Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Banky před létem zvýhodňují své půjčky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přichází období, kdy se řada z nás pouští do zvelebování svého bydlení nebo řeší pořízení finančně náročnějších věcí. Takové projekty lze uskutečnit nyní výhodněji – řada bank teď totiž nabízí půjčky za ještě lepších podmínek.

Banky před létem zvýhodňují své půjčky | foto: iStock

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaro je optimálním časem pro rekonstrukci chaty nebo chalupy tak, aby byla plně funkční na letní sezónu. Bývá to vhodný okamžik také pro rekonstrukci bytu, protože s jarním počasím sousedi častěji jezdí pryč a nebude jim nepořádek spojený s opravami tolik vadit. 

Ti, kdo potřebují upravit zahradu nebo vyřešit koupi nového auta, si také přijdou na své. Toto období je totiž ideální i z finančního hlediska - před létem bývá výhodnější si na takové plány půjčit od banky. Ty právě nyní nabízí úvěry výhodněji než jindy v roce, např. Hello půjčku pořídíte už s úrokem 4,7 % ročně.

Banky před létem zvýhodňují své půjčky

V současné chvíli je sjednání půjčky jednoduché, většina bank umožňuje částečné online pořízení nebo dokonce i možnost, kdy nemusíte pobočku banky navštívit vůbec. A někdy i zcela bez poplatků za sjednání a vedení. Taková je například i Hello půjčka - půjčka od digitální Hello bank!, která na podzim 2017 pod touto novou obchodní značkou navázala na historii Cetelemu a obohatila své produkty a služby i o běžný nebo spořicí účet. 

Hello půjčku můžete získat v jarní nabídce s úrokem startujícím na 4,7 % ročně s délkou splácení od 25 do 48 měsíců a půjčit si lze od 20 000 Kč až do milionu korun. Nic navíc nezaplatíte ani v případě, když se půjčku rozhodnete splatit v kratší době, než jste původně zamýšleli. Proces žádosti o půjčku přitom uskutečníte od začátku do konce online. Pokud však máte raději osobní kontakt, můžete zajít i do pobočky, anebo si vše vyřídit po telefonu.

S létem přichází nabídka výhodných úroků skoro u všech poskytovatelů půjček. Proto je důležité si uvědomit, že ne vždy je nabízený úrok konečný. Na ty nejnižší totiž nedosáhne každý. Konečná výše úroku bude záležet zejména na tzv. credit scoringu. To je běžné a důležité ověření vaší schopnosti půjčku v budoucnu splácet a také potvrzením zodpovědnosti každé banky, která tím chrání především vás.


Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Když se řekne sexuálně přenosná nemoc, vybaví se nám syfilis, kapavka a AIDS. Jenže vůbec nejrozšířenější sexuálně...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za...

Další z rubriky

Český výrobce světlíků Lam-Plast dobývá zahraniční trhy

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

Nedocenitelným prvkem, který se postará o přímé přírodní osvětlení průmyslových hal a zároveň slouží k odvětrávání,...

Banky před létem zvýhodňují své půjčky

Banky před létem zvýhodňují své půjčky

Přichází období, kdy se řada z nás pouští do zvelebování svého bydlení nebo řeší pořízení finančně náročnějších věcí....

Nechte se unést světem zítřka a investujte do něj

Nechte se unést světem zítřka a investujte do něj

Asi jste se v dětství také zamýšleli nad tím, jaký bude svět ve vaší dospělosti. Ale dnešní svět a vyhlídky do blízké...

Najdete na iDNES.cz