Barevné oleje zútulní Vaší podlahu. BOMA PARKET ví, jak na to

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
U firmy BOMA PARKET naleznete vše k úpravě Vaší podlahy – od olejů transparentních a barevných, po laky a údržbu. Skladem nabízí také dřevěné podlahy, laminátové, vinylové a korkové podlahy, vše doplněné sortimentem lišt a podložek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Barevné oleje zútulní Vaší podlahu a BOMA PARKET ví jak na to

Vše se mění s rostoucí kvalitou nabídky olejů a vosků, i v našich končinách už si můžeme užívat bezprostředního kontaktu s dřevěnou podlahou v široké paletě barev, BOMA PARKET Vám blíže představí nové trendy ve svých pražských vzorkovnách – v Praze 10 Bohdalci, Praze 5 Radlicích a v Praze 7 Holešovicích.

Tvrdé voskové oleje na podlaze v domácnosti stejně jako v restauraci

Každý výrobce podlahové chemie má ve svém sortimentu nabídku olejů a vosků, případně barevných olejových mořidel. Všichni výrobci mají jedno společné, přibližují se zákazníkům co nejjednodušším způsobem nanášení, příjemným probarvením materiálu, hloubkovou ochranou dřeva, svoji řadou údržbových prostředků a také zdravotní nezávadností – nízkým obsahem rozpouštědel a možností použití na dětské dřevěné hračky.

Barevné oleje zútulní Vaší podlahu a BOMA PARKET ví jak na to

Barevné oleje zútulní Vaší podlahu a BOMA PARKET ví jak na to

K použití v domácnostech jsou velmi oblíbené kombinace přírodních olejů a vosků – tzv. tvrdé voskové oleje nabízené v transparentních nebo barevných variantách. Jejich výhodou je snadný způsob nanášení i pro laika – dvě vrstvy válečkem, štětcem nebo špachtlí a výsledkem je úprava, která v jednom kroku napustí olejem dřevo v jeho hloubce a voskem ve svrchní vrstvě, kde mu dá pevnost a vytvoří ochranný povrch, který se snadno udržuje a přitom odpuzuje vodu.

Ve více zatěžovaných komerčních prostorách – např. v restauracích, obchodech, tanečních sálech se vedle tvrdých voskových olejů úspěšně používají dvousložkové oleje – oleje s dodatečně přidaným tvrdidlem, které dávají povrchu pevnější a otěruvzdornější charakter. Tyto oleje se již nanášejí profesionálními podlahářskými stroji a postupy a je lépe je přenechat zkušeným odborníkům.

Nabídka barevných variant olejů a vosků

Barevné oleje zútulní Vaší podlahu a BOMA PARKET ví jak na to

Barevné oleje zútulní Vaší podlahu a BOMA PARKET ví jak na to

V současnosti je nabídka barevných olejů opravdu velká. Velmi oblíbené jsou varianty běleného dřeva, následují zemité podzimní odstíny jantarové a hnědé, do obchodů a restaurací se také často používají tmavé až černé barvy.
Na vzorkovnách BOMA PARKET se můžete seznámit s jednotlivými nabídkami výrobců, jejich připravenými barevnými variacemi anebo se inspirovat a kombinacemi různých barev a základů vytvořit na podlaze svůj vlastní originál.

Co Vám ještě BOMA PARKET nabízí?

Společnost má kompletní sortiment jak pro profesionální podlaháře, tak pro konečného zákazníka, který by si rád sám podlahu položil a upravil anebo ji správně udržoval, aby zůstala dlouho taková jako po pokládce. Proto zde najdete nabídku masivních parket, prken, vícevrstvých dřevěných podlah, laminátů předních značek, vinylových podlah a PVC, bambusových podlah a korku. 

Dále také lepidla pro lepení různých druhů podlah, tmely, laky, různé ošetřující přípravky, lišty obvodové ke všem nabízeným podlahám, lišty přechodové, prahy a rozety. K tomu můžete v Praze 10 – Bohdalci zakoupit vše potřebné pro vyrovnání podlahy - podlahové stěrky, penetrace, výplně a podložky pod podlahy. Přehled všech nabízených materiálů, spolu s technickými listy pro správné použití, naleznete na stránkách www.bomaparket.cz.

Kontakt:

Praha 10 - Bohdalec - Prodejna - podlahy Boma Parket

Adresa: Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10, 101 00

ot. doba: po - pá: 8:00 - 16:30

telefon: +420 272 660 732, 606 702 191-2

email: info@bomaparket.cz

www.bomaparket.cz

Barevné oleje zútulní Vaší podlahu a BOMA PARKET ví jak na to
Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Hledáte perfektní vánoční dárek? Nebo si jen chcete udělat radost něčím pěkným, příjemným a veselým, co bude dýchat...

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

V MAND CZ víme o dveřích vše. Nabízíme dveře klasické, moderní, celodřevěné, vchodové, bezpečnostní, kliky na dveře… a...

Osm pravidel pro výběr zdravotní matrace

Matrace Magniflex nabízejí variantu zdravého spánku pro každého

Výběr zdravotní matrace je rozhodnutí, kterému je třeba věnovat pozornost. V posteli člověk stráví téměř třetinu svého...

Najdete na iDNES.cz