Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce 2014. Od té doby však program prošel celou řadou rozšíření a změn. Klíčové pro jeho současnou podobu přitom byly dvě aktualizace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu | foto: ŠKODA AUTO

Od dubna 2017 je možné pro operativní leasing zvolit jakoukoli modelovou řadu v individuální konfiguraci, včetně libovolné motorizace výbavového stupně i volitelných prvků výbavy. Variabilní je také doba trvání nájmu od 24 do 48 měsíců a roční nájezd v rozmezí 10 000 – 40 000.

Další novinkou bylo v prosinci 2017 zahájení online prodeje. Nová prodejní platforma tak nabízí možnost objednání operativního leasingu jednoduše z pohodlí domova. Výběr libovolného vozu z modelové nabídky Škoda, uzavření smluv i platba online jsou přehledné a rychlé. Nové vozy jsou připraveny u participujících autorizovaných prodejců v dodací lhůtě od 14 dnů.

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí využili již tisíce zákazníků, soukromníci i podnikatelé, přičemž výhodou je nulová akontace a fixní výše měsíční splátky. Součástí programu je vždy komplexní pojištění. To zahrnuje nejen povinné pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, ale i havarijní pojištění a připojištění skel. Zákazník si dále sám volí výši spoluúčasti pojištění 1 nebo 5 %.

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Stoprocentní mobilitu zákazníkům zajistí v případě potřeby také garance zapůjčení náhradního vozu až na 60 dní zdarma (dle škodní události a sjednané varianty ŠKODA Pojištění). Zákazník má navíc po skončení smluvního nájmu vždy možnost vůz zakoupit za zůstatkovou cenu do osobního vlastnictví.

Téměř 70 % zákazníků mladoboleslavské automobilky využívá operativní leasing v kombinaci se službou ŠKODA Předplacený servis, tedy s komplexním zajištěním servisních služeb, údržby vozu a také zimní sadu pneumatik. Přiobjednat je možné i příslušenství jako třeba tažné zařízení nebo nosič jízdních kol.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Pneumatiky Alpin 6 vás na sněhu a náledí nenechají ve štychu

Pneumatiky Alpin 6 vás na sněhu a náledí nenechají ve štychu

Zima se už nezadržitelně blíží. Udělejte maximum pro svou bezpečnou jízdu za každého počasí! Spolehnout se můžete na...

Bestseller s velkým B

Bestseller s velkým B

Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za...

Proč je zimní pneumatika Hankook Winter i*cept RS2 dobrá volba

Hankook je dodavatelem pneumatik pro DTM již osmou sezónu

Pro komplikované zimní období vyvinul Hankook špičkovou zimní pneumatiku Winter i*cept RS2. Co se pod tímto neobvyklým...

Najdete na iDNES.cz