Bestseller s velkým B

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za mimořádně zajímavých podmínek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bestseller s velkým B | foto: Ford

Potřebuje-li živnostník, podnikatel nebo i velká firma dodávku, zcela samozřejmě zamíří k prodejci značky Ford. Legendární model Transit představuje ve světě užitkových vozidel jedinečný fenomén. Od roku 1965, kdy byl uveden ve své první generaci, nalezl již více než šest milionů zákazníků. 

O jeho výjimečném postavení na trhu svědčí fakt, že v mnoha zemích je slovo „transit“ jednoduše synonymem pro dodávku. Ostatně v Evropě je Ford již tři roky po sobě nejprodávanější značkou užitkových vozů! A ani letos tomu nebude podle všeho jinak.

Bestseller s velkým B

Za svou neutuchající oblibu vděčí Transit průběžné modelové inovaci, prokázané spolehlivosti, nízkým provozním nákladům, ale také široké variabilitě modelové řady. Ford nabízí Transit v bezpočtu karosářských variantách, několika délkách rozvoru a výškách střechy. Moderní motor Ford 2.0 EcoBlue může pohánět přední, zadní nebo rovnou všechna čtyři kola!

Ford EcoBlue představuje novou generaci vznětových motorů. Využívá zcela novou architekturu, která tvoří základ nové generace úsporných a ekologicky šetrných motorů pro osobní i užitkové vozy Ford. 

V zájmu splnění normy Euro 6 dostal optimalizovanou spalovací soustavu se systémem selektivní katalytické redukce prostřednictvím činidla AdBlue® (vodný roztok močoviny). Zájemcům o Transit je motor 2.0 EcoBlue k dispozici ve variantách 77, 96 a 125 kW. Vozy Ford Transit s tímto motorem mají kombinovanou spotřebu od 6,6 l/100 km.

Bestseller s velkým B

Spolu s novými pohonnými jednotkami se do Transitu dostaly rovněž nové asistenční systémy, které zvyšují komfort obsluhy i bezpečnost jízdy. V nabídce jsou mimo jiné systémy využívající kameru a radary. Zájemci o Transit si tak mohou objednat předkolizní asistent s detekcí chodců nebo adaptivní tempomat. Modely s pohonem předních kol lze na přání dokonce vybavit šestistupňovou samočinnou převodovkou SelectShift.

O důvěře, kterou Ford ve svůj legendární užitkový model má, svědčí mimo jiné záruční podmínky. Na všechna provedení se standardně vztahuje záruka na pět let nebo dvě stě tisíc kilometrů.

Například žádaný model Transit Van 350 (nejvyšší přípustná hmotnost 3,5 t) s motorem 96 kW a pohonem předních kol je aktuálně k mání v rámci speciálně zvýhodněné nabídky Bestseller. Variantu L2 lze pořídit již od 554 900 Kč bez DPH nebo za měsíční splátku 8 600 Kč. S rozvorem L3 stojí takový vůz 574 900 Kč bez DPH, nebo 8 900 Kč měsíčně. 

Největší nabídku nových vozů na jednom místě naleznou zákazníci na webu ">fordskladem.cz.

Cesta do Chorvatska 2019

Plánujete letos cestu do Chorvatska autem? Zmapovali jsme pro vás cestu přes Slovinsko i Maďarsko. Mapa a popis trasy, poplatky a ceny pohonných hmot na jednom místě.

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Populární americké závody NASCAR dorazí do ČR a Vy můžete být u toho

Populární americké závody NASCAR dorazí do ČR a Vy můžete být u toho

Fanoušci motoristického sportu zbystřete. Poslední červnový víkend (28.-30. 06. 2019) přivítá mostecký okruh v premiéře...

Rozjeďte to na největší české automobilové výstavě AUTOSHOW PRAHA

Rozjeďte to na největší české automobilové výstavě AUTOSHOW PRAHA

Tradiční česká automobilová přehlídka AUTOSHOW PRAHA vstupuje do svého 22. ročníku s několika zásadními novinkami....

Originální crossover Nissan Qashqai je pro rok 2019 ve skvělé formě

Originální crossover Nissan Qashqai je pro rok 2019 ve skvělé formě

Řidičům, kteří hledají dokonalý městský crossover, nabízí nyní značka Nissan svůj nejprodávanější model se zásadními...

Najdete na iDNES.cz