Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

BERENDSEN - specialista na pracovní oděvy a rohože

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Berendsen, která je specialistou přes pracovní oděvy a hygienické rohože, před půl rokem zahájila slavnostním otevřením provoz v novém závodu ve Velkých Pavlovicích. Expanze na trhy střední Evropy rozšiřuje díky unikátním technologiím a konceptům, nabídku služeb zákazníkům v segmentech potravinářství, průmyslu a služeb v ČR a na Slovensku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Berendsen Textil Servis s.r.o. | foto: Berendsen Textil Servis s.r.o.

Výrobní kapacity závodu této ambiciózní společnosti se zaměřením na poskytování komplexních textilních služeb, konkrétně na pracovní oděvy a čistící rohože, se daří úspěšně naplňovat. Nárůst spokojených zákazníků potvrzuje správnost rozhodnutí vstoupit na tyto trhy právě v době takzvané krize.

Za růstem Berendsenu ve střední Evropě stojí nejen zájem zákazníků, ale i propracovaná obchodní strategie, včetně akvizice zákazníků společnosti, která segmenty trhu, na něž se Berendsen zaměřuje, opouští.

Berendsen – specialista na pracovní oděvy a rohože

Ekonomická situace v době poznamenané krizí v uplynulých dvou letech obrací pozornost potenciálních zákazníků na typ služeb nabízených Berendsenem a posouvá je do roviny hledání optimálního řešení, které forma outsourcingu služeb pronájmu pracovních oděvů nabízí.

Berendsen Textil Servis s.r.o. - rohož"O porovnání praktičnosti a ekonomických výhod našeho konceptu a individuálního přístupu nejen k zákazníkovi, ale i ke konkrétním uživatelům naší služby z řad zaměstnanců zákazníka se může každý přesvědčit osobní konzultací," říká k vývoji postavení Berendsenu na trhu služeb výkonný ředitel společnosti Ing. Tomáš Střelský, MBA.

A zmiňuje plánovanou investici 60 milionů Kč do rozšíření výrobního areálu a navýšení kapacit Berendsenu v příštím roce.

Široká odborná i laická veřejnost se mohla s nabídkou služeb a produktů Berendsenu a jeho obchodním týmem setkat blíže na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, konaném ve dnech 13. až 17. září 2010, kde se Berendsen prezentoval v rámci INTERPROTECu.

Množství poptávek a podnětů od návštěvníků expozice bylo jasným důkazem trendu výrobních společností hledat řešení u specializovaných dodavatelů služeb a tím se více soustředit na vlastní předmět podnikání.

Partner i rádce pro pracovní oděvy a rohože

Berendsen Textil Servis s.r.o. - textil"K posouzení efektivity služeb Berendsenu pro zákazníky máme k dispozici odborně proškolený tým pracovníků, kteří umí poradit nejen pokud potřebujete vybrat vhodné pracovní oděvy nebo rohože pro daný typ činnosti, ale také umí být partnerem v jednání o ekonomických otázkách směřovaných na pracovní oděvy a rohože, a tím přinést optimální řešení," uzavírá Ing. Střelský.

Více informací a prostor k vašim případným dotazům naleznete na stránkách www.berendsen.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.