Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Attack Pool Pilot - úprava vody elektrolýzou soli

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
S použitím elektronického procesu dochází k elektrolýze a dezinfekci bazénové vody. Řídící jednotka dokonale přemění NaCl (sůl) na 100% čistý chlornan sodný, který ničí bakterie i viry.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

K PLUS K, V.O.S. - Pool pilot ochoz | foto: K PLUS K, V.O.S. - Swimmigpool Europe

Tento proces nemá žádné vlivy, narozdíl od běžných bazénových přípravků, na změnu pH, celkové kyselosti, TDS a přítomnosti kyseliny kyanurové, což zjednodušuje údržbu vašeho bazénu.

Dezinfekce bazénové vody probíhá plně automaticky. Dle nastavení a přítomnosti soli ve vodě má příznivé antiseptické účinky pro vaší pokožku.

Attack Pool Pilot - Řídící jednotka DIGITAL

Tato jednotka se vyznačuje jednoduchou obsluhou, snadnou instalací a navíc veškeré potřebné informace jsou zobrazovány prostřednictvím dobře čitelného displeje umístěného na čelním panelu.

Jednotka "Digital" je tak oproti standardnímu modelu daleko více komunikativní a přívětivější k uživateli.Vestavěný software znázorňuje např. teplotu vody, provozní stav a hodiny. Zadáním parametrů vašeho bazénu přímo do řídící jednotky umožní, že přímo z displeje se dozvíte např. kolik kg soli je třeba doplnit do vašeho bazénu a spoustu dalších informací.

"Digital" má navíc vestavěné spínací hodiny, které ovládají cirkulační čerpadlo bazénu. Pro jejich nastavení jsou k dispozici dva samostatné programy.

K PLUS K, V.O.S. - DigitalSamozřejmostí je funkce Boost a Superboost (Super chlorace 24 a 72 hodin) a jejich ovládání na čelním panelu příslušným tlačítkem. Při takto zvolené funkci, dojde k překlenutí spínacích hodin na dobu 24 nebo 72 hodin.

Výkon zařízení je rozdělen do třech výkonnostních stupňů a to vždy od 1 - 100% s tím, že celková výroba C1 je závislá na velikosti elektrolitického článku. Výkonnostní článek je začleněn do patentovaného potrubního ochozu, který určuje optimální průtok vody přes článek a kde se nachází "Tri-Senzor" a hrubý filtr případných nečistot ve vodě. Tri-Senzor vysílá data (z elektronického snímače) do řídící jednotky (tj. teplotu vody, průtok a její slanost) a te reguluje a automaticky ovládá vyvíjení chlóru podle změn teploty vody v rozmezí od 13 - 35°C.

Pokud teplota klesne pod 24°C, jednotka zablokuje intenzivní čištění a nedovolí jeho nastavení na 100%. Tím chrání jednotku před přetížením, při němž by docházelo k jejímu nadměrnému opotřebení.

Při teplotách od 13°C níže nastaví jednotka výstup pevně na 1%, čímž brání předávkování C1 a poruše modulu za nízkých teplot. Při teplotách od 35°C výše nastaví jednotka výstup na 100% normálního čištění, čímž brání poklesu C1 vlivem vysokých teplot.

Jednotka "Digital" pracuje již s minimální hodnotou soli 2,5g/l (2500ppm), což je nerezavějící hodnota při které lze použít standardní technologie až po 35 g/l (3500ppm), což je slanost mořské vody. Schopnost pracovat s nízkým obsahem soli snižuje usazování krystalů soli na stěnách bazénů.

Řídící jednotka umožňoje nastavení automatického čištění elektrolitického článku (od vodního kamene) a to po 2, 4, 6, 8, 16 hodinách provozu, což přispívá k jeho delší životnosti.

Systém "Digital" je také možné připojit k jiné externí jednotce ORP (vyžaduje připojení beznapěťového kontaktu) čímž je jednotka ovládaná a výroba C1 regulována jiným zařízením (např. Autodos 2000).

Více informací o Attac Pool Pilot naleznete na: www.swimmingpool-europe.com.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.