Rozjeďte to na největší české automobilové výstavě AUTOSHOW PRAHA

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tradiční česká automobilová přehlídka AUTOSHOW PRAHA vstupuje do svého 22. ročníku s několika zásadními novinkami. Letos se expozice poprvé koná v prostorách moderního výstaviště PVA EXPO PRAHA.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rozjeďte to na největší české automobilové výstavě AUTOSHOW PRAHA | foto: ABF,a.s.

Nový prostor nabídne návštěvníkům snadnou dostupnost MHD i možnost parkování v bezprostřední blízkosti výstavních hal. Kapacita výstaviště umožňuje rozšířit okruh zkušebních jízd, které jsou každoročně jedním z nejvyhledávanějších bodů programu. AUTOSHOW PRAHA proběhne ve dnech 12. – 14. 4. v PVA EXPO PRAHA.

Rozjeďte to na největší české automobilové výstavě AUTOSHOW PRAHA

Horké novinky vystavovatelů

Velmi očekávaná novinka automobilky ŠKODA se jmenuje SCALA. Teoreticky jde o nástupce modelu RAPID Spaceback, fakticky ale SCALA žádného předchůdce nemá, protože je větší, modernější, výkonnější, zkrátka po všech stránkách lepší. Zákazníky bude lákat na techniku vycházející z platformy MQB, velmi prostorný interiér, největší zavazadelník v kategorii (467 l) a řadu bezpečnostních asistentů. Vyrábět se tahle novinka začala letos v únoru.

KAMIQ, nejmenší crossover značky ŠKODA si odbyl světovou premiéru teprve v březnu v Ženevě, takže jde o jednu z největších novinek letošní autoshow. Vůz stojí na moderní platformě MQB A0 a navazuje na o něco dříve představený hatchback SCALA využívající stejnou techniku. Zájemci se mohou těšit na nejmodernější technologie, jízdní asistenty a široké možnosti konektivity, prostorný interiér, velký zavazadelník (400 l) a známé motorizace zahrnující kromě jiného také čtyřválec 1.5 TSI (150 k) nebo verzi G-Tec spalující zemní plyn. K dealerům dorazí KAMIQ již na podzim.

Dále se návštěvníci mohou těšit například na Teslu Model 3, který už nyní jako nejprodávanější elektromobil láme rekordy, či Volkswagen T-Cross.

Rozjeďte to na největší české automobilové výstavě AUTOSHOW PRAHA

Doprovodný program

AUTOSHOW PRAHA představí aktuální trendy ve všech oblastech spojených s automobily od designu, tuningu, audio vybavení po zabezpečovací systémy. Doprovodný program myslí také na ženy-řidičky, kterým nabídne praktické informace a rady pro bezpečný pohyb na silnici, odborníci poradí třeba se správným upevněním dětské sedačky a přípravou dítěte na cestu autem. Součástí doprovodného programu budou také autogramiády, simulátory a trenažéry, program věnovaný bezpečnosti jízdy, expozici Integrovaného záchranného systému či dětské dopravní hřiště.

Rozjeďte to na největší české automobilové výstavě AUTOSHOW PRAHA

Testovací jízdy

V rámci výstavy AUTOSHOW PRAHA si vybrané vozy mohou návštěvníci vyzkoušet na vlastní kůži. K dispozici budou vozidla značek Peugeot, Renault, Toyota, Lexus a Tesla. Stačí se zastavit u stánku s registrací testovacích jízd na venkovní ploše před vstupní Halou I, kde si zájemci mohou testovací jízdu zarezervovat na konkrétní čas. Připraveny jsou dva okruhy mimo areál výstaviště PVA EXPO PRAHA. Testovací jízdy budou probíhat v pátek a sobotu od 10:30 do 18:00, v neděli od 10:30 do 16:00. Organizátor doporučuje si zarezervovat vůz včas, kapacita je omezená.

BOHEMIAN CUSTOM BIKE pro milovníky motorek

Souběžně s AUTOSHOW PRAHA proběhne také mezinárodní soutěžní výstava pro milovníky motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE. Základem a hlavním bodem programu bude samozřejmě soutěžní galerie na zakázku postavených nebo upravených motocyklů. Ty se představí v osmi základních a třech doplňkových kategoriích. Kromě velkého množství unikátních motocyklů nejen z ČR, ale i ze zahraničí se na BCB 2019 mohou návštěvníci těšit na „nadupaná“ americká auta, hot rody, dragstery, prezentace tetovacích salónů, airbrusherů a prakticky na všechno, co nějak souvisí s „Custom Kulturou“.

Stále je možné si zakoupit vstupenky v předprodeji a to na https://vstupenky-pva.cz/. Díky včasnému zakoupení se vyhnete dlouhým frontám a navíc je vstupenka v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Cesta do Chorvatska 2019

Plánujete letos cestu do Chorvatska autem? Zmapovali jsme pro vás cestu přes Slovinsko i Maďarsko. Mapa a popis trasy, poplatky a ceny pohonných hmot na jednom místě.

Nejčtenější

Nejpodivnější kryptoměny

Co jsou vlastně ty kryptoměny?

Jaké znáte vedle bitcoinu další kryptoměny? Pojďme se podívat na ty nejpodivnější, které skutečně kolují virtuálním...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

3 otázky pro Facebook Libru

3 otázky pro Facebook Libru

V červnu letošního roku Facebook oznámil, že zahajuje vývoj své kryptoměny Libra. Podle této sociální sítě je cílem...

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží provází výjimečné okamžiky, jakými jsou kulaté narozeniny, výročí, žádosti o ruku nebo vyjádření lásky....

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Je vám líto, že květy z překrásné kytice dříve či později podlehnou zkáze? Co takhle vyzkoušet jednoduché techniky...

Další z rubriky

Prach a alergeny z auta vyženete pomocí čištění klimatizace

Prach a alergeny z auta vyženete pomocí čištění klimatizace

Vyžeňte prach a alergeny ze svého auta! Svěřte čištění klimatizace profesionálnímu týmu společnosti PŘEROST A ŠVORC...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Pozor při výběru dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Jak a podle čeho si vybrat správného dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku? Pro ty z nás, kteří zažili ještě...

Najdete na iDNES.cz