Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Báječnou relaxační koupel zajistí mořské houby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V posledních letech prudce roste popularita přípravků pro příjemnou koupel a kromě klasické pěny do koupele již najdeme v našich koupelnách nepřeberné množství druhů koupelové soli či oleje pro relaxační koupel. Teď přichází nový trend v podobě mořské houby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Karibská okrová houba - houba okrové barvy, někdy i barvy capuccina. Je to houba střední kvality a je vyhledávána pro svoji cenovou dostupnost a vysokou sací schopnost. Žije na útesech v Karibiku a její tvar je závislí na lokalitě sběru. | foto: Anetashop.cz - vše pro Vaši příjemnou koupel

Mořské houby se není třeba bát

Přírodní mořské houby jsou stavěny stejně jako korály z mořských vícebuněčných živočichů. Nachází se v teplých mořích po celém světě. Žijí pod hladinou v hloubce od 5 do 56 metrů, někdy však i mnohem hlouběji. Mořské houby se živí planktonem, který si opatřují filtrováním mořské vody.

V mořích existuje více než 2 700 rozmanitých druhů mořských hub, ale jen asi 19 z nich má užitkovou hodnotu pro Vaši příjemnou relaxační koupel, ale i v domácnosti či v průmyslu.

Anetashop.cz - Žlutá pacifická houba
Yellow - žlutá pacifická - mořská houba výborné kvality a barvy. Je to nejčastěji prodávaný a objednávaný druh pro své výjimečné vlastnosti. Žije v teplých vodách Golfského proudu a v oblasti Karibiku.

Péče o tělo a slastná relaxační koupel

Mořské houby našly své využití převážně oblasti osobní hygieny, využijete ji při koupeli, ve sprše či v sauně. Pomohou k lepšímu prokrvení pokožky, při masážích (např. je možné využít mořské houby k masážím, které pomáhají vyhladit strie). Menší druhy jsou využívány jako přírodní odličovací polštářek, houby je možné po odlíčení vyčistit a využívat stále dokola.

Za dobu své existence v sobě mořské houby vyvinuli látky, které mají desinfekční, antiseptické a antibakteriální účinky, nejde tedy jen o klasickou či relaxační koupel, ale o celkovou léčebnou kůru, kdy látky, které mořské houby obsahují, působí blahodárně na pokožku a mimo jiné pomáhají dezinfikovat a hojit drobná poranění.

Po namočení se stávají mořské houby příjemně měkké a velmi příjemné pro pokožku a pro běžnou či relaxační koupel.
Anetashop.cz - Silk kosmetická houba

Silk - kosmetická houba - přírodní kosmetická houba je převážně menších rozměrů s mnoha póry a pevnější strukturou, proto se výborně hodí pro čištění pleti a odličování. Mezi její největší přednosti patří možnost opakovaného použití, protože nepřijímá pachy ani barvy a po očištění pleti se jednoduše propere pod tekoucí vodou.

Jak se o mořské houby starat

Na rozdíl od syntetických hub jsou přírodní velmi odolné proti agresívním látkám. Není se tedy třeba obávat použití chemických látek. Je zde ovšem několik zásad, které je potřeba dodržet. Mořské houby nikdy neždímejte, vodu stačí vymačkat, jinak může dojít k poškození struktury a životnost mořské houby se velmi zkrátí.

Pokud je houba špinavá (např. od líčidel), na její očištění použijte rostlinné mýdlo (nejlépe s vysokým obsahem olivového oleje). Pokud chcete mořské houby dezinfikovat, je možné je nechat na noc v roztoku vody a octa. Vždy nechte houbu vyschnout na suchém a dobře větraném místě.

V internetovém obchodě www.anetashop.cz nabízí mořské houby jen nejvyšší kvality v rozměrech od 5 až do 30 centimetrů v průměru.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Najdete na iDNES.cz