Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Balkon: místo pro relaxaci a odpočinek

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Balkon je místo relaxace, oddechu či setkání s přáteli. Je to součást vašeho domova.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Balkon Paseo

Kreativitě se meze nekladou a z místa, kde vládne většinou šedá dlažba a neútulně vypadající kovové zábradlí, se může stát po zásahu odborníků místo, kde naleznete místo pro relaxaci po dlouhém dni a budete jej využívat více, než jste si kdy mysleli. Z původně neútulného balkonu se dá během několika hodin vytvořit komfortní relaxační prostředí pro celou rodinu.

Zásadním prvkem je finální povrchová úprava plochy balkonu. Po letech mnoha experimentů, se na balkony nejdříve používala dlažba, která po letech odpadala, a poté přišla doba dřeva, které se ukázalo stejně problematické. Přes estetickou podobu a krásu dřeva se i tento materiál ukázal jako problematický a hlavně vyžadující každoroční péči a údržbu. Kvůli vlastnostem dřeva se podlaha kroutí a praská a nevyhnete se ani nepříjemným třískám.

Ve světě se začaly na takto používané a namáhané plochy využívat materiály z WPC (wood plastic composit), které v posledních dvou letech objevují i čeští majitelé domů i bytů. I oni tak začínají kouzlu materiálů z woodplastic přicházet na chuť. Jedná se především o terasová prkna a kazety z těchto materiálů, která vlastnostmi překonávají všechna očekávání.

Balkon

Technologie, která je použitá a používá se desítky let, nabízí záruky až 25 let. Naprostá bezúdržbovost WPC dělá vaši investici do těchto materiálů ekonomickou a chytrou.

Zřejmě největší oblibu si u zákazníků získávají plné profily, díky možnosti uložení do naprosté roviny. Rekonstrukce a změna balkonu je otázkou hodin a náklady na takovouto rekonstrukci se pohybují v řádu stokorun za metr čtvereční.

Letošní novinka z woodplastic materiálů se jmenuje kazety Paseo. Ty díky systému kotvení nepotřebují žádné nosiče ani klipy. Paseo kazety, přestože jsou úplnou novinkou a prodávají se teprve od konce července 2009, si pořídily již desítky zákazníků a jejich obliba díky zajímavé pořizovací ceně 908,- Kč bez DPH velmi roste.

Barevnost i výběr ze vzorů Paseo kazet nabízí kreativní kombinace a nevšední a zajímavá řešení pro balkony a terasy. Přesto a možná i díky kazetám se také lidé více zajímají o možnosti rekonstrukce podlah a teras na svých balkonech a lodžiích. Menšími profily opticky svůj balkón rozšíří, naopak použitím širších prken terasu zmenší.

Balkon čtvercový

Pokud hledáte řešení bez údržby, jsou materiály z WPC tou správnou volbou. Výběr a možnosti WPC materiálů konzultujte s odbornou společností, která vám navrhne nejen terasu, ale poradí i s výběrem doplňků, osvětlení, opláštění zábradlí nebo obložení obkladovými materiály.

Nechte se inspirovat elegantními barevnými variacemi a proměňte leckdy víceméně nevyužívaný prostor balkonu v příjemné místo pro relaxaci a odpočinek na čerstvém vzduchu. Podrobnější informace a příklady instalací naleznete na www.mojeterasa.cz/cs/muj-balkon, nebo na www.mojeterasa.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz