Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Attack Pool Pilot - úprava vody elektrolýzou soli

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S použitím elektronického procesu dochází k elektrolýze a dezinfekci bazénové vody. Řídící jednotka dokonale přemění NaCl (sůl) na 100% čistý chlornan sodný, který ničí bakterie i viry.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

K PLUS K, V.O.S. - Pool pilot ochoz | foto: K PLUS K, V.O.S. - Swimmigpool Europe

Tento proces nemá žádné vlivy, narozdíl od běžných bazénových přípravků, na změnu pH, celkové kyselosti, TDS a přítomnosti kyseliny kyanurové, což zjednodušuje údržbu vašeho bazénu.

Dezinfekce bazénové vody probíhá plně automaticky. Dle nastavení a přítomnosti soli ve vodě má příznivé antiseptické účinky pro vaší pokožku.

Attack Pool Pilot - Řídící jednotka DIGITAL

Tato jednotka se vyznačuje jednoduchou obsluhou, snadnou instalací a navíc veškeré potřebné informace jsou zobrazovány prostřednictvím dobře čitelného displeje umístěného na čelním panelu.

Jednotka "Digital" je tak oproti standardnímu modelu daleko více komunikativní a přívětivější k uživateli.Vestavěný software znázorňuje např. teplotu vody, provozní stav a hodiny. Zadáním parametrů vašeho bazénu přímo do řídící jednotky umožní, že přímo z displeje se dozvíte např. kolik kg soli je třeba doplnit do vašeho bazénu a spoustu dalších informací.

"Digital" má navíc vestavěné spínací hodiny, které ovládají cirkulační čerpadlo bazénu. Pro jejich nastavení jsou k dispozici dva samostatné programy.

K PLUS K, V.O.S. - DigitalSamozřejmostí je funkce Boost a Superboost (Super chlorace 24 a 72 hodin) a jejich ovládání na čelním panelu příslušným tlačítkem. Při takto zvolené funkci, dojde k překlenutí spínacích hodin na dobu 24 nebo 72 hodin.

Výkon zařízení je rozdělen do třech výkonnostních stupňů a to vždy od 1 - 100% s tím, že celková výroba C1 je závislá na velikosti elektrolitického článku. Výkonnostní článek je začleněn do patentovaného potrubního ochozu, který určuje optimální průtok vody přes článek a kde se nachází "Tri-Senzor" a hrubý filtr případných nečistot ve vodě. Tri-Senzor vysílá data (z elektronického snímače) do řídící jednotky (tj. teplotu vody, průtok a její slanost) a te reguluje a automaticky ovládá vyvíjení chlóru podle změn teploty vody v rozmezí od 13 - 35°C.

Pokud teplota klesne pod 24°C, jednotka zablokuje intenzivní čištění a nedovolí jeho nastavení na 100%. Tím chrání jednotku před přetížením, při němž by docházelo k jejímu nadměrnému opotřebení.

Při teplotách od 13°C níže nastaví jednotka výstup pevně na 1%, čímž brání předávkování C1 a poruše modulu za nízkých teplot. Při teplotách od 35°C výše nastaví jednotka výstup na 100% normálního čištění, čímž brání poklesu C1 vlivem vysokých teplot.

Jednotka "Digital" pracuje již s minimální hodnotou soli 2,5g/l (2500ppm), což je nerezavějící hodnota při které lze použít standardní technologie až po 35 g/l (3500ppm), což je slanost mořské vody. Schopnost pracovat s nízkým obsahem soli snižuje usazování krystalů soli na stěnách bazénů.

Řídící jednotka umožňoje nastavení automatického čištění elektrolitického článku (od vodního kamene) a to po 2, 4, 6, 8, 16 hodinách provozu, což přispívá k jeho delší životnosti.

Systém "Digital" je také možné připojit k jiné externí jednotce ORP (vyžaduje připojení beznapěťového kontaktu) čímž je jednotka ovládaná a výroba C1 regulována jiným zařízením (např. Autodos 2000).

Více informací o Attac Pool Pilot naleznete na: www.swimmingpool-europe.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz