Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Automatizace vstupních a interiérových dveří vám dopřeje výjimečný komfort a bezpečnost. Nabízí také skvělé řešení pro handicapované. Navíc už v dnešní době nejsou automatické dveře výsadou privilegovaných, můžete si je pořídit za příjemnou cenu i vy!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost | foto: Lanos spol. s r.o.

Vchodové dveře

Snad každé bytové družstvo slýchá stížnosti rozzlobených nájemníků na své sousedy, kteří „třískají“ vchodovými dveřmi, nebo je naopak vůbec nedovírají, nezamykají a dávají tak volný průchod potenciálním zlodějům. Takovému handrkování můžete zabránit pomocí automatizace vstupních dveří. Automatické dveře vám díky nejmodernější elektronice a senzorům poskytnou vysokou bezpečnost proti průniku nechtěných návštěvníků a absolutní pohodlí.

Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost

Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost

Interiérové dveře

Ještě většího komfortu docílíte pomocí automatizace interiérových dveří. Představte si, jak pohodlně projdete z chodby do pokoje i s plnýma rukama. A jak teprve tento komfort ocení osoby se ztíženým pohybem, pro které je každodenní potýkání se s dveřmi mnohem nepříjemnější a namáhavější?

Příjemný design a úspory na vytápění

Další významnou předností automatických dveří je, že šetří místo a přináší úspory na energiích. Díky automatizaci totiž neuteče z budovy tolik tepla, jako při manuálním otevírání a zavírání dveří. Navíc jsou elegantní a moderní. V případě použití celoprosklených křídel se do interiéru dostane více denního světla. Ty nejrozmanitější požadavky na využití prostoru v budově splní automatické dveře Geze, které nabízejí řešení pro vstupy budov, zádveří i náročný interiér.

Tři typy pohonů, jaký z nich je ideální právě pro vaše potřeby?

Do každého bytového domu, soukromého domova i komerčních prostor perfektně zapadnou varianty série pohonu posuvných dveří Slimdrive s konstrukční výškou pouhých sedmi centimetrů. Pohony ECdrive jsou hospodárné a maximálně spolehlivé, pohony Powerdrive lehce pohybují i velmi těžkými křídly.

Díky inovativním systémům konstrukce získáte naprostou volnost uspořádání. Zvolit si tak můžete rámové dveřní křídlo s izolačním dvojsklem sklem nebo jednoduchým zasklením, pro náročné je k dispozici verze bezrámového celoskleněného křídla s bezpečnostním sklem ESG, bez problémů lze použít i křídla dřevěná a s použitím příslušenství výrobce lze použít takřka libovolnou konstrukci křídel. Všechny tyto systémy můžete použít na posuvné, teleskopické, skládací, otočné karuselové i atypické automatické dveře Geze. Typ dveří si můžete zvolit podle požadavku na náročnost provozu nebo dle designu.

Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost
Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost

Automatické dveře se vám vždy přizpůsobí

Pomocí displejového, tlačítkového nebo mechanického programového přepínače podle vašeho výběru můžete nastavovat různé druhy provozu. Samozřejmostí je automatický provoz, kdy vnitřní i vnější senzory pohybu zaznamenají blížící se osobu a dveře se před ní samy otevřou. Tato varianta je vhodná především pro interiérové dveře. Další možností je trvalé otevření, kdy jsou hlásič pohybu a tlačítko otevírání deaktivovány a dveře zůstanou dokořán.

Na noc lze nastavit variantu, kdy jsou dveře zavřené a hlásiče pohybu nejsou aktivní. Samozřejmostí je vybavení pohonu dveří elektrickým zámkem, aby se zabránilo násilnému otevření.

Nastavit můžete i jednosměrný provoz, kdy se dveře otevřou a zavřou pouze tehdy, pokud nějaká osoba odchází z budovy. Vnější hlásič pohybu zůstane neaktivní. Tato alternativa je ideální pro vchodové dveře bytových domů.

V objektech s kontrolovaným a řízeným přístupem je možné automatické dveřní systémy Geze bez problémů napojit na v podstatě jakýkoli takovýto systém.

V zimních měsících lze nastavit redukovanou šířku otevření dveří, aby se zbytečně neunikalo teplo z budovy. V režimu Off je možné manuálně přesunovat křídla dveří a při zablokování programového přepínače může s dveřmi manipulovat pověřená osoba pouze pomocí klíčového přepínače.

Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost
Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost

Kvalitu a bezpečnost dokládají certifikáty

Systémy automatických dveří Geze jsou konstruovány a testovány podle nejpřísnějších evropských norem a všechny tyto zkoušky jsou doloženy certifikáty nezávislých evropských zkušebních ústavů. Díky této certifikaci je výrobce schopen garantovat optimální bezpečnost svých produktů, které splňují také požadavky nové evropské normy EN 16005.

Geze nabízí samozřejmě i individuální řešení, která spojují jednotlivé vaše bezpečnostní požadavky do jednoho inteligentního systému.

Automatizace vstupních a interiérových dveří od specialistů

Dodávkou automatických dveří Geze se již více než 20 let zabývá společnost Lanos. Její pracovníci Vám pomohou najít pro Vaše požadavky nejvhodnější řešení a stejně tak se můžete spolehnout na profesionální montáž autorizovanými techniky, a to od přesného zaměření, projekce, zajištění potřebných konstrukcí a namontování, až po následný pravidelný či havarijní servis.

Firma Lanos pro vás najde řešení nejen v dodávce automatických dveří, ale i v kování pro posuvná křídla, skleněných prvcích, zámcích, zavíračích dveří a ovladačů oken. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu produktů a profesionální služby, to vše navíc cenově dostupné.

Více informací o společnosti Lanos najdete na www.lanos.cz, kde si můžete prohlédnout i již realizované projekty.

Automatické dveře vám poskytnou komfort, bezpečnost a bezbariérovost
Autor:
Témata: design

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem
Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem

Opravdu skvělá rychlovka, pokud se snažíte držet linii.

Najdete na iDNES.cz