Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bankovní institut prošel akreditací a otevírá nové atraktivní studijní obory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
První soukromá vysoká škola v České republice Bankovní institut (BIVŠ) získala akreditaci na tři bakalářské a jeden magisterský studijní obor do roku 2018. V akademickém roce 2014/2015 tak mohou lidé na BIVŠ studovat bankovní management, oceňování majetku či ekonomiku a management podniku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bankovní institut prošel akreditací a otevírá nové atraktivní studijní obory | foto: Bankovní institut vysoká škola, a.s.

První obor lze kromě českého jazyka studovat také v angličtině a v ruštině. V anglickém i v českém jazyce je pak možné v magisterském studiu pokračovat v oboru finance. To vše na soukromé vysoké škole, o které její absolventi říkají, že je sice těžká, ale díky individuálnímu přístupu a propojení s praxí velmi usnadňuje uplatnění na trhu práce.  

Absolventi Bankovního institutu nacházejí uplatnění jako úspěšní bankéři, obchodníci na kapitálových trzích, ekonomové v podnicích, ale i na finančních úřadech. Neztratí se ani při oceňování majetku nebo jako úvěroví specialisté. Mnoho z nich se také - díky kvalitnímu vzdělání - dostává na vysoké manažerské pozice jako ekonomičtí ředitelé či ředitelé marketingu. Vysokoškolské znalosti z Bankovního institutu jsou rovněž dobrým základem pro vlastní podnikání.

"Naše nabídka studijních oborů reaguje na aktuální požadavky trhu práce," říká rektor Bankovního institutu vysoké školy Pavel Mertlík a dodává: 

"Přestože si lidé u nás za studium platí, máme již tradičně image náročné školy, která na své studenty a jejich připravenost klade velké požadavky. Trváme na kvalitě vzdělání a prokázání znalostí. Nejen proto, že respektujeme standardy mezinárodního vzdělávacího holdingu COGNOS, do kterého patříme. Zásadní je, aby naši absolventi byli co nejlépe vybaveni pro praktický život a snáze se tak uplatnili na pracovním trhu.“

Pavel Mertlík dodává, že v době, kdy je bez práce na 600 tisíc lidí, není pro mladé absolventy ekonomických škol vůbec jednoduché přesvědčit zaměstnavatele o tom, že právě oni jsou tou nejlepší volbou. Proto BIVŠ od začátku studia klade důraz na propojení s praxí – studenti mají stáže přímo v bankách, kvalitně vybavenou IT laboratoř simulující bankovní prostředí, přednášejí jim významné osobnosti z bankovního sektoru, mohou absolvovat část studia v zahraničí aj.

"Klademe důraz na individuální přístup ke každému studentovi a samozřejmě také na aktuální dění či způsob komunikace," popisuje jeden z rozdílů ve srovnání s veřejnými a státními školami výkonná ředitelka Bankovního institutu vysoké školy Lucie Kuželová a doplňuje: 

"Z toho vychází třeba nové specializace oboru ekonomika a management podniku. Jsou čtyři: řízení společností, malé a střední podniky, marketing a sociální sítě a řízení lidských zdrojů.“

Specializaci si student volí během studia. Při něm se seznamuje s ekonomickými, právními, etickými a manažerskými kompetencemi, které jsou vhodné pro řízení různých druhů organizačních jednotek, ať se jedná o podniky či neziskové organizace. 

Jak to v Bankovním institutu vysoké škole vypadá, se mohou lidé přesvědčit sami. Každý poslední čtvrtek v měsíci totiž BIVŠ pořádá Den otevřených dveří. Ten nejbližší se uskuteční 24. dubna na adrese Nárožní 2600/9, Praha 5. Více na www.bivs.cz

Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) je první soukromá vysoká škola v České republice. Na rozdíl od jiných soukromých vysokých škol jde o akciovou společnost, která vznikla už v roce 1994. Dosud ji absolvovalo více než 10 500 studentů. Na BIVŠ, která je součástí mezinárodního vzdělávacího holdingu COGNOS AG, lze v současné době studovat v bakalářském programu obory bankovní management (v češtině, angličtině a ruštině), oceňování majetku, ekonomika a management podniku (oba v češtině), v navazujícím magisterském programu pak se mohou studenti vzdělávat v oboru finance, a to v českém nebo anglickém jazyce. Více informací o BIVŠ najdete na www.bivs.cz.

Bankovní institut prošel akreditací a otevírá nové atraktivní studijní obory
Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler.
Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler

Výtah je v domě užitečným pomocníkem, který si můžete podle vlastních potřeb vyladit do naprostých detailů. Jejich výběr usnadní nový mobilní showroom...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.