Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Autosalon Simix doveze ze zahraničí vůz snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nákup luxusního vozu, po kterém jste vždy toužili, je opravdová radost. Jak ale sen neproměnit v noční můru, když automobil není k sehnání nebo je předražený? Nechte vše vyřídit specializovaný autosalon Simix.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovoz aut | foto: AUTO SIMIX, spol. s r.o.

Chcete Ferrari, Cadillac či německou klasiku?

Autosalon Simix vyhoví každému, kdo hledá originální rozšíření svého vozového parku. Někdo si potrpí na pravé americké bouráky, někdo na italský styl, jiný chce zase výhodně nakoupit vůz z Německa.

Kdo marně hledá kvalitu v českých autobazarech, pro toho autosalon Simix najde rozmanité typy zánovních vozů po Evropské unii i precizní vozy japonských značek. Kdybyste si pořídili stejné značky v jiných českých bazarech či salonech, zaplatíte o tisíce korun více.

Objednat se dá i v tuzemsku nedostupný vůz

Autosalony v Praze nabízejí řadu krásných aut pro ty, jež hledají něco speciálního. Pokud si zákazník nevybere z dostupné nabídky, může využít dovoz a prodej aut ze zahraničí. Na americkou a evropskou výrobu se zaměřuje pražská společnost Simix, zajišťuje i dovoz automobilů z Kanady. Kvalitní kousky z Japonska v kolekci firmy také nechybí.

Stačí zadat své požadavky ohledně typu, barvy a stáří vozu a zkušení prodejci zpracují objednávku. Díky tomu, že autosalon Simix se zahraničními dodavateli spolupracuje již téměř dvacet let, jsou ceny aut přijatelné. V USA není prakticky žádný vůz, který by nedokázali sehnat.

Autosalon Simix automobil připraví na STK

Společnost se postará o vyřízení všech dokumentů spojených s přepravou vozidel přes oceán až ke svému budoucímu majiteli a o doklady. Odlišné elektroinstalace u amerických vozů technici upraví v servisu a připraví stroj na STK.

Autoservis a pneuservis Simix je kdykoliv k dispozici a obstará údržbu. Konečnou cenu auta ze zahraničí si zákazník může předem orientačně vypočítat na kalkulačce na www.simix.cz. Suma zahrnuje veškeré náklady i administrativu.

Poraďte se o vhodném financování

Poradci navrhnou a vyřídí financování vozu leasingem nebo úvěrem ve spolupráci s renomovanými společnostmi. Nový majitel si také může nechat svého miláčka pojistit. Pojišťovací makléř zpracuje několik variant na výběr.

V případě potřeby autosalon Simix zajišťuje náhradní díly, na které mají předchozí zákazníci slevu. Sklad náhradních dílů je průběžně doplňován a z USA se autodíly a doplňky objednávají každý týden. V nákupu vysněného zahraničního vozu vám tak nic nebrání.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Potřebujete náhradní vůz s ručním ovládáním? Žádný problém

Potřebujete náhradní vůz s ručním ovládáním? Žádný problém.

Pro někoho překvapující nabídka od PŘEROST A ŠVORC AUTO je určena pro řidiče a řidičky s omezením pohyblivosti a tím...

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Najdete na iDNES.cz