Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bakalářský program IB Diploma připraví vaše děti na úspěšný život

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V dnešní době mají čeští studenti více možností, než jejich rodiče. Mohou se uplatnit i v zahraničí, pokračovat tam ve studiu a najít i zajímavé pracovní uplatnění. K tomu jim může pomoci mezinárodní bakalářský program International Baccalaureate Programme (IB Diploma).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bakalářský program IB Diploma připraví vaše děti na úspěšný život | foto: Park Lane International School, a.s.

Na toto téma jsme si popovídali s ředitelem mezinárodní školy Park Lane International, kterým je Paul Ingarfield.

Jak tento bakalářský program připravuje studenty na další život?

Program IB Diploma je koncipován jako akademicky podnětný a vyvážený studijní program se závěrečnými zkouškami, který studenty, zpravidla ve věku 16 až 19 let, připraví k úspěšnému studiu na budoucích univerzitách i na život po ní. Program je za běžných podmínek vyučován dva roky a získal si uznání a respekt předních světových univerzit.

Díky tomuto programu vstupují studenti na university s hlubokými znalostmi a pevným akademickým základem, vybaveni intelektuálně, emocionálně a morálně se zaměřením na otevřené mezinárodní smýšlení.

Bakalářský program IB Diploma připraví vaše děti na úspěšný život

Jak má program International Baccalaureate Programme koncipován studijní plán?

Mezinárodní studijní program IB Diploma je rozvržen do dvou závěrečných let středoškolského studia.

Studenti programu IB Diploma Programme absolvují šest výukových kurzů vyšší, případně standardní úrovně. Musejí si vybrat jeden předmět z každé skupiny 1 až 5, čímž je zajištěno potřebné spektrum znalostí v oblasti jazyků, společenských věd, experimentálních věd a matematiky. Šestým předmětem může být předmět umělecké povahy, zvolený ze skupiny 6, ale student si může rovněž vybrat ještě jeden předmět ze skupiny 1 až 5.

Bakalářský program IB Diploma připraví vaše děti na úspěšný život

Program IB Diploma má navíc tři základní klíčové požadavky, které jsou do něj začleněny, aby rozšířily záběr probíraného učiva a sloužily studentům jako výzva k naplnění získaných znalostí a jejich lepšímu porozumění. Jedním z těchto požadavků je i rozsáhlá esej, která má být výsledkem vlastního výzkumu v rámci podrobného studia zvoleného tématu, a to ve vztahu k jednomu z předmětů, který studují.

Bakalářský program IB Diploma připraví vaše děti na úspěšný život

Teorie znalostí je kurz určený k tomu, aby každého studenta povzbudil k zamyšlení nad povahou znalostí pomocí kritického zhodnocení odlišných způsobů vědění (vnímání, emoce, jazyk a rozum) a různých druhů znalostí (vědecké, umělecké, matematické a historické).

Bakalářský program IB Diploma připraví vaše děti na úspěšný život

Kreativita, akceschopnost a služba vyžadují, aby se studenti aktivně učili i z vlastních zkušeností plněním skutečných úkolů mimo vlastní výuku v učebnách. Studenti mohou kombinovat všechny tři komponenty, nebo mohou vykonávat činnosti, které se pojí s každou zvlášť.

Co je cílem tohoto programu? Co přinese studentům?

Formovat vyzrálé, zvídavé a houževnaté mladé lidi, kteří jsou schopni kritického myšlení a uvažování v mezinárodních souvislostech a kteří budou připraveni vstoupit do světa, jenž se neustále mění.

Bakalářský program IB Diploma připraví vaše děti na úspěšný život

Pro jaké studenty je program vhodný? Je zapotřebí předtím dosáhnout nějakého konkrétního vzdělání, či složit určité zkoušky?

Mezinárodní studijní program IBDP je vhodný pro studenty s ambicemi pro mezinárodní univerzitní studium, kteří chtějí před nástupem na zahraniční univerzitu získat hluboké znalosti a jsou zároveň připraveni přijímat náročné výzvy.

Bakalářský program IB Diploma připraví vaše děti na úspěšný život

Určitě velice pomůže absolvovat IB středoškolský program v předešlých letech (studenti ve věku 14–16 let), případně vhodně odpovídající škálu kurzů IGCSE (The Cambridge International Examinations’ International General Certificate of Secondary Education programme). Naše škola upřednostňuje druhou zmíněnou variantu. Naši studenti ve věku 14-16 let studují IGCSE předměty a získávají tak cenné předpoklady a základy pro následující vstup do programu IBDP.

Uchazečům o program IGCSE nabízíme možnost získat stipendium, více informací naleznete na našich webových stránkách www.parklane-is.com/en/scholarship, popřípadě během dne Otevřených dveří, který se koná dne 4. 2. 2016.

Více informací o mezinárodní škole Park Lane International najdete na

www.parklane-is.com

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Netrapte se se ztracenými klíči! Vyzkoušejte elektronický přístupový systém.
Netrapte se se ztracenými klíči! Vyzkoušejte elektronický přístupový systém

Zapomenutý klíč dokáže překazit plány na celý den. Ještě horší jsou komplikace spojené se ztrátou klíče. V takovém případě je nutné vyměnit zámek (zamykací...  celý článek

Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie.
Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie

Zatímco dříve byly nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu dostupné jen velkým firmám, nyní mohou u Centropolu tyto výhody čerpat i běžní spotřebitelé. Oblíbený...  celý článek

Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague.
Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague

Sparta získala nového partnera, kterého jste mohli zaregistrovat na dresech mužského „A“ týmu. To však není vše, vedení University of New York in Prague se...  celý článek

Zeleninové hranolky
Zeleninové hranolky

Hranolky nemusí být zabijákem diety.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.