Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už dávno neplatí, že ti, kdo na pořádné auto mají, jej potřebují i vlastnit. Tento fakt přestal platit u firem, podnikatelů a stává se běžným i u soukromých osob. Každá z těchto skupin stále častěji volí mobilitu formou pronájmu automobilu prostřednictvím operativního leasingu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných | foto: ČTK

Víte, co je operativní leasing?

Zatímco u klasického leasingu auto po určité době a úhradě veškerých splátek leasingu budete vlastnit, operativní leasing je spíše dlouhodobým pronájmem automobilu. Auto sice po uplynutí doby leasingu zůstane ve vlastnictví leasingové společnosti, zato vás během leasingu stojí jen tolik, kolik projezdíte v pohonných hmotách. Neřešíte garanční prohlídky ani servis, dokonce ani povinné ručení a havarijní pojištění. O vše se vám stará leasingová společnost a veškeré náklady jsou promítnuty do měsíční splátky.

Operativní leasing jde na dračku

To, že obliba operativního leasingu stále roste, potvrzují i čísla. Dvě třetiny zákazníků jsou stále firmy. Až jednu třetinu tvoří fyzické osoby. Jde především o úspěšné lidi v běžném zaměstnání, kteří chtějí používat automobil bez starostí a nechtějí řešit detaily či problémy spojené s jeho vlastnictvím.

Nejžádanějšími auty jsou dnes SUV, crossovery a rodinná auta s měsíční leasingovou platbou do 8000 Kč měsíčně. Zdá se vám to hodně? To jste nejspíš nevlastnili auto střední třídy, se kterým musíte absolvovat různé garanční prohlídky. Možná si říkáte, že u nového auta po dobu minimálně dvou až tří let nebudete mít žádné investice. A to je právě velký omyl. Auto jsem kupoval nové, ale nepamatuji si garanční prohlídku, ze které bych neodcházel o zhruba 13 000 Kč lehčí. Už jen výměna oleje je u silnějšího auta střední třídy slušnou položkou v rodinném rozpočtu.

Leasingové společnosti hlásí aktuálně meziroční nárůst zájmu o operativní leasing o 11 %. A mezi tradiční leasingové společnosti přibývají i noví zajímaví hráči. Například operativní leasing Driveto.

Zkuste to ještě výhodněji – vstupte do Driveto Klubu

Zatímco u běžného operativního leasingu se zavazujete k určité době, po kterou budete platit pravidelné platby operativního leasingu, Driveto Klub je pronájem aut bez závazků. Auto totiž máte po zaplacení startovacího poplatku možnost kdykoliv vrátit, nebo třeba vyměnit za jiné. A..., už v tom vidíte zádrhel? Není to tak. Ve srovnání s tím, že se u běžného operativního leasingu zavazujete k daným měsíčním splátkám po dobu až dvou let, je startovací klubový poplatek ve výši dvou měsíčních splátek mnohem příjemnějším. Možnost rychlejšího ukončení smlouvy nebo výměny auta za jiné je skvělou inovací leasingových služeb.

Běžný operativní leasing vs. Driveto Klub

Samozřejmě i v Driveto Klubu máte stejné výhody jako u běžného operativního leasingu. Servis, poruchy, papírování – to vše za vás vyřeší Driveto. K uzavření smlouvy vám postačí občanský průkaz a řidičák. Do třech dnů od podpisu smlouvy již jezdíte autem, které jste si vybrali. Což u operativního leasingu rozhodně tak samozřejmé není. U některých vozů totiž čekáte na jejich dodání i více než půl roku.

Pokud jste firemním zákazníkem nebo živnostníkem, máte stejně jako u operativního leasingu možnost kompletního odpočtu měsíčních splátek, včetně startovacího poplatku, z daní. V běžné měsíční splátce je zahrnuté servisování auta, včetně přezouvaní pneumatik, jejich uskladnění, garanční prohlídky, povinné ručení, havarijní pojištění i veškeré administrativní poplatky.

Cesta do Chorvatska 2019

Plánujete letos cestu do Chorvatska autem? Zmapovali jsme pro vás cestu přes Slovinsko i Maďarsko. Mapa a popis trasy, poplatky a ceny pohonných hmot na jednom místě.

Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Populární americké závody NASCAR dorazí do ČR a Vy můžete být u toho

Populární americké závody NASCAR dorazí do ČR a Vy můžete být u toho

Fanoušci motoristického sportu zbystřete. Poslední červnový víkend (28.-30. 06. 2019) přivítá mostecký okruh v premiéře...

Prach a alergeny z auta vyženete pomocí čištění klimatizace

Prach a alergeny z auta vyženete pomocí čištění klimatizace

Vyžeňte prach a alergeny ze svého auta! Svěřte čištění klimatizace profesionálnímu týmu společnosti PŘEROST A ŠVORC...

Najdete na iDNES.cz