Bestseller s velkým B

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za mimořádně zajímavých podmínek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bestseller s velkým B | foto: Ford

Potřebuje-li živnostník, podnikatel nebo i velká firma dodávku, zcela samozřejmě zamíří k prodejci značky Ford. Legendární model Transit představuje ve světě užitkových vozidel jedinečný fenomén. Od roku 1965, kdy byl uveden ve své první generaci, nalezl již více než šest milionů zákazníků. 

O jeho výjimečném postavení na trhu svědčí fakt, že v mnoha zemích je slovo „transit“ jednoduše synonymem pro dodávku. Ostatně v Evropě je Ford již tři roky po sobě nejprodávanější značkou užitkových vozů! A ani letos tomu nebude podle všeho jinak.

Bestseller s velkým B

Za svou neutuchající oblibu vděčí Transit průběžné modelové inovaci, prokázané spolehlivosti, nízkým provozním nákladům, ale také široké variabilitě modelové řady. Ford nabízí Transit v bezpočtu karosářských variantách, několika délkách rozvoru a výškách střechy. Moderní motor Ford 2.0 EcoBlue může pohánět přední, zadní nebo rovnou všechna čtyři kola!

Ford EcoBlue představuje novou generaci vznětových motorů. Využívá zcela novou architekturu, která tvoří základ nové generace úsporných a ekologicky šetrných motorů pro osobní i užitkové vozy Ford. 

V zájmu splnění normy Euro 6 dostal optimalizovanou spalovací soustavu se systémem selektivní katalytické redukce prostřednictvím činidla AdBlue® (vodný roztok močoviny). Zájemcům o Transit je motor 2.0 EcoBlue k dispozici ve variantách 77, 96 a 125 kW. Vozy Ford Transit s tímto motorem mají kombinovanou spotřebu od 6,6 l/100 km.

Bestseller s velkým B

Spolu s novými pohonnými jednotkami se do Transitu dostaly rovněž nové asistenční systémy, které zvyšují komfort obsluhy i bezpečnost jízdy. V nabídce jsou mimo jiné systémy využívající kameru a radary. Zájemci o Transit si tak mohou objednat předkolizní asistent s detekcí chodců nebo adaptivní tempomat. Modely s pohonem předních kol lze na přání dokonce vybavit šestistupňovou samočinnou převodovkou SelectShift.

O důvěře, kterou Ford ve svůj legendární užitkový model má, svědčí mimo jiné záruční podmínky. Na všechna provedení se standardně vztahuje záruka na pět let nebo dvě stě tisíc kilometrů.

Například žádaný model Transit Van 350 (nejvyšší přípustná hmotnost 3,5 t) s motorem 96 kW a pohonem předních kol je aktuálně k mání v rámci speciálně zvýhodněné nabídky Bestseller. Variantu L2 lze pořídit již od 554 900 Kč bez DPH nebo za měsíční splátku 8 600 Kč. S rozvorem L3 stojí takový vůz 574 900 Kč bez DPH, nebo 8 900 Kč měsíčně. 

Největší nabídku nových vozů na jednom místě naleznou zákazníci na webu ">fordskladem.cz.

89. ročník ženevského autosalonu se koná od 7. do 17. 3. 2019 ve veletržním komplexu Palexpo ve Švýcarsku. Škoda představí novinky Scala, Kamiq a nový koncept elektromobilu Vision iV. Na letošním ročníku budou chybět expozice Volva, Fordu a britské automobilky Jaguar Land Rover. 

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Call centrum AAA AUTO slaví dvacetiny expanzí do Polska a na Slovensko

Karolina Topolova

Tři a půl milionu hovorů za rok vyřídí 220 operátorů Call centra sítě autocenter AAA AUTO, které v těchto dnech slaví...

Jubilejní veletrh Motosalon láká na desítky moto novinek

Jubilejní veletrh Motosalon láká na desítky moto novinek

Letošní Motosalon oslaví v Praze jubilejní 10. ročník a organizátoři připravili několik desítek novinek, které se od...

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Vaše první volba je kovový kancelářský nábytek BISLEY

Značka britského výrobce kovového nábytku BISLEY je díky firmě Enprag s.r.o., která společnost na českém a slovenském...

Najdete na iDNES.cz