Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Atraktivní adresa jako sídlo firmy se společností COMEFLEX CONSULTING

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Představte si to. Založíte maličkou firmu a budete úspěšní. Začínáte se rozrůstat. Jenže se vám nechce každou chvíli měnit sídlo firmy a riskovat tak ztrátu spokojených klientů a obchodních partnerů, kteří jsou odsouzení k věčnému hledání místa vašeho podnikání. Je tu řešení. Nabízí ho COMEFLEX CONSULTING.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Kancelář Praha 5 | foto: COMEFLEX CONSULTING s.r.o.

COMEFLEX CONSULTING poskytuje sídla novým, ale i zavedeným firmám ve svých office centrech. Atraktivní adresa firmy může být v Praze či v Českých Budějovicích. Stěhování už nebude třeba.

COMEFLEX CONSULTING nabízí sídlo firmy s plnohodnotným zázemím, s profesionálním a proškoleným personálem, kvalitním technickým vybavením a zápisem adresy do obchodního rejstříku nebo jiné zákonem upravené evidence.

Útočiště v moderně vybavených office centrech najdou jak nové, tak i zavedené firmy. COMEFLEX CONSULTING zajišťuje veškeré administrativní formality spojené s poskytnutím i se změnou sídla společnosti.

Je libo atraktivní adresa jako sídlo firmy? Žádný problém

COMEFLEX CONSULTING nabízí celkem tři office centra, které mají společnou jednu věc, tou je atraktivní adresa. Dvě office centra se nacházejí v Praze, jedno v Českých Budějovicích.

Pokud chce klient hlavní město, nabízí se mu atraktivní adresa v Praze 1 na Malé Straně (Thunovská ulice), nebo v Praze 5 na Smíchově (náměstí 14. října), kde sídlí i samotná COMEFLEX CONSULTING.

Jestliže má zákazník zájem vést "domovská" obchodní jednání v jižních Čechách, pak je v nabídce atraktivní adresa Radniční ulice přímo v historickém centru Českých Budějovic, u náměstí Přemysla Otakara II.

Nespornou výhodou všech tří uvedených lokalit je fakt, že většina úřadů se nachází v sousedství, nebo blízkém okolí samotného office centra, kde se bude nacházet klientovo nové sídlo firmy a s tím i atraktivní adresa.

Sídlo firmy v pěti variantách. Račte si vybrat

Kdo se rozhodne sídlit v office centru společnosti COMEFLEX CONSULTING, může si vybrat z pěti variant toho, jak bude spolupráce s novým nájemcem fungovat a jaké jeho služby bude využívat.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - logoNapříklad nejlevnější varianta nazvaná příznačně "Basic", tedy základ, nenabízí přímo sídlo firmy, klientovi je poskytnuta pouze atraktivní adresa pro zveřejnění. Dále může klient v rámci této varianty počítat s tím, že mu nájemce bude příjímat poštovní a kurýrní zásilky a upozorní jej na příchozí poštu emailem. Příjem pošty je však limitován padesáti kusy měsíčně.

Další čtyři varianty už nabízejí sídlo firmy, se kterým je spojena i atraktivní adresa, v pravém slova smyslu a je u nich dle ceny odstupňováno množství poskytovaných služeb.

Postupně tak lze za příplatek u jednotlivých variant navýšit měsíční objem přijatých poštovních a kurýrních zásilek, v ceně je pak započítán třeba příjem telefonních hovorů a zaznamenávání zpráv, příjem faxových zpráv, pronájem denní kanceláře, konferenční místnosti nebo salonku, zřízení a pronájem telefonní linky s příjmem příchozích hovorů operátorkou, zřízení a pronájem faxového čísla, pronájem boxu pro úschovu dokumentů společnosti či drobných věcí nebo pronájem plochy na venkovní infoceduli pro umístění firemního štítku.

Cena služeb se pohybuje v řádu několika stokorun až několika tisíc korun měsíčně.

COMEFLEX CONSULTING pomáhá i na úřadech

Firma COMEFLEX CONSULTING pomáhá nejen při založení společnosti a poskytuje sídlo firmy. Poradí i s nastavením provozu a v konečném důsledku vše vede ke snížení nákladů na řízení a provoz menší společnosti nebo živnosti.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Kancelář Praha 5Jde o řešení, které má klienta zbavit nadbytečné administrativy a zátěže v podobě investic do vlastního vybavení či zaměstnávání lidí. Řešení, které ušetří čas a starosti a pomůže být vždy o krok před konkurencí.

Lidé z firmy COMEFLEX CONSULTING absolvují pravidelná školení, aby výborně znali aktuální legislativu a chápali administrativní potřeby pro řízení menších společností.

V COMEFLEX CONSULTING tak jsou schopni poskytnout odbornou pomoc při zakládání společnosti, zápisu nového sídla společnosti, se kterým je spojena i atraktivní adresa, nebo třeba při změně zápisu na rejstříkovém soudu. Nabízí také zastoupení při jednání s orgány státní správy a místní samosprávy, daňové a účetní služby, správu datové schránky či administrativu spojenou s evidencí motorových vozidel.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Budova Praha 5A zajímavou službou je i prodej takzvané ready-made firmy. To je již založená společnost se splaceným základním kapitálem a zapsaná v obchodním rejstříku. A takhle je připravena k prodeji. Prodej firmy je možné realizovat během jediného dne a okamžitě začít podnikat. To je hlavní výhoda při nákupu s.r.o.

Více informací o zajímavých možnostech, které firma COMEFLEX CONSULTING nabízí, najdete na jejích webových stránkách www.mojekancelar.net, kde je možné si rovněž požádat o poskytnutí sídla firmy online. Stačí přejít do sekce "kontakt", zvolit sídlo firmy, které vám vyhovuje a odeslat formulář.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz