Pozor při výběru dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jak a podle čeho si vybrat správného dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku? Pro ty z nás, kteří zažili ještě socialistický trh, byl výběr jednoduchý, respektive tak malý, že se bralo, co bylo, když bylo. To ale není případ současnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí | foto: ENPRAG

V dnešní době je zákazník vystaven tak obrovské nabídce všeho druhu, že je pro něj mnohdy velmi těžké se zorientovat. Firmám a institucím pravidelně přichází spousta různě tlustých katalogů nabízejících téměř všechno. A s příchodem internetu se tato nabídka ještě výrazně rozšířila. S jeho rozvojem se objevila spousta nových firem a možnosti jsou tak obrovské, že výběr je ještě složitější. V době ekonomické recese výrobci neměli dostatečný odbyt, a tak poskytli určitý rabat téměř každému, kdo o sobě prohlásil, že má živnostenské oprávnění na nákup a prodej. Počítač má dnes doma každý a tvorba internetových stránek nebo e-shopu není velká investice.

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Jak tedy na to? Koho si vybrat? Kde bude ten správný poměr kvality a ceny? Odpověď není jednoduchá. Většina takových společností záměrně změní kód dodavatele, takže jen stěží máte šanci dohledat výrobce a rozhodnout se podle jeho reputace a značky, popřípadě jenom porovnat ceny u různých prodejců. Jenom podle obrázku často nepoznáte rozdíl v kvalitě, ten však bývá v mnoha případech propastný. Přitom renomovaní výrobci poskytují obchodním společnostem dostatečné rabaty, aby mohly udržet cenu výrobce a z rabatu poskytnout kvalitní službu ve formě propagace výrobku, profesionální obsluhy zákazníka, dopravy, montáže a dalších služeb. Proč se tedy tisícistránkové katalogy tváří, že všechny výrobky jsou jejich vlastní? Je to zřejmě proto, že nabízejí produkty za ceny vyšší než výrobce, nebo kvalita výrobku má původ, se kterým se nechtějí příliš chlubit.

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Rozpoznat na internetu skutečné zázemí firmy odněkud z horní dolní je často velmi složité. Jak již je zmíněno, výrobky jsou opět v drtivé většině překódovány a jejich původ nejistý. Zákon ochraňuje spotřebitele při nákupu přes internet možností bezplatného vrácení, ale už jenom čas strávený takovou procedurou je ztráta času i peněz. Taková firma může mít klidně jenom jednoho člověka a ten určitě nebude schopný poskytnout dostatečný servis.

Hlavním cílem je totiž pouze naládovat e-shop maximem položek a čekat, že se snad někdo chytne a něco koupí. Při minimálních nákladech na obsluhu e-shopu doslova z obýváku stačí prodat alespoň něco. Poskytnutí komplexních služeb, kvality, nebo dokonce rychlé řešení reklamace je pak v nedohlednu.

Jak si tedy správně vybrat dodavatele kancelářského nebo dílenského nábytku?

Rozhodně je také velmi důležitá historie firmy. Ta, která má dostatečnou tradici, přežila zřejmě díky své určité kvalitě. Dále se zaměřte na její zázemí. Měla by mít vlastní vzorkovnu, kde je možné si nábytek prohlédnout a vyzkoušet, a sklad s dostatečnou zásobou nejprodávanějšího zboží k okamžitému odběru.

Měla by mít také tým odborně vyškolených lidí, kteří už při prvním kontaktu se zákazníkem si vyslechnou jeho požadavky a poradí s výběrem toho nejvhodnějšího nábytku. Tento aspekt je v současné době stále důležitější, protože správným výběrem můžeme v budoucnu ušetřit spoustu místa na pracovištích, času i zdraví lidí.

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Společnost ENPRAG, s.r.o. je v tomto jednou z mála světlých výjimek a splňuje všechny atributy vašeho spolehlivého partnera. Na své dobré reputaci intenzívně pracuje již od doby svého založení, tj. od roku 1995. Na webu www.kovovynabytek.cz nabízí velmi široký sortiment a přitom směle přiznává značky a původ zboží. Svou dlouhodobou a úspěšnou součinností si totiž se svými dodavateli vytvořila takový vztah a podmínky, že se konkurence, ani té nekalé, nemusí obávat. Vyjednanými nákupními cenami a obratovými bonusy, které pak samozřejmě přenáší do prodejních cen, dokáže výrazně šetřit váš rozpočet a přitom nabídnout tu nejvyšší kvalitu nejen nábytku, ale i služeb. Ke svým zákazníkům je otevřená, protože věří na poctivý přístup. A za ta dlouhá léta existence na českém trhu se jí to neustále potvrzuje.

V neposlední řadě nabízí firma ENPRAG, s.r.o. i vlastní dílenské vybavení vyráběné v souladu s principy Štíhlé výroby a Průmyslu 4.0. V tomto oboru spolupracuje s německým výrobcem hliníkových profilů MayTec a korejským výrobcem trubkových systémů, firmou HBL Logiform. Na zakázku je možné vyrobit téměř cokoliv, od jednoduchého dílenského stolu nebo regálu až po sofistikovanou výrobní linku. Inspirovat se například můžete na specializovaném webu www.stihlavyroba.eu nebo navštivte Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, kterého se firma již několik let pravidelně účastní a vystavuje své výrobky s důrazem právě na Štíhlou výrobu a Průmysl 4.0.

Více informací o společnosti Enprag a její kompletní sortiment najdete také na www.kovovynabytek.cz.

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Bestseller s velkým B

Bestseller s velkým B

Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za...

Jaká byla jízda novým Mini Cooper Cabrio John Cooper Works?

Jaká byla jízda novým Mini Cooper Cabrio John Cooper Works?

Na kabriolety už je sice trochu zima, ale pojďme si zavzpomínat na poslední hezké podzimní dny. My jsme je strávili v...

Nejčastěji inzerovaným autem roku 2018 byla 8,8 roku stará oktávka

Nejčastěji inzerovaným automobilem roku 2018 byla 8,8 roku stará oktávka

Během roku 2018 si lidé mohli vybírat z celkem 903 682 ojetých vozů v celé České republice. Jejich cena se nejčastěji...

Najdete na iDNES.cz