Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

BEDOX Sky – návrat ke světlíkům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je světlík slabé místo střech, nebo je to prvek, co umí vyřešit potřebné za málo peněz? Nad touto otázkou se firma BEDOX Sky zabývá od svého vzniku. Není snadné najít hranici mezi funkčním provedením a zároveň výhodnou investicí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Uvědomme si však, že pro člověka je denní osvětlení obtížně nahraditelné. | foto: ahr

Druhů světlíků a provedení je celá škála. Jedna firma preferuje obloukové a ta druhá zase bodové, proč? Protože je vyrábí. Specializují se na jeden druh světlíku. Každá stavba ovšem vyžaduje své specifické provedení. Každý architekt potřebuje pro svoji stavbu vhodný světlík především z důvodu prostupu denního světla.

Denní světlo.

světlík 2Je to jev, který je kolem nás po celou dobu a možná si neuvědomujeme, jak moc pro nás znamená. Ráno tu je a v noci nezmizí, jenom se změní v jinou formu světelného spektra. Denní osvětlení patří k základním lidským potřebám a jeho nutnost je vyjádřena i v legislativě.

Jeho nenahraditelnost se začala projevovat se zvyšováním rozvoje umělého osvětlení. Uvědomme si však, že pro člověka je denní osvětlení obtížně nahraditelné. Bohužel i mezi projektanty není v dnešní době v oblasti denního osvětlení jednotný názor, což samozřejmě často komplikuje projektování v této oblasti vývoje.

světlík 4Čím dál častěji je kladen důraz na dodržování českých státních norem, často je i nesmyslně požadováno to, co ničí podstatu sama sebe. Světlík má propouštět přirozené světlo a zároveň bránit v přehřívání interiéru místností. Tyto dvě fyzikální veličiny lze velmi bravurně pomocí moderních technologií SKYTECH splnit.

Ale čím dál více se začínáme potkávat s problémem, který vyplývá z ČSN 73 0540-2. Tím problémem je najít vhodný materiál a za slušnou cenu, který splní výše uvedené včetně naší normy. Umíme dnes za peníze vyrobit světlík, který odpovídá ČSN, ten však nesplní vše. Umí nepropouštět teplo, je velmi izolační oproti běžným polykarbonátovým světlíkům.

světlík 5

Problém má jiný, drží se na něm v zimním období sníh a vzhledem ke klimatickým podmínkám České republiky je tak vyřazen na dva měsíce z provozu jako zdroj denního světla, které je zadarmo. My tak svítíme více, než je zdrávo, a ušetřená energie je tatam. Navíc je nutné tající a tím pádem těžknoucí sníh odklidit.

světlík 3Směrem firmy BEDOX Sky s.r.o. je pomoci investorům najít vhodné řešení a hlavně zajistit realizaci vhodných světlíků a prosvětlovacích prvků jako jsou třeba okna, do vašich střech a stěn tak, aby plnili svoji funkci a ČSN.

Hlavní úvahou společnosti je ekonomika a návratnost vašich investic. Světlík má svoji životnost a to je potřeba brát v úvahu. Mají jejich vlastnosti (především tepelný prostup) takový efekt, aby se nám vrátila jejich investice oproti mnohem levnějšímu světlíku, který má vlastnosti nepatrně odlišné?

světlík 1

Navštivte stránky společnosti BEDOX Sky s.r.o., které vám umožní si přehledně vybrat produkt, který by se vám líbil a její technologické oddělení vám vypracuje návrh řešení, instalace vašeho záměru a zároveň i položkový rozpočet. 

Jejich produkty už jenom čekají, až vaše představa jim dá tvar, případné poptávky zasílejte na internetové stránky www.bedoxsky.cz v sekci "napište nám".

Autor:

Pavel Honsa, jednatel společnosti BEDOX Sky s.r.o.

logo BEDOX Sky

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Najdete na iDNES.cz