Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Balkon: místo pro relaxaci a odpočinek

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Balkon je místo relaxace, oddechu či setkání s přáteli. Je to součást vašeho domova.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Balkon Paseo

Kreativitě se meze nekladou a z místa, kde vládne většinou šedá dlažba a neútulně vypadající kovové zábradlí, se může stát po zásahu odborníků místo, kde naleznete místo pro relaxaci po dlouhém dni a budete jej využívat více, než jste si kdy mysleli. Z původně neútulného balkonu se dá během několika hodin vytvořit komfortní relaxační prostředí pro celou rodinu.

Zásadním prvkem je finální povrchová úprava plochy balkonu. Po letech mnoha experimentů, se na balkony nejdříve používala dlažba, která po letech odpadala, a poté přišla doba dřeva, které se ukázalo stejně problematické. Přes estetickou podobu a krásu dřeva se i tento materiál ukázal jako problematický a hlavně vyžadující každoroční péči a údržbu. Kvůli vlastnostem dřeva se podlaha kroutí a praská a nevyhnete se ani nepříjemným třískám.

Ve světě se začaly na takto používané a namáhané plochy využívat materiály z WPC (wood plastic composit), které v posledních dvou letech objevují i čeští majitelé domů i bytů. I oni tak začínají kouzlu materiálů z woodplastic přicházet na chuť. Jedná se především o terasová prkna a kazety z těchto materiálů, která vlastnostmi překonávají všechna očekávání.

Balkon

Technologie, která je použitá a používá se desítky let, nabízí záruky až 25 let. Naprostá bezúdržbovost WPC dělá vaši investici do těchto materiálů ekonomickou a chytrou.

Zřejmě největší oblibu si u zákazníků získávají plné profily, díky možnosti uložení do naprosté roviny. Rekonstrukce a změna balkonu je otázkou hodin a náklady na takovouto rekonstrukci se pohybují v řádu stokorun za metr čtvereční.

Letošní novinka z woodplastic materiálů se jmenuje kazety Paseo. Ty díky systému kotvení nepotřebují žádné nosiče ani klipy. Paseo kazety, přestože jsou úplnou novinkou a prodávají se teprve od konce července 2009, si pořídily již desítky zákazníků a jejich obliba díky zajímavé pořizovací ceně 908,- Kč bez DPH velmi roste.

Barevnost i výběr ze vzorů Paseo kazet nabízí kreativní kombinace a nevšední a zajímavá řešení pro balkony a terasy. Přesto a možná i díky kazetám se také lidé více zajímají o možnosti rekonstrukce podlah a teras na svých balkonech a lodžiích. Menšími profily opticky svůj balkón rozšíří, naopak použitím širších prken terasu zmenší.

Balkon čtvercový

Pokud hledáte řešení bez údržby, jsou materiály z WPC tou správnou volbou. Výběr a možnosti WPC materiálů konzultujte s odbornou společností, která vám navrhne nejen terasu, ale poradí i s výběrem doplňků, osvětlení, opláštění zábradlí nebo obložení obkladovými materiály.

Nechte se inspirovat elegantními barevnými variacemi a proměňte leckdy víceméně nevyužívaný prostor balkonu v příjemné místo pro relaxaci a odpočinek na čerstvém vzduchu. Podrobnější informace a příklady instalací naleznete na www.mojeterasa.cz/cs/muj-balkon, nebo na www.mojeterasa.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz