Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce 2014. Od té doby však program prošel celou řadou rozšíření a změn. Klíčové pro jeho současnou podobu přitom byly dvě aktualizace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu | foto: ŠKODA AUTO

Od dubna 2017 je možné pro operativní leasing zvolit jakoukoli modelovou řadu v individuální konfiguraci, včetně libovolné motorizace výbavového stupně i volitelných prvků výbavy. Variabilní je také doba trvání nájmu od 24 do 48 měsíců a roční nájezd v rozmezí 10 000 – 40 000.

Další novinkou bylo v prosinci 2017 zahájení online prodeje. Nová prodejní platforma tak nabízí možnost objednání operativního leasingu jednoduše z pohodlí domova. Výběr libovolného vozu z modelové nabídky Škoda, uzavření smluv i platba online jsou přehledné a rychlé. Nové vozy jsou připraveny u participujících autorizovaných prodejců v dodací lhůtě od 14 dnů.

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí využili již tisíce zákazníků, soukromníci i podnikatelé, přičemž výhodou je nulová akontace a fixní výše měsíční splátky. Součástí programu je vždy komplexní pojištění. To zahrnuje nejen povinné pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, ale i havarijní pojištění a připojištění skel. Zákazník si dále sám volí výši spoluúčasti pojištění 1 nebo 5 %.

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Stoprocentní mobilitu zákazníkům zajistí v případě potřeby také garance zapůjčení náhradního vozu až na 60 dní zdarma (dle škodní události a sjednané varianty ŠKODA Pojištění). Zákazník má navíc po skončení smluvního nájmu vždy možnost vůz zakoupit za zůstatkovou cenu do osobního vlastnictví.

Téměř 70 % zákazníků mladoboleslavské automobilky využívá operativní leasing v kombinaci se službou ŠKODA Předplacený servis, tedy s komplexním zajištěním servisních služeb, údržby vozu a také zimní sadu pneumatik. Přiobjednat je možné i příslušenství jako třeba tažné zařízení nebo nosič jízdních kol.

Cesta do Chorvatska 2019

Plánujete letos cestu do Chorvatska autem? Zmapovali jsme pro vás cestu přes Slovinsko i Maďarsko. Mapa a popis trasy, poplatky a ceny pohonných hmot na jednom místě.

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

Další z rubriky

MICHELIN Pilot Sport 4 SUV – nová sportovní pneumatika pro luxusní SUV

MICHELIN Pilot Sport 4 SUV – nová sportovní pneumatika pro luxusní SUV

Během mezinárodního autosalonu v Ženevě představila firma Michelin inovativní sportovní pneumatiku MICHELIN Pilot Sport...

Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných

Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných

Už dávno neplatí, že ti, kdo na pořádné auto mají, jej potřebují i vlastnit. Tento fakt přestal platit u firem,...

Call centrum AAA AUTO slaví dvacetiny expanzí do Polska a na Slovensko

Karolina Topolova

Tři a půl milionu hovorů za rok vyřídí 220 operátorů Call centra sítě autocenter AAA AUTO, které v těchto dnech slaví...

Najdete na iDNES.cz