Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Avima je zárukou spokojenosti. Myslí i na řidiče

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Avima Brno je specialistou na náhradní díly vozů Avia, Iveco, MAN, DAF a Renault. Nezapomíná ani na řidiče, kterým je schopná dodat nejrůznější autodoplňky zajišťující komfort při cestách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

prodejna | foto: AVIMA BRNO s. r. o.

Řidiči ten tvrdý chleba má. Jak dalece jsou pravdivá slova známé písničky, ví každý profesionální řidič nákladního auta, který za volantem vozu tráví mnoho hodin a najede tisíce kilometrů. Pak teprve ocení nejrůznější vychytávky, které pro komfort řidičů nabízí Avima Brno.

Avima myslí na komfort pro řidiče

V kamenné prodejně firmy Avima v brněnské Kšírově ulici 131 lze koupit například řadu praktických věci do kabiny řidiče - poličky, menší světla, autoledničky, osvěžovače vzduchu, kávovary, měniče napětí, ventilátory, potahy na sedadla, potahy volantů, autokoberce, opěrky či samolepky. Řidič nákladního auta ocení při odpočinku na cestách i záclonky a přehozy, stejně tak jako stolky do kabiny pro pohodlné stolování.

Srdce vám nad tím plesá, ale do Brna to máte trochu z ruky? Nezoufejte! Veškerý sortiment společnosti Avima lze pořídit i v jejich e-shopu. Stačí si v klidu domova zadat internetovou adresu www.avima.cz a vybrat z bohaté nabídky právě, to, co vám cesty zpříjemní. Vždyť jen spokojený řidič pohodu vytváří i na silnici ostatním.

zboží

Široký sortiment společnosti Avima

Nabídka společnosti Avima je skutečně široká a na řidiče myslí v každém směru. Bezpečnost je potom na prvním místě. Proto veškeré náhradní díly pro nákladní vozy Avia, Iveco, MAN, DAF a Renault dodává v top kvalitě.

V sortimentu firmy Avima Brno, který je velko- i maloobchodní, zákazník najde takřka vše, co je při běžném provozu nákladního vozidla potřebné. Takže: od autobaterií a jejich nabíječek, přes světlomety, žárovky, majáky, různé druhy značkových filtrů a olejů, měniče, nářadí Extol, zrcátka až k autodoplňkům včetně autokosmetiky a autochemie.

AVIMA BRNO s. r. o. - logo

Avima dále nabízí brzdy značky Wabco, alkoholtestery, svíčky, trysky, stěrače, řemeny, upínací pásy, startéry, tachografové kotouče, tachografy, maznice, těsnící kroužky, ložiska, gufera, hadicové spony  nebo autolékárničky.

V nabídce jsou i renovované náhradní díly jako například startéry, chladiče, brzdové čelisti, alternátory, tlumiče, sedadla, servoválce, posilovače brzd, skříňky řízení a jiné. 

Podrobný sortiment společnosti Avima si můžete prohlédnout na jejích webových stránkách www.avima.cz, kde si můžete vybrané zboží zároveň on-line objednat.

Pokud budete chtít navštívit přímo kamenný obchod společnosti Avima, najdete jej v Kšírově ulici 131, otvírací doba je každý všední den od 8 do 17 hodin. O víkendu pak můžete prodejnu navštívit v sobotu dopoledne od 8 do 12 hodin.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Najdete na iDNES.cz