Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Enprag se po úspěšném rozšíření svého areálu v pražském Slivenci rozhodla vybudovat něco podobného i na Slovensku. Naši sousedé se tak mohou těšit na moderní logistické centrum včetně velkorysého showroomu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí | foto: ENPRAG

Firma Kovotyp s.r.o. - slovenská pobočka firmy Enprag s.r.o., která sídlí ve vlastním objektu v centru Bratislavy, se úspěšně rozvíjí. Proto jí už byly stávající skladové prostory malé. Využila výhodné nabídky a na okraji slovenského hlavního města koupila pozemek, který bude do budoucna skvěle dopravně dostupný i z centra. Nyní se totiž v této oblasti buduje okruh.

Areál ve Slovensku pomůže zásobovat i Maďarsko

Na pozemku o velikosti 10 000 m2 bude do tří let stát nové moderní logistické centrum, a to včetně krásných kancelářských prostor a rozlehlého showroomu. Pro zákazníky to znamená nejen výrazné rozšíření skladového sortimentu, ale i rychlou dodávku objednaného zboží po celém Slovensku.

„A co je podstatné, budeme si moci dovolit posílat do Bratislavy velké kamiony přímo z výroby bez nutnosti přeskladování v Praze. Tím se výrazně uleví skladu ve Slivenci, odpadne spousta zbytečné administrativy a fyzické práce a navíc, což je neméně podstatné, se celý proces výrazně zlevní. Když pak tyto nižší náklady promítneme do konečné ceny zboží, získáme náskok před konkurencí, což opět přispěje ke zvýšení obratu a prestiže na slovenském trhu,“ prozradil Ladislav Kroupa, jednatel společnosti Enprag kovový nábytek.

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí
Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Areál ve Slivenci, kam se společnost Enprag s.r.o. přestěhovala v roce 2013, pomohl ke skokovému růstu obratu firmy. Společnost tedy věří, že vybudování podobného zázemí na Slovensku povede k dalším úspěchům.

Díky novému areálu na Slovensku budou také lepší možnosti pro zásobování firmy Metaltip Kft., kterou společnost Enprag založila v loňském roce v maďarském Györu. 

„Na maďarský trh momentálně dodáváme především výrobky britské firmy Bisley, jako jsou kartotéky, spisové skříně, kancelářské kontejnery, regály, šatní skříňky a mnoho dalšího. Máme pro tento sortiment vytvořený e-shop na adrese www.bisley.hu, ale rádi bychom nabídku rozšířili i o dílenský nábytek a další produkty především pro průmysl. K tomuto účelu již máme ve výstavbě další web s e-shopem na URL www.fembutor.eu, zatím naplněný sortimentem dílny české výrobní firmy POLAK. Jeho úplné dokončení předpokládáme do konce roku 2018. Postupně do něj pak budeme importovat další produkty z celého našeho portfolia,“ uvedl Ladislav Kroupa.

Firmě Enprag kovový nábytek se daří

Firmě Enprag kovový nábytek se díky ekonomickému růstu celého evropského regionu i nadále nebývale daří. Také kalendářní rok 2018 bude ve znamení výrazného zvýšení obratu. Společnost Enprag si tak může dovolit i finančně náročnější investice, které se jí určitě brzy vrátí.

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí
Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Dílenský a průmyslový nábytek společnosti Enprag si za téměř 25 let působení na trhu vybudoval dobrou pověst. Firma zabrousila i do oblasti štíhlé výroby, která je stěžejní nejen pro rychle se rozvíjející oblast Průmyslu 4.0. „Naše snaha a investice do tohoto náročného oboru se již vyplácí, stále víc se na nás obracejí velké a renomované společnosti z Česka a zahraničí,“ říká Ladislav Kroupa.

Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí
Česká firma Enprag kovový nábytek investuje i v zahraničí

Uvažujete o nákupu nového nábytku a dalšího vybavení pro svou firmu? Obraťte se na tým profesionálních obchodníků společnosti Enprag, které vám rádi pomohou vybrat to pravé právě pro vás. Vaše zakázka postupně projde od obchodníků přes logistiku a sklad až po řidiče a montážníky firmy Enprag, kteří vám nábytek přivezou až na místo.

„Vaši důvěru určitě nezklameme,“ slibuje Ladislav Kroupa.

Společnost Enprag s.r.o. nabízí své produkty na stránkách www.kovovynabytek.cz, www.bisley.cz a www.stihlavyroba.eu.

Dakar 2019

Rallye Dakar 2019 probíhá 7. - 17. ledna. Letošní 41. ročník se pořádá výhradně na území Peru. Trasa Rallye Dakar 2019 je rozdělena na 10 etap s celkovou délkou přes 5500 km. Z toho sedm etap se pojede na písku.

Nadcházející etapy:
17. 1. (Pisco - Lima)

Na start letos Dakar přilákal i 26 Čechů. Mezi nimi jsou: Aleš Loprais, Martin Kolomý, Martin Prokop, Martin Macík. Kompletní seznam českých jezdců a přehled etap pro Dakar 2019 najdete zde

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Pneumatiky Alpin 6 vás na sněhu a náledí nenechají ve štychu

Pneumatiky Alpin 6 vás na sněhu a náledí nenechají ve štychu

Zima se už nezadržitelně blíží. Udělejte maximum pro svou bezpečnou jízdu za každého počasí! Spolehnout se můžete na...

Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných

Mobilita a bezstarostnost v jednom – to je nový životní styl úspěšných

Už dávno neplatí, že ti, kdo na pořádné auto mají, jej potřebují i vlastnit. Tento fakt přestal platit u firem,...

Proč je zimní pneumatika Hankook Winter i*cept RS2 dobrá volba

Hankook je dodavatelem pneumatik pro DTM již osmou sezónu

Pro komplikované zimní období vyvinul Hankook špičkovou zimní pneumatiku Winter i*cept RS2. Co se pod tímto neobvyklým...

Najdete na iDNES.cz