Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky. A vědět, že za pár měsíců budete moct nechat starosti běžných dní za hlavou, je k nezaplacení. O to víc, když můžete cestovat na dvou kolech s burácením motoru a vůní benzínu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to! | foto: Harley-Davison

Ačkoliv můžete mít pocit, že jste se ještě před pár dny připravovali na Vánoce, jarní a letní dny už jsou v podstatě za dveřmi. To bude přímo vybízet k výletům. A strávit čas v sedle s partou přátel zní jako dobrý plán. Vsadit můžete například na motocykly ikonické značky Harley-Davidson, které dnes už nemusejí být jen nedostupným snem.

Stačí si vybrat jakýkoli motocykl z modelové řady Sportster s objemem 883 cm3 nebo 1200 cm3, a dočkáte se zvýhodnění 25 700 Kč. Za ušetřené peníze můžete pořídit stylovou výbavu, od kožené bundy přes rukavice až po boty nebo helmu. Případně je využít na nákup doplňků na motocykl.

Počkat si na to nejlepší se mnohdy vyplatí, ale je nebezpečné váhat. Zastavte se na nejbližším dealerství Harley-Davidson.

Pár tipu do začátku sezóny

  • Zarezervujte si jarní servis u svého autorizovaného dealerství Harley-Davidson.
  • Zkontrolujte s blížícím se jarem stav své moto výbavy, ať máte dostatek času pro případné pořízení nových kousků výbavy.
  • Nezapomínejte, že například helmu je ideální obměnit každé dva roky, a to i v případě, že s vámi přestála sezónu bez nehody.
  • Až letos na jaře prvně vyjedete, nezapomeňte, že sedáte na motocykl téměř po půl roce a přizpůsobte tomu i svou jízdu a chování na motocyklu. Berte v úvahu i řidiče aut, kteří vás na silnicích několik měsíců nevídali a počítejte s jejich případnými jízdními chybami, možností přehlédnutí i tím. Dejte jim čas, aby si na motorkáře opět zvykli.

Nalaďte se tady.

89. ročník ženevského autosalonu se koná od 7. do 17. 3. 2019 ve veletržním komplexu Palexpo ve Švýcarsku. Škoda představí novinky Scala, Kamiq a nový koncept elektromobilu Vision iV. Na letošním ročníku budou chybět expozice Volva, Fordu a britské automobilky Jaguar Land Rover. 

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Pozor při výběru dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Jak a podle čeho si vybrat správného dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku? Pro ty z nás, kteří zažili ještě...

Cleantaxx: specialista na ATS výfukové soustavy

Cleantaxx tradičním vystavovatelem na prestižním veletrhu užitkových vozidel...

Přichází doba, kdy systémy výfukových soustav emisní normy EURO 4, EURO 5, EEV a IIIB začnou být minulostí. Zcela nové...

Call centrum AAA AUTO slaví dvacetiny expanzí do Polska a na Slovensko

Karolina Topolova

Tři a půl milionu hovorů za rok vyřídí 220 operátorů Call centra sítě autocenter AAA AUTO, které v těchto dnech slaví...

Najdete na iDNES.cz