Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

BEAUTY EXPO pořádá mezinárodní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Komerční sdělení   11:10aktualizováno  11:10 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý, kdo se zajímá o světové trendy v oblasti módy, kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu zná mezinárodní veletrh WORLD BEAUTY & SPA, který se již třetím rokem pořádá dvakrát ročně v Praze.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Linda Wassermandlová líčí | foto: ahr

I letos organizátorka veletrhu Lenka Konečná ze společnosti BEAUTY EXPO připravila pestrý program v podobě soutěží, přehlídek trendů a novinek chystaných českými i zahraničními vystavovateli na podzimní a předvánoční období letošního roku a inspirativní trendy na rok 2010.

Logo

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zaujímá pozici vedoucího veletrhu ve svém oboru. K jeho atraktivitě přispívá velkou měrou i poutavý doprovodný program od čistě odborných workshopů přes přednášky věnované wellnessu, dermatologii, péči o pleť nebo formování postavy po představení nadcházejících trendů od předních vizážistů, kadeřníků a módních návrhářů.

K významným soutěžím na veletrhu patří Česká mistrovská soutěž v make-upu, soutěž v nail designu, kreativní soutěže ve zdobení nehtů na rukách i nohách, soutěž pedikérů "nejkrásnější nohy" a pro výrobce a dovozce soutěž jejich novinek.

Obor péče o vlasy a účesová tvorba nabídne opět řadu divácky atraktivních show, kde pod rukama známých českých i zahraničních kadeřníků vzniknou účesové kreace na plesovou sezónu stejně jako jednoduché účesy v "street" stylu.

Vystavovatelé a zruční designéři – vítězové českých mistrovských soutěží, budou na stáncích nabízet několik desítek nejvýznamnějších evropských značek a budou prezentovat nejnovější trendy v modeláži a špičkovém zdobení nehtů.

Zájemci uvidí a často i na vlastní kůži vyzkoušejí nejnovější trendy ve zpevňování kontur obličeje, vyhlazování vrásek, odstraňování nežádoucích skvrn a vad pleti formou masáží, peelingů, nanášení kosmetických prostředků a pleťových masek.

Pro cílovou skupinu návštěvníků vyhledávajících stále častěji nové možnosti relaxace v příjemném prostředí bude na veletrhu připravena ve spolupráci se Svazem léčebných lázní nabídka lázeňských programů i oddychových a relaxačních pobytů v dalších zařízeních poskytujících tyto služby.

Organizace veletrhů WORLD OF BEAUTY & SPA pořádaných dvakrát ročně (jaro a podzim) je nedílně spjata s úzkou spoluprací s celou sítí partnerů – sdružení a médií.

model 


Vzhledem k takto silné podpoře partnerů a pravých profesionálů ve svém oboru se návštěvníci mohou těšit na kvalitně zorganizovaný veletrh spojený s řadou zábavných show, doprovodných programů a pokud narazíte na známé tváře nejen z televizní obrazovky nebude se jednat o ojedinělý případ.

Na závěr snad jen jedno: Kdo navštíví veletrh kosmetiky, kadeřnictví, wellness a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA ten neprohloupí.

Více informací naleznete na webových stránkách veletrhu


Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz