Doporučujeme

Vozy ŠKODA jsou nyní k dispozici online | foto: Přerost a Švorc

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vozy ŠKODA jsou nyní k dispozici online

Na nabídku nových i ojetých vozů prostřednictvím internetu a sociálních sítí jsme všichni zvyklí, ale že budeme řešit celý nákupní proces ze svých domovů, to je nová situace pro zákazníky i pro nás - prodejce. Náš prodejní tým PŘEROST A ŠVORC AUTO přijal výzvu a jsme na online prodej připraveni.

Nabídku nových i ojetých vozů naleznete na našich webových stránkách. Vyberete si skladový nebo ojetý vůz a spojíte se telefonicky nebo e-mailem s naším prodejním týmem. Prodejce vám obratem pošle cenovou nabídku, možnosti financování i pojištění vozu, případně lze využít i nabídky ŠKODA BEZ STAROSTÍ, což je obdoba operativního leasingu a běžně je v současné době uzavírán online.

Virtuální prohlídka z pohodlí domova

Pojištění i financování vozu je v této době možné sjednat také online. Prodejci jsou připraveni vám vybraný konkrétní skladový vůz detailně představit například prostřednictvím aplikace WhatsApp a zodpovědět vám při této virtuální prohlídce veškeré dotazy k výbavě, ovládání i vysvětlit asistenční systémy či konektivitu.

Vozy ŠKODA jsou nyní k dispozici online

Po odsouhlasení potřebných náležitostí prostřednictvím e-mailu zbývá jen dohodnout termín převzetí vašeho nového vozu – téměř bezkontaktně, vůz vám předáme mimo uzavřené prostory autosalonu. Je to opravdu snadné a nový způsob prodeje je i pro obě strany celkem zábavný. Vyzkoušejte nás.

Vozy ŠKODA jsou nyní k dispozici online

Jaké vozy ŠKODA si můžete pořídit?

V nabídce naleznete nové vozy ŠKODA FABIA, SCALA, KAMIQ, KAROQ, KODIAQ, SUPERB.

V záložce ojetých vozů ŠKODA PLUS si můžete vybírat z ročních a prověřených vozů ŠKODA se zárukou.

Baví nás nový způsob, ale určitě se těšíme i na to, až vás budeme moci přivítat zpět v našich autosalonech.

Více informací najdete na www.prerost-svorc.cz.