora image firmy sjednocením vzhledu zaměstnanců.

V oblasti pracovních oděvů je Berendsen schopen reagovat prakticky na jakýkoliv požadavek a tím, že má vlastní vývoj a výrobu pracovních oděvů, neustále drží krok v jeho celoevropském působení v této oblasti.

Berendsen Textil Servis s.r.o. obr.2

Situace v oblasti pronájmu a servisu hygienických rohoží je velmi podobná. I zde Berendsen využívá dlouholeté zkušenosti získané působením na evropských trzích. Vzhledem k tomu, že čistota pracovního místa je stále větší prioritou u klientů, získává služba stále větší oblibu a Berendsen tak proniká do nových segmentů.

Více naleznete na: www.berendsen.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz