Bestseller s velkým B

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za mimořádně zajímavých podmínek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bestseller s velkým B | foto: Ford

Potřebuje-li živnostník, podnikatel nebo i velká firma dodávku, zcela samozřejmě zamíří k prodejci značky Ford. Legendární model Transit představuje ve světě užitkových vozidel jedinečný fenomén. Od roku 1965, kdy byl uveden ve své první generaci, nalezl již více než šest milionů zákazníků. 

O jeho výjimečném postavení na trhu svědčí fakt, že v mnoha zemích je slovo „transit“ jednoduše synonymem pro dodávku. Ostatně v Evropě je Ford již tři roky po sobě nejprodávanější značkou užitkových vozů! A ani letos tomu nebude podle všeho jinak.

Bestseller s velkým B

Za svou neutuchající oblibu vděčí Transit průběžné modelové inovaci, prokázané spolehlivosti, nízkým provozním nákladům, ale také široké variabilitě modelové řady. Ford nabízí Transit v bezpočtu karosářských variantách, několika délkách rozvoru a výškách střechy. Moderní motor Ford 2.0 EcoBlue může pohánět přední, zadní nebo rovnou všechna čtyři kola!

Ford EcoBlue představuje novou generaci vznětových motorů. Využívá zcela novou architekturu, která tvoří základ nové generace úsporných a ekologicky šetrných motorů pro osobní i užitkové vozy Ford. 

V zájmu splnění normy Euro 6 dostal optimalizovanou spalovací soustavu se systémem selektivní katalytické redukce prostřednictvím činidla AdBlue® (vodný roztok močoviny). Zájemcům o Transit je motor 2.0 EcoBlue k dispozici ve variantách 77, 96 a 125 kW. Vozy Ford Transit s tímto motorem mají kombinovanou spotřebu od 6,6 l/100 km.

Bestseller s velkým B

Spolu s novými pohonnými jednotkami se do Transitu dostaly rovněž nové asistenční systémy, které zvyšují komfort obsluhy i bezpečnost jízdy. V nabídce jsou mimo jiné systémy využívající kameru a radary. Zájemci o Transit si tak mohou objednat předkolizní asistent s detekcí chodců nebo adaptivní tempomat. Modely s pohonem předních kol lze na přání dokonce vybavit šestistupňovou samočinnou převodovkou SelectShift.

O důvěře, kterou Ford ve svůj legendární užitkový model má, svědčí mimo jiné záruční podmínky. Na všechna provedení se standardně vztahuje záruka na pět let nebo dvě stě tisíc kilometrů.

Například žádaný model Transit Van 350 (nejvyšší přípustná hmotnost 3,5 t) s motorem 96 kW a pohonem předních kol je aktuálně k mání v rámci speciálně zvýhodněné nabídky Bestseller. Variantu L2 lze pořídit již od 554 900 Kč bez DPH nebo za měsíční splátku 8 600 Kč. S rozvorem L3 stojí takový vůz 574 900 Kč bez DPH, nebo 8 900 Kč měsíčně. 

Největší nabídku nových vozů na jednom místě naleznou zákazníci na webu ">fordskladem.cz.

Dakar 2019

Rallye Dakar 2019 probíhá 7. - 17. ledna. Letošní 41. ročník se pořádá výhradně na území Peru. Trasa Rallye Dakar 2019 je rozdělena na 10 etap s celkovou délkou přes 5500 km. Z toho sedm etap se pojede na písku.

Nadcházející etapy:
15. 1. (San Juan - Pisco )
16. 1. (Pisco)
17. 1. (Pisco - Lima)

Na start letos Dakar přilákal i 26 Čechů. Mezi nimi jsou: Aleš Loprais, Martin Kolomý, Martin Prokop, Martin Macík. Kompletní seznam českých jezdců a přehled etap pro Dakar 2019 najdete zde

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Autoservis, který opraví i veterána

Autoservis, který opraví i veterána

I z historického vozidla, které vypadá spíše jako hromada šrotu, je při dodržení správných postupů a použití vhodných...

Jaká byla jízda novým Mini Cooper Cabrio John Cooper Works?

Jaká byla jízda novým Mini Cooper Cabrio John Cooper Works?

Na kabriolety už je sice trochu zima, ale pojďme si zavzpomínat na poslední hezké podzimní dny. My jsme je strávili v...

Bestseller s velkým B

Bestseller s velkým B

Oblíbená dodávka značky Ford již dlouhá desetiletí určuje standard užitkových automobilů. Aktuálně ji značka nabízí za...

Najdete na iDNES.cz