Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

BEDOX Sky – návrat ke světlíkům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je světlík slabé místo střech, nebo je to prvek, co umí vyřešit potřebné za málo peněz? Nad touto otázkou se firma BEDOX Sky zabývá od svého vzniku. Není snadné najít hranici mezi funkčním provedením a zároveň výhodnou investicí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Uvědomme si však, že pro člověka je denní osvětlení obtížně nahraditelné. | foto: ahr

Druhů světlíků a provedení je celá škála. Jedna firma preferuje obloukové a ta druhá zase bodové, proč? Protože je vyrábí. Specializují se na jeden druh světlíku. Každá stavba ovšem vyžaduje své specifické provedení. Každý architekt potřebuje pro svoji stavbu vhodný světlík především z důvodu prostupu denního světla.

Denní světlo.

světlík 2Je to jev, který je kolem nás po celou dobu a možná si neuvědomujeme, jak moc pro nás znamená. Ráno tu je a v noci nezmizí, jenom se změní v jinou formu světelného spektra. Denní osvětlení patří k základním lidským potřebám a jeho nutnost je vyjádřena i v legislativě.

Jeho nenahraditelnost se začala projevovat se zvyšováním rozvoje umělého osvětlení. Uvědomme si však, že pro člověka je denní osvětlení obtížně nahraditelné. Bohužel i mezi projektanty není v dnešní době v oblasti denního osvětlení jednotný názor, což samozřejmě často komplikuje projektování v této oblasti vývoje.

světlík 4Čím dál častěji je kladen důraz na dodržování českých státních norem, často je i nesmyslně požadováno to, co ničí podstatu sama sebe. Světlík má propouštět přirozené světlo a zároveň bránit v přehřívání interiéru místností. Tyto dvě fyzikální veličiny lze velmi bravurně pomocí moderních technologií SKYTECH splnit.

Ale čím dál více se začínáme potkávat s problémem, který vyplývá z ČSN 73 0540-2. Tím problémem je najít vhodný materiál a za slušnou cenu, který splní výše uvedené včetně naší normy. Umíme dnes za peníze vyrobit světlík, který odpovídá ČSN, ten však nesplní vše. Umí nepropouštět teplo, je velmi izolační oproti běžným polykarbonátovým světlíkům.

světlík 5

Problém má jiný, drží se na něm v zimním období sníh a vzhledem ke klimatickým podmínkám České republiky je tak vyřazen na dva měsíce z provozu jako zdroj denního světla, které je zadarmo. My tak svítíme více, než je zdrávo, a ušetřená energie je tatam. Navíc je nutné tající a tím pádem těžknoucí sníh odklidit.

světlík 3Směrem firmy BEDOX Sky s.r.o. je pomoci investorům najít vhodné řešení a hlavně zajistit realizaci vhodných světlíků a prosvětlovacích prvků jako jsou třeba okna, do vašich střech a stěn tak, aby plnili svoji funkci a ČSN.

Hlavní úvahou společnosti je ekonomika a návratnost vašich investic. Světlík má svoji životnost a to je potřeba brát v úvahu. Mají jejich vlastnosti (především tepelný prostup) takový efekt, aby se nám vrátila jejich investice oproti mnohem levnějšímu světlíku, který má vlastnosti nepatrně odlišné?

světlík 1

Navštivte stránky společnosti BEDOX Sky s.r.o., které vám umožní si přehledně vybrat produkt, který by se vám líbil a její technologické oddělení vám vypracuje návrh řešení, instalace vašeho záměru a zároveň i položkový rozpočet. 

Jejich produkty už jenom čekají, až vaše představa jim dá tvar, případné poptávky zasílejte na internetové stránky www.bedoxsky.cz v sekci "napište nám".

Autor:

Pavel Honsa, jednatel společnosti BEDOX Sky s.r.o.

logo BEDOX Sky

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Najdete na iDNES.cz