Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Auto Palace Brno: Nový název pro osvědčenou kvalitu

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Významný brněnský prodejce a servis osobních vozů AB Auto Brno mění svůj název. Od června 2009 došlo k jeho přejmenování na Auto Palace Brno. Navíc pro své zákazníky připravila řadu dalších vylepšení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prodejna Auto Palace Brno. | foto: Autopalace Brno

Autosalon s novým názvem a téměř dvacetiletou tradicí (funguje od roku 1991) nově zastupuje další, již pátou značku vozů. Tou je korejský Hyundai. Ruku v ruce s "faceliftem" firemního štítu přišla i renovace objektu, ve kterém Auto Palace Brno sídlí.

Nový areál Auto Palace Brno v Řípské ulici v městské části Brno-Slatina nabízí výrazně větší kapacitu výstavní plochy. Do dvou podlaží centra se vejde až čtyřicet automobilů. Vzhledem k tomu, že společnost prodává vozy pěti značek – Volvo, Mazda, Fiat, Mitsubishi a Hyundai – bylo zvýšení kapacity důležitou součástí rozvoje. Díky zvětšení showroomu vznikla i kavárna, kde se zákazníci mohou zdarma připojit k internetu pomocí služby WiFi.

Modernizací prošla také servisní část centra. Zde je umístěna klempírna, lakovna a sklad náhradních dílů. Samostatnou sekci tvoří výkup a prodej ojetých vozidel. K dispozici je také zcela nové mycí centrum s řadou programů mytí vozů.

Celý areál se díky rekonstrukci a modernizaci stal nejmodernějším centrem prodeje a servisu automobilů značek Volvo, Mazda, Fiat, Mitsubishi a Hyundai na Moravě. Splňuje ta nejpřísnější kritéria, která na prodejce vozů kladou evropské standardy. Díky tomu je návštěva centra příjemná pro zákazníky a dává jim pocit nejlepšího komfortu.

"Centrum Auto Palace Brno má po všech stránkách nejlepší předpoklady pro to, aby svým zákazníkům poskytlo komplexní služby spojené s jejich vozy. A to v oblasti prodeje nových i ojetých vozů a jejich servisu," představil novou podobu centra ředitel Auto Palace Brno Atanas Lambov.

Do budoucna se centrum rozroste také o autopůjčovnu se širokým výběrem vozidel pro všechny. Rozšíření čeká i divizi ojetých vozidel.

nabídka vozů

Spolehlivý partner

Auto Palace Brno je autorizovaným prodejcem vozů Volvo, Mazda, Fiat, Mitsubishi a Hyundai. Společnost byla založena v listopadu 1991. Od června 1994 sídlí v Řípské ulici v městské části Brno-Slatina. Nepřehlédnutelné a vynikající výsledky dovedly firmu k titulu nejúspěšnějšího prodejce v síti Mazda v České republice.

Nejen díky obchodním úspěchům byla společnost oslovena v roce 1998 importérem osobních vozů exkluzivní a proslulé švédské tovární značky Volvo. Na konci roku 2005 byla včleněna značka Fiat.

Od roku 2007 je Auto Palace Brno s. r. o. součástí skupiny Autopalace Group, která patří do holandského AutoBinck Holding N.V. Tato společnost zastupuje a prodává vozidla různých značek v několika státech Evropy a může se pochlubit již stoletými zkušenostmi.

Zákazníkům toto spojení přináší výrazné zkvalitnění zázemí firmy, což se odráží především v kvalitním servisu a profesionálním přístupu k zákazníkovi. Nabízený sortiment vozů nemá na Moravě obdobu. Nikde jinde totiž nenajdete vozy pěti automobilek pod jednou střechou, se servisem odpovídajícím standardům jednotlivých značek. Přijďte se přesvědčit. Věřte, že budete mít z čeho vybírat.

Společnost Auto Palace Brno s. r. o.

Řípská 22
627 00 Brno-Slatina
Telefon: +420 515 808 111
E-mail: info@autopalacebrno.cz
www.autopalacebrno.cz

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Škoda nabídne více RS modelů

Škoda nabídne více RS modelů

Automobily Škoda potkáte na českých silnicích poměrně běžné. Mezi Čechy mají velmi dobrou pověst a jsou cenově...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Najdete na iDNES.cz