Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Značka britského výrobce kovového nábytku BISLEY je díky firmě Enprag s.r.o., která společnost na českém a slovenském trhu zastupuje již mnoho let, velice dobře známá. Její kovový kancelářský nábytek je kvalitní, praktický a líbivý na pohled.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY | foto: Bisley

Výrobky firmy Bisley v sobě ideálně spojují ty nejmodernější technické inovace, praktičnost a funkčnost při zachování jednoduchého, ale přitom elegantního designu. Vybrat si můžete z ucelené a kompatibilní řady úložného nábytku, jako jsou kartotéky, spisové skříně, regály, šatní skříňky atd. s možností jejich vzájemných kombinací.

V poslední době, kdy dochází k rychlému rozvoji technologií a cloudových řešení, je potřeba klasických úložných prostor na mírném ústupu. Proto společnost BISLEY přichází na trh s řadou efektivního řešení vašeho pracovního prostoru, ať už pro velkoplošné kanceláře, celé kancelářské budovy, nebo jen malé home office.

Jak na pracovišti získat více soukromí a úložných prostor?

Seznamte se například s řadou skříní s posuvnými dveřmi Glide, které pomohou s nenásilným a navíc akustickým oddělením jednotlivých pracovišť, a přitom nabídnou fůru úložného prostoru. Nebo se sérií Essentials, nabízející nekonečnou kombinaci dvoudveřových nebo roletových skříní, zásuvkových kartoték a osobních skříněk.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Novinkou v sortimentu firmy Bisley jsou skříně s osobními schránkami Lateral File Lodges, které se svými bezešvými korpusy umístíte kamkoliv, výběr různých velikostí umožní vybavit jimi jakoukoliv kancelář. Několik typů zámků, ať už klasických na klíč, kódových, nebo čipových umožní rychlou a pohodlnou obsluhu.

Oblíbené jsou velkokapacitní mobilní regály

Velkou popularitu si již od roku 2004, kdy byla poprvé uvedena na trh, vydobyla řada posuvných kancelářských regálů InnerSpace. Jedná se o velkokapacitní mobilní regály vhodné díky jejich designu a provedení hlavně do moderních kanceláří, kde je požadováno ukládat velké množství dokumentů na omezené a mnohdy velmi drahé ploše.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Regály se pohybují po panelech s kolejnicemi, které lze položit na jakoukoliv stávající podlahovou krytinu, případně i zapustit do podlahy. Panely jsou vybaveny rektifikačními patkami pro vyrovnání nerovností, není nutné používat mazadla. Vyhnete se tak případnému znečištění. Samozřejmostí je centrální zamykání a zajištění jednotlivých sekcí proti samovolnému pohybu. Povrchová úprava je provedena vysoce odolnými práškovými laky v mnoha atraktivních barevných odstínech, k dispozici je mnoho variant vnitřního vybavení a uspořádání.

Kovový kancelářský nábytek BISLEY myslí i na vaše zdraví

Elektricky výškově stavitelné stoly Quattro uleví vaším zádům od dlouhého a mnohdy až únavného sezení před monitorem. Široký výběr dezénů pracovních desek, látkových paravanů a dalších doplňků uspokojí i toho nejnáročnějšího z vás a zefektivní vaši práci tak, že se do ní budete těšit. Stoly lehce doplníte kancelářskými kontejnery mobilními či přístavnými v mnoha modifikacích. Velice praktické jsou osobní kontejnery Bite, za zmínku stojí určitě i řada sofistikovaných kontejnerů řady Towers.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Pokud pracujete převážně z domova, oceníte dnes již ikonickou řadu zásuvkových skříněk Multidrawers, elegantní regálový systém Stage nebo sérii Be by Bisley, která pozvedne váš pracovní prostor na novou úroveň.

Neutuchající poptávka je stále také po populárních řadách Bisley System File a Lateral File, které mimo standardních produktů, jejich kombinací a knihoven nabízejí také stavebnicový systém, kde si snadno složíte skříň přesně podle vašich představ a potřeb tak, abyste využili každičkého místa ve vaší kanceláři, a přitom získali maximum úložného prostoru.

Nedávno otevřela firma BISLEY svůj nový showroom v Londýně, v bývalé tovární čtvrti, která svým kouzlem přilákala i další firmy z oboru, takže pokud chcete vaši kancelář vybavit opravdu designovými kousky a náhodou se zrovna pohybujete v Londýně, stojí to určitě za návštěvu. Inspirovat se můžete virtuální prohlídkou zde.

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Společnost Enprag s.r.o. nabízí své produkty, mezi kterými samozřejmě nechybí ani kovový kancelářský nábytek BISLEY, na stránkách www.kovovynabytek.cz, www.bisley.cz a www.stihlavyroba.eu.

Dakar 2019

Rallye Dakar 2019 probíhá 7. - 17. ledna. Letošní 41. ročník se pořádá výhradně na území Peru. Trasa Rallye Dakar 2019 je rozdělena na 10 etap s celkovou délkou přes 5500 km. Z toho sedm etap se pojede na písku.

Nadcházející etapy:
17. 1. (Pisco - Lima)

Na start letos Dakar přilákal i 26 Čechů. Mezi nimi jsou: Aleš Loprais, Martin Kolomý, Martin Prokop, Martin Macík. Kompletní seznam českých jezdců a přehled etap pro Dakar 2019 najdete zde

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Pneumatiky Alpin 6 vás na sněhu a náledí nenechají ve štychu

Pneumatiky Alpin 6 vás na sněhu a náledí nenechají ve štychu

Zima se už nezadržitelně blíží. Udělejte maximum pro svou bezpečnou jízdu za každého počasí! Spolehnout se můžete na...

Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných

Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných

Už dávno neplatí, že ti, kdo na pořádné auto mají, jej potřebují i vlastnit. Tento fakt přestal platit u firem,...

Sdílejte vozy s tím, s kým chcete. Využijte komunitní carsharing

Sdílejte vozy s tím, s kým chcete – využijte komunitní carsharing

Sdílení vozů není v dnešní době žádnou novinkou. Ještě ale pořád existují formy carsharingu, které naplno nevyužívají...

Najdete na iDNES.cz