Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Automatické robotické sekačky pro stále krásný trávník

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nebaví vás neustálé sekání trávy? Pořiďte si od GRENTU robotickou sekačku HUSQVARNA, která seká sama, a to tak potichu, že může pracovat i v noci a za každého počasí!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Automatické robotické sekačky pro stále krásný trávník | foto: GRENT

Technologie se neustále vyvíjejí, nezůstávejte pozadu ani vy! V oblasti nejnovějších technologií a inovací se stala skutečným průkopníkem společnost Husqvarna, kterou žene kupředu neustále se zvyšující se poptávka po tichých robotických sekačkách, které spolehlivě sekají za každého počasí. Husqvarna v dnešní době vyvíjí automatické robotické sekačky s GPS navigací, která je vždy dovede zpět domů do nabíjecí stanice.

Automatické robotické sekačky pro stále krásný trávník

Robotické sekačky Husqvarna  jsou tak tiché, že neruší vás ani vaše sousedy. Navíc sekají úplně samy! Už vás nemusí po příjezdu na chalupu děsit vysoká tráva, stačí jen zapnout sekačku a užívat si zaslouženého víkendového odpočinku.

Automatické sekačky pro krásný trávník

Kompaktní a stylová automatická robotická sekačka Husqvarna AUTOMOWER 305  je vhodná pro sečení složitějších travnatých ploch do 800 m2. Díky své odlehčené konstrukci se dá snadno zvednout a přenést. Sekačka má srozumitelný podsvícený displej a klávesnici pro osobní nastavení a funkci časovače. Také je vybavena alarmem proti odcizení a zámkem osobního PIN kódu.

Automatické robotické sekačky pro stále krásný trávník

Větší travnaté plochy o rozloze do 2 200 m2 hravě zvládne robotická sekačka Husqvarna AUTOMOWER 320, která provádí sečení a nabíjení automaticky. Jakmile potřebuje dobít baterie, vrátí se do nabíjecí stanice, kde se nabije a poté pokračuje v sečení. Prvotřídní práci odvede i na travnatých plochách s komplikovaným tvarem.

Do GRENTU za profesionály

Technologicky velmi vyspělé robotické sekačky Husqvarna nabízí mladoboleslavská společnost GRENT CZ s.r.o., která každoročně přichází ke svým zákazníkům s novým sortimentem. Robotické sekačky již 6. rokem nejen prodává, ale také je instaluje přímo v zahradách a poskytuje jim záruční a pozáruční servis. Všechny robotické sekačky Husqvarna jsou navíc prodávány s certifikátem proti odcizení.

Automatické robotické sekačky pro stále krásný trávník

Společnost GRENT, sídlící v objektu známém pod názvem Radouč park, nabízí široký sortiment v oblasti nářadí, dílenský nábytek, spojovací materiál, zahradní techniku, pracovní oděvy a ochranné pomůcky. Má také své ukázkové dílny a trvalou expozici starého nářadí a strojů. Můžete si zde pohodlně nakoupit a zároveň se inspirovat. Kromě této nabídky má společnost GRENT také velmi zajímavý sortiment služeb, z nichž je nejoblíbenější půjčovna nářadí, servis, poradenství v oblasti nákupu zahradní techniky přímo na pozemku u vás doma, ale i výroba a broušení pilových řetězů, výroba stavebních klíčů a potisk firemního oblečení.

Celý sortiment společnosti GRENT si můžete prohlédnout na internetových stránkách www.grent.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Od 27. srpna je cestujícím v Praze a Středočeském kraji k dispozici nový regionální dopravní systém PID Lítačka, který...

Je správný čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zve do světa krásy a harmonie

Vítězky

Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek...

Najdete na iDNES.cz