Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Značka britského výrobce kovového nábytku BISLEY je díky firmě Enprag s.r.o., která společnost na českém a slovenském trhu zastupuje již mnoho let, velice dobře známá. Její kovový kancelářský nábytek je kvalitní, praktický a líbivý na pohled.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY | foto: Bisley

Výrobky firmy Bisley v sobě ideálně spojují ty nejmodernější technické inovace, praktičnost a funkčnost při zachování jednoduchého, ale přitom elegantního designu. Vybrat si můžete z ucelené a kompatibilní řady úložného nábytku, jako jsou kartotéky, spisové skříně, regály, šatní skříňky atd. s možností jejich vzájemných kombinací.

V poslední době, kdy dochází k rychlému rozvoji technologií a cloudových řešení, je potřeba klasických úložných prostor na mírném ústupu. Proto společnost BISLEY přichází na trh s řadou efektivního řešení vašeho pracovního prostoru, ať už pro velkoplošné kanceláře, celé kancelářské budovy, nebo jen malé home office.

Jak na pracovišti získat více soukromí a úložných prostor?

Seznamte se například s řadou skříní s posuvnými dveřmi Glide, které pomohou s nenásilným a navíc akustickým oddělením jednotlivých pracovišť, a přitom nabídnou fůru úložného prostoru. Nebo se sérií Essentials, nabízející nekonečnou kombinaci dvoudveřových nebo roletových skříní, zásuvkových kartoték a osobních skříněk.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Novinkou v sortimentu firmy Bisley jsou skříně s osobními schránkami Lateral File Lodges, které se svými bezešvými korpusy umístíte kamkoliv, výběr různých velikostí umožní vybavit jimi jakoukoliv kancelář. Několik typů zámků, ať už klasických na klíč, kódových, nebo čipových umožní rychlou a pohodlnou obsluhu.

Oblíbené jsou velkokapacitní mobilní regály

Velkou popularitu si již od roku 2004, kdy byla poprvé uvedena na trh, vydobyla řada posuvných kancelářských regálů InnerSpace. Jedná se o velkokapacitní mobilní regály vhodné díky jejich designu a provedení hlavně do moderních kanceláří, kde je požadováno ukládat velké množství dokumentů na omezené a mnohdy velmi drahé ploše.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Regály se pohybují po panelech s kolejnicemi, které lze položit na jakoukoliv stávající podlahovou krytinu, případně i zapustit do podlahy. Panely jsou vybaveny rektifikačními patkami pro vyrovnání nerovností, není nutné používat mazadla. Vyhnete se tak případnému znečištění. Samozřejmostí je centrální zamykání a zajištění jednotlivých sekcí proti samovolnému pohybu. Povrchová úprava je provedena vysoce odolnými práškovými laky v mnoha atraktivních barevných odstínech, k dispozici je mnoho variant vnitřního vybavení a uspořádání.

Kovový kancelářský nábytek BISLEY myslí i na vaše zdraví

Elektricky výškově stavitelné stoly Quattro uleví vaším zádům od dlouhého a mnohdy až únavného sezení před monitorem. Široký výběr dezénů pracovních desek, látkových paravanů a dalších doplňků uspokojí i toho nejnáročnějšího z vás a zefektivní vaši práci tak, že se do ní budete těšit. Stoly lehce doplníte kancelářskými kontejnery mobilními či přístavnými v mnoha modifikacích. Velice praktické jsou osobní kontejnery Bite, za zmínku stojí určitě i řada sofistikovaných kontejnerů řady Towers.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Pokud pracujete převážně z domova, oceníte dnes již ikonickou řadu zásuvkových skříněk Multidrawers, elegantní regálový systém Stage nebo sérii Be by Bisley, která pozvedne váš pracovní prostor na novou úroveň.

Neutuchající poptávka je stále také po populárních řadách Bisley System File a Lateral File, které mimo standardních produktů, jejich kombinací a knihoven nabízejí také stavebnicový systém, kde si snadno složíte skříň přesně podle vašich představ a potřeb tak, abyste využili každičkého místa ve vaší kanceláři, a přitom získali maximum úložného prostoru.

Nedávno otevřela firma BISLEY svůj nový showroom v Londýně, v bývalé tovární čtvrti, která svým kouzlem přilákala i další firmy z oboru, takže pokud chcete vaši kancelář vybavit opravdu designovými kousky a náhodou se zrovna pohybujete v Londýně, stojí to určitě za návštěvu. Inspirovat se můžete virtuální prohlídkou zde.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Společnost Enprag s.r.o. nabízí své produkty, mezi kterými samozřejmě nechybí ani kovový kancelářský nábytek BISLEY, na stránkách www.kovovynabytek.cz, www.bisley.cz a www.stihlavyroba.eu.

Cesta do Chorvatska 2019

Plánujete letos cestu do Chorvatska autem? Zmapovali jsme pro vás cestu přes Slovinsko i Maďarsko. Mapa a popis trasy, poplatky a ceny pohonných hmot na jednom místě.

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Jubilejní veletrh Motosalon láká na desítky moto novinek

Jubilejní veletrh Motosalon láká na desítky moto novinek

Letošní Motosalon oslaví v Praze jubilejní 10. ročník a organizátoři připravili několik desítek novinek, které se od...

Pozor při výběru dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Jak a podle čeho si vybrat správného dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku? Pro ty z nás, kteří zažili ještě...

Nejčastěji inzerovaným autem roku 2018 byla 8,8 roku stará oktávka

Nejčastěji inzerovaným automobilem roku 2018 byla 8,8 roku stará oktávka

Během roku 2018 si lidé mohli vybírat z celkem 903 682 ojetých vozů v celé České republice. Jejich cena se nejčastěji...

Najdete na iDNES.cz