Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Autopůjčovna AUTO JAROV nabízí k dlouhodobému pronájmu přes 150 vozů značek VW Group a Honda

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Autopůjčovna AUTO JAROV nabízí k dlouhodobému pronájmu více než 150 vozů značek VW Group a Honda. Lze je půjčit až na dobu čtyř let s kompletním servisem, včetně přistavení náhradního vozu a s non-stop asistencí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Autopůjčovna AUTO JAROV nabízí k dlouhodobému pronájmu přes 150 vozů značek VW Group a Honda | foto: AUTO JAROV

Společnost AUTO JAROV, s.r.o., byla založena v roce 1993. První obchodní dům automobilů sídlí v Osikově ulici v Praze 3 na Jarově a patří mezi největší dealery v České republice. Svou nabídkou se orientuje především na prodej a servis automobilů koncernu VW Group (tedy značky Škoda, osobní a užitkové vozy Volkswagen, Audi a Seat).

Nabízí také komplexní služby japonské značky Honda (tj. prodej automobilů, motocyklů, motorových strojů a zahradní techniky). Snaha neustálého zdokonalování poskytovaných služeb, mezi které patří například i autopůjčovna či autolakovna, vedla společnost k získání certifikátu ISO 9001/2008 a jeho následné obhajoby.

AUTO JAROV nové vozy

Nové automobily si můžete prohlédnout ve specializovaných showroomech jednotlivých značek, kde se Vám bude věnovat profesionálně proškolený personál.

Největší autosalon ve střední Evropě značky Škoda, největší tuzemský autosalon značky Volkswagen pro užitkové automobily a nejširší modelová paleta vozů Audi přímo v showroomu, to jsou dominanty prodejního zázemí.

Kompletní sortiment značky Honda si můžete prohlédnout na ploše téměř 2 000 m2. Společnost AUTO JAROV se stala distributorem motocyklového oblečení ALPINESTARS, světového výrobce kvalitního motooblečení pro sport i volný čas.

motocyklové oblečení

Autopůjčovna nabízející přes 150 vozů k pronajmutí od měsíce do čtyř let

Kromě nových vozů nabízí AUTO JAROV i autosalon zánovních vozů značek ze skupiny VW Group či Honda. V nově zrekonstruovaných prostorách si zákazník vybere z exkluzivní nabídky vozidel do dvou let stáří a najetými kilometry maximálně do 50 tis.

Na venkovní ploše si pak může vybrat z více než dvou set referentských nebo ojetých vozů. Všechny nabízené vozy jsou vždy s prověřeným technickým stavem a původem.

Nabízená vozidla je možno zakoupit formou leasingu či úvěru pomocí služeb renomovaných leasingových společností. Kromě klasického výkupu na protiúčet a v hotovosti je možné přijmout automobil i do komisního prodeje.

Autopůjčovna AUTO JAROV

Nejnovější trendy v procesech autoopravárenství, moderní technologie a zařízení a zároveň vysoce kvalifikovaný personál jsou základními pilíři servisního zázemí AUTO JAROV. Pro zvýšení kapacity servisních zakázek byla vybudována nová víceúčelová budova servisních služeb. Najdete zde moderní dílnu klempírny, která je vybavena dvěma podlahovými systémy rovnacích rámů Korek.

Dále pak nové pracoviště pneuservisu s Pneu hotelem na uskladnění pneumatik, nové dílny pro vozy Volkswagen, přípravu nových vozů a montáž příslušenství. Za zmínku stojí i nová geometrie a kompletní vybavení pro diagnostiku závad.

Současně s výstavbou nové víceúčelové budovy servisních služeb byl provedena rekonstrukce stávající lakovny. Zde byly instalovány nové kombinované stříkací kabiny, která zrychlují proces sušení, a tím zkracují dobu pobytu vozu v lakovacím boxu.

AUTO JAROV

Autopůjčovna nabízí auta značky Volkswagen, Audi, Seat, Škoda či Honda

Další služby, které komplexnost služeb AUTO JAROV doplňují, jsou autopůjčovna nabízející k pronajmutí přes 150 vozů značek VW Group a Honda od jednoho měsíce až do 4 let, express service, vlastní čerpací stanice s pohonnými hmotami a mazivy společnosti Shell, prodejna autodoplňků, autosklo servis, prodejna náhradních dílů a další.

Zároveň se v areálu AUTO JAROV nachází samostatná Stanice technické kontroly a Stanice měření emisí.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Najdete na iDNES.cz