Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bakalářské studium ÚČETNICTVÍ na SVŠE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo (SVŠE) uskutečňuje akreditovaný bakalářský studijní obor "Účetnictví a finanční řízení podniku“, a to jednak ve Znojmě, ale i ve studijním středisku Praha.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bakalářské studium ÚČETNICTVÍ na SVŠE | foto: SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o.

Studium vychází z požadavků praxe, proto výuka je obohacena o celou řadu mimořádných přednášek předních odborníků z praxe. Přednáší zde daňoví poradci, auditoři, advokáti, dále na konferencích pravidelně vystupují například Ivana Pilařová, Zuzana Rylová nebo spoluautoři zákonů Vlastimil Bachor, Marta Ženíšková a řada dalších. Konkrétní  seznam účetních a daňových seminářů, které pořádá SVŠE v 1. pololetí 2014, je uveden na webových stránkách školy http://www.svse-praha.cz/ucetnictvi/kurzy.asp?cd=555&typ=r.

Studenti si v průběhu studia volí profesní specializaci, která přináší ještě větší zaměření do praxe. Pomocí výběru volitelných předmětů je možnost specializace na daňové poradenství, mzdové účetnictví a personalistiku nebo insolvenční řízení. Více o studijním oboru Účetnictví včetně nabízených specializací je na http://www.svse-praha.cz/ucetnictvi/studijni-obor-ucetnictvi-a-financni-rizeni-podniku.

Bakalářské studium ÚČETNICTVÍ na SVŠE

SVŠE má podporu profesní kvalifikace "Systém certifikace vzdělávání účetních v ČR", a to díky spolupráci s Institutem certifikace účetních a.s. Garantem tohoto oboru je auditorská společnost BDO CA, která patří k předním společnostem s tímto zaměřením v ČR a ve světě je BDO pátou největší poradenskou sítí. K dalším významným partnerům školy patří společnost Wolters Kluwer, která je jedním z předních světových vydavatelů a poskytovatelů informačních produktů a služeb, např. se soustředí na trhy v oblasti účetnictví, daní, práva.

Samozřejmostí je individuální přístup a rodinná atmosféra, což potvrzují i slova absolventů: "Lidský přístup vyučujících i atmosféra školy, kde nejste jen číslo, vás vede k motivaci odnést si co nejvíce znalostí… Tím, že škola nemá tisíce studentů, dokáže vytvořit prostředí, které bylo k nezaplacení zejména ve chvílích, kdy někteří měli nejrůznější problémy, studijní či jiné."

Ve Znojmě lze studovat účetnictví v prezenční (denní) i kombinované formě (tzv. dálkové studium), v Praze je potom určeno pro "dálkaře“. To znamená pro ty, kteří chodí do zaměstnání, ale potřebují si doplnit odborné znalosti. Absolvování obou forem má stejnou akademickou váhu, rozdíl je pouze v počtu hodin, které studenti stráví v lavicích. Při denním studiu je rozvrh většinou od pondělí do pátku, zatímco při dálkovém studiu jenom o víkendu. 

Bakalářské studium ÚČETNICTVÍ na SVŠE

Kombinované (tzv. dálkové) studium 

Výuka v této formě je realizována formou dvoudenních soustředěních, která probíhají zpravidla v pátek odpoledne a v sobotu celý den. V průběhu jednoho semestru bývá zařazeno 5 – 6 těchto dvoudenních soustředění. Kontakt mezi studenty a vyučujícími probíhá vedle přímé výuky také elektronickou cestou. Studenti si mohou také dohodnout s pedagogy individuální konzultace, kteří s nimi průběžně komunikují a hledají cesty, jak vyjít vstříc těm, kteří mají o studium zájem. 

Studium na studijním středisku Praha

Výuka probíhá v moderně vybavených prostorách v centru Prahy, které jsou vybaveny bezdrátovým připojením Wi-Fi. Uchazeči o bakalářské studium jsou přijímáni bez přijímacích zkoušek. Školné patří k nejnižším mezi soukromými vysokými školami v Praze a činí 22 000 Kč za semestr.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Mimořádné sportovní dobrodružství nabízí legenda mezi českými závody v běhu na lyžích, Jizerská 50. Ta nejdříve první...

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz