Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

BERENDSEN - specialista na pracovní oděvy a rohože

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Berendsen, která je specialistou přes pracovní oděvy a hygienické rohože, před půl rokem zahájila slavnostním otevřením provoz v novém závodu ve Velkých Pavlovicích. Expanze na trhy střední Evropy rozšiřuje díky unikátním technologiím a konceptům, nabídku služeb zákazníkům v segmentech potravinářství, průmyslu a služeb v ČR a na Slovensku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Berendsen Textil Servis s.r.o. | foto: Berendsen Textil Servis s.r.o.

Výrobní kapacity závodu této ambiciózní společnosti se zaměřením na poskytování komplexních textilních služeb, konkrétně na pracovní oděvy a čistící rohože, se daří úspěšně naplňovat. Nárůst spokojených zákazníků potvrzuje správnost rozhodnutí vstoupit na tyto trhy právě v době takzvané krize.

Za růstem Berendsenu ve střední Evropě stojí nejen zájem zákazníků, ale i propracovaná obchodní strategie, včetně akvizice zákazníků společnosti, která segmenty trhu, na něž se Berendsen zaměřuje, opouští.

Berendsen – specialista na pracovní oděvy a rohože

Ekonomická situace v době poznamenané krizí v uplynulých dvou letech obrací pozornost potenciálních zákazníků na typ služeb nabízených Berendsenem a posouvá je do roviny hledání optimálního řešení, které forma outsourcingu služeb pronájmu pracovních oděvů nabízí.

Berendsen Textil Servis s.r.o. - rohož"O porovnání praktičnosti a ekonomických výhod našeho konceptu a individuálního přístupu nejen k zákazníkovi, ale i ke konkrétním uživatelům naší služby z řad zaměstnanců zákazníka se může každý přesvědčit osobní konzultací," říká k vývoji postavení Berendsenu na trhu služeb výkonný ředitel společnosti Ing. Tomáš Střelský, MBA.

A zmiňuje plánovanou investici 60 milionů Kč do rozšíření výrobního areálu a navýšení kapacit Berendsenu v příštím roce.

Široká odborná i laická veřejnost se mohla s nabídkou služeb a produktů Berendsenu a jeho obchodním týmem setkat blíže na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, konaném ve dnech 13. až 17. září 2010, kde se Berendsen prezentoval v rámci INTERPROTECu.

Množství poptávek a podnětů od návštěvníků expozice bylo jasným důkazem trendu výrobních společností hledat řešení u specializovaných dodavatelů služeb a tím se více soustředit na vlastní předmět podnikání.

Partner i rádce pro pracovní oděvy a rohože

Berendsen Textil Servis s.r.o. - textil"K posouzení efektivity služeb Berendsenu pro zákazníky máme k dispozici odborně proškolený tým pracovníků, kteří umí poradit nejen pokud potřebujete vybrat vhodné pracovní oděvy nebo rohože pro daný typ činnosti, ale také umí být partnerem v jednání o ekonomických otázkách směřovaných na pracovní oděvy a rohože, a tím přinést optimální řešení," uzavírá Ing. Střelský.

Více informací a prostor k vašim případným dotazům naleznete na stránkách www.berendsen.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz