Bang & Olufsen: inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Inteligentní byt vám poskytne nejen útulné bydlení, ale bude plnit vaše přání na rozkaz. Nebo spíše na zmáčknutí tlačítka. Stačí si pořídit tu správnou elektroniku, která bude poslouchat vás, ne vy ji. Kvalitní, inteligentní a designovou elektroniku najdete v pražské prodejně Bang & Olufsen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bang & Olufsen: inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

Společníci, kteří se starají o naši zábavu, jako jsou televizory, reproduktory, přehrávače a vůbec audiovizuální technika, nemusí být jen bezduchými spotřebiči, ale díky kvalitnímu, krásnému designu a technologické inteligenci dokážou navíc i oplývat osobitým kouzlem. Pokud hledáte něco přesně takového, vydejte se na obhlídku do pražské prodejny Bang & Olufsen. Tam najdete nejen výrobky této luxusní dánské značky, ale i systémy pro řízení inteligentní domácnosti od společnosti Lutron.

Bang & Olufsen: Inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

V Bang & Olufsen vám nabídnou vše, co k inteligentnímu domu patří, od chytrých LCD televizí, A/V receiverů přes úložiště DVD, dokovací stanice kombinované s přehrávači, vybavení pro domácí kino až po systémy na ovládání osvětlení, závěsů a žaluzií, klimatizace a topení. 

Televize a reproduktory Bang & Olufsen mají styl

Dánská značka luxusní elektroniky Bang & Olufsen s téměř 90letou historií nabízí vždy něco navíc, ať už jde o precizní zpracovaní prvotřídních materiálů nebo nejmodernější obrazové a zvukové technologie, díky nimž si při poslechu hudby nebo dívání se na televizi připadáte jako v centru dění. Televize s LCD obrazovkou v úhlopříčkách od 32 palců až do 65 palců mají různé typy stojanů, na nichž se za vámi mohou otočit až do úhlu 90 stupňů. Když se chcete dívat, nemusíte přemýšlet, kam se posadit, ale televizi si natočíte podle toho, jak se to hodí vám. Po vypnutí programu se televizor zase sám "uklidí" do původní polohy.

Stejně flexibilní jsou i aktivní reproduktory, které můžete postavit na podlahové stojany, na nábytek nebo zavěsit na stěnu či strop. Umí přizpůsobit své nastavení dané poloze a poskytnou vám neuvěřitelně silný a realistický zvuk. Poslední novinka od Bang & Olufsen, sestava reproduktorů pro prostorový zvuk BeoLab 14, je dokonce kompatibilní i s televizemi jiných značek.

Bang & Olufsen: Inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

Na všechno stačí jeden vypínač

Aby celá domácnost fungovala v souladu s vaší náladou, stačí vše naprogramovat do systémů Lutron a pak jen mačkat odpovídající ikonky na ovladači. Ovládat můžete světla, rolety, topení, klimatizaci, audiovizuální zařízení i spotřebu energie. Pro každou příležitost necháte předem do systému naprogramovat určitý způsob nasvícení či zatemnění, tzv. "scénu", a pak ji při dané příležitosti zapnete jen jedním stiskem tlačítka na ovládacím panelu. Snadno si tak vytvoříte atmosféru podle svých představ. Když budete chtít, naprogramované scény jednoduše upravíte pomocí aplikace pro iPhone, iPod, iPad a Android bez nutnosti zásahu programátora.

Variabilní ovládání

Systém můžete řídit prostřednictvím pevných panelů na stěně, pomocí přenosného dálkového ovladače nebo mobilním telefonem. Při příchodu domů si například stiskem jednoho tlačítka na telefonu rozsvítíte světla u vchodu a v domě ještě dřív, než vystoupíte z auta.

Informace o elektronice Bang & Olufsen a systémech Lutron naleznete na www.kd-elektronika.cz.

Bang & Olufsen: inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

Autor: Marie Lukáčová

Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Osm pravidel pro výběr zdravotní matrace

Matrace Magniflex nabízejí variantu zdravého spánku pro každého

Výběr zdravotní matrace je rozhodnutí, kterému je třeba věnovat pozornost. V posteli člověk stráví téměř třetinu svého...

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

Grilování s rodinou a přáteli patří mezi oblíbené letní aktivity, zejména v našich zeměpisných šířkách. Na grilu se...

Najdete na iDNES.cz