Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Attack Pool Pilot - úprava vody elektrolýzou soli

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S použitím elektronického procesu dochází k elektrolýze a dezinfekci bazénové vody. Řídící jednotka dokonale přemění NaCl (sůl) na 100% čistý chlornan sodný, který ničí bakterie i viry.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

K PLUS K, V.O.S. - Pool pilot ochoz | foto: K PLUS K, V.O.S. - Swimmigpool Europe

Tento proces nemá žádné vlivy, narozdíl od běžných bazénových přípravků, na změnu pH, celkové kyselosti, TDS a přítomnosti kyseliny kyanurové, což zjednodušuje údržbu vašeho bazénu.

Dezinfekce bazénové vody probíhá plně automaticky. Dle nastavení a přítomnosti soli ve vodě má příznivé antiseptické účinky pro vaší pokožku.

Attack Pool Pilot - Řídící jednotka DIGITAL

Tato jednotka se vyznačuje jednoduchou obsluhou, snadnou instalací a navíc veškeré potřebné informace jsou zobrazovány prostřednictvím dobře čitelného displeje umístěného na čelním panelu.

Jednotka "Digital" je tak oproti standardnímu modelu daleko více komunikativní a přívětivější k uživateli.Vestavěný software znázorňuje např. teplotu vody, provozní stav a hodiny. Zadáním parametrů vašeho bazénu přímo do řídící jednotky umožní, že přímo z displeje se dozvíte např. kolik kg soli je třeba doplnit do vašeho bazénu a spoustu dalších informací.

"Digital" má navíc vestavěné spínací hodiny, které ovládají cirkulační čerpadlo bazénu. Pro jejich nastavení jsou k dispozici dva samostatné programy.

K PLUS K, V.O.S. - DigitalSamozřejmostí je funkce Boost a Superboost (Super chlorace 24 a 72 hodin) a jejich ovládání na čelním panelu příslušným tlačítkem. Při takto zvolené funkci, dojde k překlenutí spínacích hodin na dobu 24 nebo 72 hodin.

Výkon zařízení je rozdělen do třech výkonnostních stupňů a to vždy od 1 - 100% s tím, že celková výroba C1 je závislá na velikosti elektrolitického článku. Výkonnostní článek je začleněn do patentovaného potrubního ochozu, který určuje optimální průtok vody přes článek a kde se nachází "Tri-Senzor" a hrubý filtr případných nečistot ve vodě. Tri-Senzor vysílá data (z elektronického snímače) do řídící jednotky (tj. teplotu vody, průtok a její slanost) a te reguluje a automaticky ovládá vyvíjení chlóru podle změn teploty vody v rozmezí od 13 - 35°C.

Pokud teplota klesne pod 24°C, jednotka zablokuje intenzivní čištění a nedovolí jeho nastavení na 100%. Tím chrání jednotku před přetížením, při němž by docházelo k jejímu nadměrnému opotřebení.

Při teplotách od 13°C níže nastaví jednotka výstup pevně na 1%, čímž brání předávkování C1 a poruše modulu za nízkých teplot. Při teplotách od 35°C výše nastaví jednotka výstup na 100% normálního čištění, čímž brání poklesu C1 vlivem vysokých teplot.

Jednotka "Digital" pracuje již s minimální hodnotou soli 2,5g/l (2500ppm), což je nerezavějící hodnota při které lze použít standardní technologie až po 35 g/l (3500ppm), což je slanost mořské vody. Schopnost pracovat s nízkým obsahem soli snižuje usazování krystalů soli na stěnách bazénů.

Řídící jednotka umožňoje nastavení automatického čištění elektrolitického článku (od vodního kamene) a to po 2, 4, 6, 8, 16 hodinách provozu, což přispívá k jeho delší životnosti.

Systém "Digital" je také možné připojit k jiné externí jednotce ORP (vyžaduje připojení beznapěťového kontaktu) čímž je jednotka ovládaná a výroba C1 regulována jiným zařízením (např. Autodos 2000).

Více informací o Attac Pool Pilot naleznete na: www.swimmingpool-europe.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz