Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Automobilové oleje MOGUL – oleje vítězů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Automobilové oleje MOGUL jsou plně srovnatelné s oleji zahraničních výrobců. Potvrdit to může automobilový závodník, mistr rallye ČR, Roman Kresta. Výborný stav motoru ošetřovaného automobilovými oleji společnosti Paramo nedávno překvapil i techniky francouzské společnosti RDM.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Automobilové oleje MOGUL – oleje vítězů | foto: Josef Petrů

Techniky renomovaného servisu RDM zaujalo nízké opotřebení motoru závodního speciálu Romana Kresty. Byl to motor vozu značky Peugeot ošetřovaný českým automobilovým olejem MOGUL 5W-50 EXTREME SPORT.

Oleje MOGUL překvapily Francouze

Společnost RDM má vzhledem ke své dlouholeté praxi možnost porovnat automobilové oleje světových výrobců a jejich účinky na motor. "Když jsme vloni předávali motor našeho závodního speciálu k revizi, byli naši francouzští partneři překvapeni nízkým opotřebením jednotlivých součástí. Poté, co jsme jim předali bližší reference na olej MOGUL 5W-50 EXTREME SPORT, si od nás vyžádali jeho další vzorky pro podrobnější analýzy a testování,” popisuje Roman Kresta.

mogul 1Výrobce automobilových olejů MOGUL, společnost Paramo, nabídla Romanu Krestovi olej MOGUL 5W-50 EXTREME SPORT poprvé k otestování v roce 2007. Úspěšný rallye jezdec přiznává, že zpočátku spolu s mechaniky svého týmu o produktu velmi pochyboval.

"Váhal jsem, zda mám ve svém závodním speciálu původně používaný a navíc osvědčený motorový olej nahradit automobilovým olejem tuzemského výrobce. Společnost Paramo mi předkládala jeden argument za druhým. Rozhodly až první ostré testy," vysvětluje Kresta.  

V následujících dvou letech se nikdy nestalo, aby musel Roman Kresta z rallye odstoupit pro mechanickou závadu způsobenou nedostatečným mazáním motoru. Při laboratorních zkouškách byly zjištěny velmi nízké hodnoty jak u jeho mechanického opotřebení, tak i u usazenin.

Oleje MOGUL mohou být nasazeny i do extrémně namáhaného závodního vozu. Potvrzují to dva tituly mistra republiky v MMČR v rally, které Roman Kresta získal v roce 2008 a 2009. Titul bude s olejem MOGUL v motoru svého závodního vozu obhajovat i letos.

Mistr republiky Roman Kresta nejprve jezdil s vozem Mitsubishi Lancer EVO IX, od roku 2009 pak s vozem Peugeot 207 S2000. V obou případech se motorový olej MOGUL 5W-50 EXTREME SPORT osvědčil "S ním motor funguje naprosto bezproblémově. V praxi jsme se tak přesvědčili, že naše volba byla správná," uvádí Kresta.

PARAMO – váš dodavatel kvalitních automobilových olejů

Společnost Paramo je tradičním výrobcem automobilových olejů, pod značkou MOGUL je pro potřeby běžných i závodních vozů dodává už druhé století.

K výrobě automobilových olejů využívá vysoce kvalitní základové oleje, které dále zušlechťuje přísadami od renomovaných světových firem. Nezbytnou podmínkou vysoké kvality je i moderní výrobní zařízení s automatickým řízením technologického procesu, do něhož Paramo v minulých letech investovalo nemalé prostředky.

mogul 2

"Automobilové oleje MOGUL jsou v pozici značkových produktů, jež vlastní specifikace renomovaných výrobců automobilů. Vývoj nových formulací maziv společnosti PARAMO zajišťuje, že automobilové oleje MOGUL splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků. "V poslední době jsme sortiment olejů MOGUL inovovali například o mazivo pro vozidla Ford, druhou nejprodávanější značku u nás," připomíná vedoucí odboru vývoje olejů Ivana Václavíčková.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Bojíte se, že se vám zaběhne pejsek? Pomůže vám lokátor REXpet

Bojíte se, že se vám zaběhne pejsek? Pomůže vám lokátor REXpet

Také máte doma malého chlupatého útěkáře? Ať opravujete plot jakkoliv, vždy se váš pes jako kouzlem dostane ven za...

Zimní sezona se blíží: Jak na pohodlnou přepravu lyží v autě?

Zimní sezona se blíží: Jak na pohodlnou přepravu lyží v autě?

Podzim je v plném proudu. Aktuálně si užíváme babího léta, nicméně zima se blíží mílovými kroky. Patříte-li mezi...

Potřebujete náhradní vůz s ručním ovládáním? Žádný problém

Potřebujete náhradní vůz s ručním ovládáním? Žádný problém.

Pro někoho překvapující nabídka od PŘEROST A ŠVORC AUTO je určena pro řidiče a řidičky s omezením pohyblivosti a tím...

Najdete na iDNES.cz