Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Balónky s potiskem i bez, balónky s héliem a další zboží na vaší párty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jen těžko si můžeme udělat správnou párty bez výzdoby. A je jedno, zda slavíte první narozeniny, nebo kulatou padesátku. Létající balónky s potiskem mají své kouzlo v každém věku. A slavnostní atmosféra bude se správnou výzdobou opravdu výjimečná.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Balónky s potiskem i bez, balónky s héliem a další zboží pro Vaší párty. | foto: Balónky s.r.o.

Vše co budete potřebovat najdete na e-shopu www.balonky.cz . Určitě se vyplatí sednout si a v klidu prolistovat nabídku a najít ty správné balónky s potiskem.

Na začátek si můžete objednat jednorázové balení hélia - Balloon Time. Více informací o tomto produktu najdete na www.balloontime.cz . Balení obsahuje balónky, provázky a hélium na balónky. 

Navíc dostanete zdarma dárek. Objednávat tento produkt můžete v sekci "Hélium". Při zakoupení máte nárok na dalších 30 anebo 50 balónků zdarma (podle toho, jaké balení kupujete). Můžete si vybrat buď balónky bez potisku a zadat barvy, které potřebujete. Nebo si můžete vybrat balónky s potiskem číslovky, s nápisem šťastné narozeniny a podobně. Celou nabídku balónků, které můžete dostat k héliu jako dárek najdete v sekci "Zdarma".

Při listování e-shopem můžete využít třídění produktů. Můžete vyhledávat zboží buď přímo podle názvu produktu (řazení podle abecedy). Dále je možné použít vyhledávání podle motivu. Např. při volbě motivu fotbal Vám systém nabídne produkty pouze s motivem fotbalu, anebo při zadání volby svatba uvidíte pouze produkty vhodné na svatební výzdobu.

Další volbou je barevný katalog, v kterém je možné třídit s potiskem dle barvy. Takže při zadání volby Bílá oslava, Vám systém nabídne pouze produkty v bílé barvě.

Vyrobte si vlastní balónkovou dekoraci!

Ve společnosti Balónky s.r.o. pro Vás připravili speciální sekci na výrobu vlastní balónkové dekorace. Balónky s potiskem si budete moci vyrobit sami. Měla by být spuštěna v průběhu roku 2011. Za zmínku stojí široký sortiment vystřelovacích konfet. Najdete zde kromě zmiňovaných konfet taky ohňostroje a fontánky. Nakoupit můžete na v sekci "Vystřelovací konfety".

Firma Balónky s.r.o. nenabízí své zboží pouze s potiskem či bez. V sortimentu fóliových balonků s potiskem je taky novinka - hrající balónky. Po nafouknutí vám balónek zahraje písničku popř. na balónek můžete nahrát svůj vzkaz pro oslavence, který si Vaše přání může opakovaně pouštět. Tento produkt můžete objednat v sekci "Balónky fóliové hrající".

Při oslavách dětských narozenin nezapomínejte na dortové svíčky, čepičky, frkačky, ale také na balónky s potiskem a další produkty, bez kterých si děti správnou oslavu neumí představit.

Narozeninové balónky s potiskem  můžeme potisknout jakýkoliv osobním nápisem - jméno oslavence, popř. taky fotku oslavence. Pokud nemáte speciální přání na potisk, můžete si vybrat z velké nabídky balónků s univerzálním potiskem, které jsou pro Vás připraveny v přehledném eshopu. Mohou to být balónky s potiskem s číslovkou anebo pouze s českým nápisem Šťastné narozeniny.

Hledáte nové možnosti reklamy? Hledáte vhodný dárek pro malé i velké zákazníky? Zkuste balónky s potiskem vašeho loga. Balónky s.r.o. dodájí i další doplňky pro jakoukoliv akci - široký výběr produktů naleznete v eshopu.

Balónky s potiskem nejsou v poslední době jenom záležitostí reklamy. Stávají se součástí školních besídek (balónky s logem školy), maškarních plesů (balónky s logem kulturního centra), městských slavností (balónky s erbem města), protestních akcí (balónky s nápisem hesla), pozvánkou na akci (balónky s termínem a místem konání), svateb (balónky se jmény snoubenců) anebo narozenin (balónky s jménem oslavence).

Otevření obchodního centra, veletržní expozici popř. den otevřených dveří si bez balónkové dekorace a balónků s potiskem dokážeme jen těžko představit. Reklamní balónky s potiskem si upevňují svoje postavení v reklamě. Důvodem je nízká cena a široký záběr Vašeho reklamního sdělení. O potisku na balónky se vše potřebné dozvíte na www.balonky.cz.

Vyberte si balónky s potiskem podle svých představ

Balónky

Svatební balónky začala společnost Balónky s.r.o. vyrábět před šesti lety jako novinku na českém trhu. Chtěla tím jsme zpřístupnit specifickou balónkovou dekoraci na tuto výjimečnou příležitost i pro běžného spotřebitele. Časem se z této novinky stala běžná záležitost.

Svatební balonky a balónky s potiskem si většinou vybírají snoubenci, ale taky svatebčané jako originální svatební dárek. V této oblasti lze nabídnout několik grafických návrhů, v kterých se může měnit motiv, písmo, barva balónků i barva potisku.

Minimální série je 50 ks. Na základě poptávky, kterou můžete zaslat na emailovou adresu balonky@balonky.cz , vám bude zpracována cenová kalkulace. Po odsouhlasení cenové kalkulace obratem dostanete grafické náhledy k výběru. Vybraný vzor se zadá do výroby a zašle na dobírku.

Nafukování balonků vzduchem anebo héliem? Všechny argumenty pro a proti najdete na www.balonky.cz. Dozvíte se, že pokud se rozhodnete balónky s potiskem nafukovat vzduchem, můžete si zakoupit ruční pumpy a elektrické vzduchové kompresory. Pokud by jste kompresor měli využít jenom jednou, dvakrát, bude rozumnější si ho pouze zapůjčit.

Pokud se rozhodnete balónky s potiskem i bez nafukovat héliem, neváhejte společnost Balónky s.r.o. kontaktovat. Zařídí vám hélium na celém území ČR. Můžete si ho vyzvednout v místě svého bydliště popř. v blízkém okolí. Na požádání vám ve firmě rádi poskytnou cenové kalkulace i další podmínky zapůjčení hélia.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz