Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nahlédněte do automobilové technologie budoucnosti v Ostravě

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  16. října 19:39
Zajímá vás vývoj senzorů? Máte jedinečnou možnost poznat nejnovější technologie a setkat se s experty společnosti Continental. Vývojové centrum s celosvětovou působností v Ostravě-Hrabové vás zve ve čtvrtek 20. října 2016 od 10:00 do 20:00 na CONTIDAY.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Contiday | foto: Continental

Návštěvníci CONTIDAY budou moci nahlédnout do laboratoří vybavených nejmodernějšími technologiemi. Uvidí například laserové centrum pro svařování kovů, 3D rozměrovou analýzu či 3D CT analýzu, EMC laboratoře nebo vysokoteplotní pece do 1200°C. Zájemci se dále mohou setkat s experty, kteří představí pět subsegmentů, které jsou v Ostravě zastoupeny: teplotní senzory, hladinové senzory, mechatronické, průtokové a tlakové senzory.

Seznámí se také s výrobou prototypů senzorů a jejich ukázkami v předváděcích vozech světových značek. Tyto špičkové technologické systémy hrají stále důležitější roli při dalším snižování emisí a spotřeby paliva vysoce efektivních nízkoemisních spalovacích motorů.

Vývojové centrum společnosti Continental, patřící k divizi Powertrain, bylo v Ostravě otevřeno před dvěma lety. V současnosti zaměstnává téměř 190 lidí, z nichž větší polovina jsou vývojoví inženýři. Do roku 2020 by měl počet zaměstnanců dosáhnout tří set.

Při rozšiřování vývojového centra je kladen důraz na růst kompetencí a diverzitu. „V průběhu rozvoje jsme se vědomě soustředili na rozmanitost,“ říká Klaus Hau, vedoucí obchodní divize senzorů a aktuátorů. „Úzce spolupracujeme s Vysokou školou báňskou, Technickou univerzitou Ostrava, protože vidíme velký potenciál v mladých absolventech, kteří mají příležitost rozvíjet se po boku našich expertů.“

Průměrný věk zaměstnanců je 37 let, z toho je 25 % žen a 11 % zaměstnanců jsou původem z jiné země (Slovensko, Polsko, Německo, Brazílie, Afgánistán, Indie a Spojené státy americké), téměř dvě třetiny nově přijatých zaměstnanců jsou senioři a experti.

Registrujte se na prohlídku laboratoří ZDE.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jan Cichý
Filtry v železárnách zachytí tisíce tun prachu. Co s ním?

Železárny v regionu investovaly miliardové prostředky do odprášení provozů. Obrovské filtry zachytí tisíce tun prašných částic z oceláren. Jejich likvidace je...  celý článek

PORG Ostrava má už 8 ročníků, přibyla anglická školka a základka
PORG Ostrava má už 8 ročníků, přibyla anglická školka a základka

PORG Ostrava se stabilizoval jak počtem studentů, tak pedagogickým sborem. V letošním roce jsme úplným gymnáziem, máme už osm ročníků.   celý článek

Slavnostní krájení dortu, zleva Ivo Vondrák - hejtman Moravskoslezského kraje,...
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava slavnostně otevřeno

V pátek 13. října se Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. (MSIC) oficiální cestou představilo veřejnosti. Setkání se zúčastnilo 250 hostů z řad...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.