Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už dávno neplatí, že ti, kdo na pořádné auto mají, jej potřebují i vlastnit. Tento fakt přestal platit u firem, podnikatelů a stává se běžným i u soukromých osob. Každá z těchto skupin stále častěji volí mobilitu formou pronájmu automobilu prostřednictvím operativního leasingu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných | foto: ČTK

Víte, co je operativní leasing?

Zatímco u klasického leasingu auto po určité době a úhradě veškerých splátek leasingu budete vlastnit, operativní leasing je spíše dlouhodobým pronájmem automobilu. Auto sice po uplynutí doby leasingu zůstane ve vlastnictví leasingové společnosti, zato vás během leasingu stojí jen tolik, kolik projezdíte v pohonných hmotách. Neřešíte garanční prohlídky ani servis, dokonce ani povinné ručení a havarijní pojištění. O vše se vám stará leasingová společnost a veškeré náklady jsou promítnuty do měsíční splátky.

Operativní leasing jde na dračku

To, že obliba operativního leasingu stále roste, potvrzují i čísla. Dvě třetiny zákazníků jsou stále firmy. Až jednu třetinu tvoří fyzické osoby. Jde především o úspěšné lidi v běžném zaměstnání, kteří chtějí používat automobil bez starostí a nechtějí řešit detaily či problémy spojené s jeho vlastnictvím.

Nejžádanějšími auty jsou dnes SUV, crossovery a rodinná auta s měsíční leasingovou platbou do 8000 Kč měsíčně. Zdá se vám to hodně? To jste nejspíš nevlastnili auto střední třídy, se kterým musíte absolvovat různé garanční prohlídky. Možná si říkáte, že u nového auta po dobu minimálně dvou až tří let nebudete mít žádné investice. A to je právě velký omyl. Auto jsem kupoval nové, ale nepamatuji si garanční prohlídku, ze které bych neodcházel o zhruba 13 000 Kč lehčí. Už jen výměna oleje je u silnějšího auta střední třídy slušnou položkou v rodinném rozpočtu.

Leasingové společnosti hlásí aktuálně meziroční nárůst zájmu o operativní leasing o 11 %. A mezi tradiční leasingové společnosti přibývají i noví zajímaví hráči. Například operativní leasing Driveto.

Zkuste to ještě výhodněji – vstupte do Driveto Klubu

Zatímco u běžného operativního leasingu se zavazujete k určité době, po kterou budete platit pravidelné platby operativního leasingu, Driveto Klub je pronájem aut bez závazků. Auto totiž máte po zaplacení startovacího poplatku možnost kdykoliv vrátit, nebo třeba vyměnit za jiné. A..., už v tom vidíte zádrhel? Není to tak. Ve srovnání s tím, že se u běžného operativního leasingu zavazujete k daným měsíčním splátkám po dobu až dvou let, je startovací klubový poplatek ve výši dvou měsíčních splátek mnohem příjemnějším. Možnost rychlejšího ukončení smlouvy nebo výměny auta za jiné je skvělou inovací leasingových služeb.

Běžný operativní leasing vs. Driveto Klub

Samozřejmě i v Driveto Klubu máte stejné výhody jako u běžného operativního leasingu. Servis, poruchy, papírování – to vše za vás vyřeší Driveto. K uzavření smlouvy vám postačí občanský průkaz a řidičák. Do třech dnů od podpisu smlouvy již jezdíte autem, které jste si vybrali. Což u operativního leasingu rozhodně tak samozřejmé není. U některých vozů totiž čekáte na jejich dodání i více než půl roku.

Pokud jste firemním zákazníkem nebo živnostníkem, máte stejně jako u operativního leasingu možnost kompletního odpočtu měsíčních splátek, včetně startovacího poplatku, z daní. V běžné měsíční splátce je zahrnuté servisování auta, včetně přezouvaní pneumatik, jejich uskladnění, garanční prohlídky, povinné ručení, havarijní pojištění i veškeré administrativní poplatky.

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Cleantaxx: specialista na ATS výfukové soustavy

Cleantaxx tradičním vystavovatelem na prestižním veletrhu užitkových vozidel...

Přichází doba, kdy systémy výfukových soustav emisní normy EURO 4, EURO 5, EEV a IIIB začnou být minulostí. Zcela nové...

Jak rychle prodat za nejvyšší cenu firemní auta? Zkuste dražbu

Jak rychle prodat za nejvyšší cenu firemní auta? Zkuste dražbu.

Máte několik kusů nebo desítek aut ve vašem vozovém parku, která potřebujete prodat? Stojí vám na parkovišti, zabírají...

Jaká byla jízda novým Mini Cooper Cabrio John Cooper Works?

Jaká byla jízda novým Mini Cooper Cabrio John Cooper Works?

Na kabriolety už je sice trochu zima, ale pojďme si zavzpomínat na poslední hezké podzimní dny. My jsme je strávili v...

Najdete na iDNES.cz