Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Autoservis Jindra: autorizovaný prodej vozů Škoda Yeti

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Autoservis Jindra Soběslav to je autorizovaný prodejce vozů značky Škoda Yeti. Již dvacet let se stará o vozy svých klientů především kvalitním servisem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Autoservis Jindra - autorizovaný prodej vozů Škoda Yeti | foto: AUTOSERVIS JINDRA s.r.o.

Autoservis provádí veškeré záruční a pozáruční opravy vozů, karosářské a lakýrnické práce, pneuservis, diagnostiku, geometrie, montáže doplňků, emise, STK, likvidaci pojistných událostí, náhradní vozidla, odtahovou službu.

Současně s péčí o vozy se zabývá také prodejem nových vozů, výhradně domácí české značky Škoda. Nechybí však ani doplňkový prodej, výkup či protiúčet ojetých vozidel.

A jaké novinky chystá autoservis Jindra na jaro?

 V současné jarní sezóně se naši zákazníci mohou těšit na oblíbený "Jarní servis" (od 21. 3. do 30. 4.). Autoservis Jindra zkontroluje všechny důležité systémy vozu a případné nedostatky po konzultaci s klientem odstraníme. Velmi atraktivní je také cena této prohlídky, a to za symbolických 99 Kč.

Obvykle naši klienti rádi využijí i výměny zimních pneumatik za letní. Autoservis Jindra nabízí v rámci této služby možnost i sezónního uskladnění kol s jejich kompletním ošetřením a vyčištěním.

"V oddělení prodeje nových vozů má Autoservis Jindra nyní atraktivní nabídku Škoda Family (více na www.autoservisjindra.cz), kdy například můžete za pouhých 279 900 Kč získat oblíbenou Škodu Octavii se zajímavou výbavou: metalická barva, klimatizace, centrální zamykání," uvádí Ilona Mertlíková, vedoucí marketingu. Dále Autoservis Jindra nabízí autorizovaný prodej vozů Škoda Yeti.

Autoservis Jindra, ženy a autorizovaný prodej vozů Škoda Yeti

"Mým osobním favoritem stal model Yeti. Jezdím s ním už víc než rok a jsem z něho stále nadšená. Nedávno se mě zeptal jeden přítel, jak tak malá holka může jezdit s tak velkým vozem? Na to jsem mu pohotově odpověděla, že vůbec nejsem tak malá (173 cm) a v Yetim se zkrátka cítím výborně.

Vždyť přece právě on mi dává tak vysoký komfort jízdy a poskytuje mi svou robustností a vyšší polohou pocit mnohem většího bezpečí a přehledu nejen ve městě, ale především na rychlostních komunikacích a dálnicích. Zapomněla jsem však dodat, že s Yetim si i při parkování snadno poradí každá žena. Na přání zákaznice jsou umístěny na voze parkovací senzory.

Je to zkrátka vysoce spolehlivý a užitečný partner. Auto je snadno a přehledně ovladatelné, není problém s ním cestovat ani v náročném městském provozu. Je komfortní a velmi variabilní, skrývá mnoho praktických prvků jako klimatizaci, airbagy, ABS a překvapí svými originálními řešeními. Zkrátka jízdu s ním si užívám ve městě, ale i v případném  terénu.

Autoservis Jindra I

Existuje však povědomí, že Yetiho nemůžete vlastnit, protože je příliš drahý. Přitom toto kompaktní SUV v základním provedení 4x2, motorem 77 kW je již za 362.800 Kč," uvádí Ilona Mertlíková. Autoservis Jindra se již 20 let stará o vozy svých klientů a zajišťuje autorizovaný prodej vozů Škoda Yeti.

Autoservis Jindra nabízí vozy Škoda Yeti pro všechny. Proč se ženám líbí?

"Jako žena na něm nejvíce oceňuji vyšší polohu a komfortní nastupování, mohutnější tvar a pevnost skeletu, tím větší prostor pro cestující, který dává pocit jistoty a bezpečí. Velmi přehledné a nekomplikované jsou ovládací prvky pro řidiče. Opravdu snadné je i parkování díky velkým zpětným zrcátkům, parkovacím senzorům a snadnému manévrování s vozem. Yetiho si užijí velcí i malí. Výhodný je také pro přepravu dětí, snadné je jejich upínání do dětských sedaček.

Právě bezpečnost je jeho silnou stránkou. I větší děti si užijí více prostoru pro nohy a možnost neobvyklého výhledu díky panoramatickému střešnímu oknu s roletkou, který dodává interiéru příjemné světlo a vzdušnost. Další výhodou je dostatečný zavazadlový prostor pro přepravu nákupů, kočárků, ale i větších zavazadel. V době zimních měsíců jsem ocenila skutečné výhody systému pohonu všech čtyř kol 4x4 na namrzlých silnicích.

Bonbónkem jsou například xenonové světlomety s natáčením do směru jízdy. Je to velmi příjemný a komfortní prvek aktivní bezpečnosti, jelikož umožňuje výhled řidiče do směru zatáčení. Je toho ještě mnoho, co by se dalo o Yetim říci, zejména i o jeho možnostech např. pro jízdu v terénu.

Zastavte se proto v našem Autoservisu Jindra v Soběslavi, rádi Vás osobně seznámíme a pozveme na testovací jízdu, věřím, že i vás osobní zkušenost nadchne," popisuje vedoucí marketingu. Autoservis Jindra to je také autorizovaný prodej vozů Škoda Yeti.

Autoservis Jindra a servis nejen pro ženy

AUTO

Ne každá žena je nadanou a zkušenou techničkou, máme to tak od přírody, většina z nás je ale uživatelkou a řidičkou. Denně používající svého čtyřkolého společníka pro cesty za prací či pro dopravu dětí a nákupy. Potřebujeme se však spolehnout na jeho kvalitu a bezpečnost. Pro tyhle případy jsme zde pro vás dámy. V našem autorizovaném servisu najdete potřebnou oporu a kompletní poradenství, včetně servisních prohlídek a oprav.  Naši servisní poradci se o vše potřebné postarají, vysvětlí nutnost nejdůležitějších oprav a možnosti řešení vašeho problému. 

Autoservis Jindra Vám také na požádání v rámci servisu kompletně vyčistí Vaše vozidlo. Přenechejte tedy starost o údržbu a servis vašeho vozu nám a můžete zůstat nezávislé a bezstarostně si užívat své jízdy. V autoservisu Jindra se o Vás rádi postaráme. 

Na jaké nové služby se mohou zákazníci těšit?

Autoservis Jindra  to je záruka osobního přístupu, individuálního jednání a je to také autorizovaný prodej vozů škoda Yeti. Před jakoukoliv delší a zátěžovou cestou zákazníkům připravíme a zkontrolujeme jejich vozidlo, případně vyčístíme klimatizaci, atd. abychom tak předešli možným komplikovaným problémům, které v rámci dovolených a cestování mohou nastat.

Zajímavé také je, že v našem sortimentu lze využít nabídky zapůjčení některých sezónních doplňků jako je například střešní box, držáky lyží, kol nebo střešní nosič.

Autoservis Jindra

Více informací najdete na web stránkách nebo 606 659 935, 381 521 094, info@autoservisjindra.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz