Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ať službu nabízíte či poptáváte, s Family G si vše usnadníte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Family G je reklamní a obchodní společnost, která vydává katalog firem, obchodu a služeb a provozuje portál. Nabízí on-line inzerci, propagaci a servis firem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ať službu nabízíte či poptáváte, s FamilyG si vše usnadníte – katalog firem on-line | foto: FG reality®

Sháníte zedníka, řezbáře, vyšívačku, něco z alternativní medicíny či tip na zajímavé ubytování? Nebo naopak libovolnou službu nabízíte a potřebujete o sobě dát vědět? Pak jste na správné adrese u společnosti Family G.

Family G je česko-slovenská reklamní a obchodní společnost, která vydává Inzertní katalog firem FamilyG info s více jak 10 000 inzerentů, provozuje portál www.familyg.cz, kde nabízí on-line inzerci ve více než čtyřech stovkách sekcí (auto, nábytek, dovolená, bazar, řemeslníci...), reklamu firem, ale také bílou a černou elektroniku a možnost splátkového prodeje.

Nejste-li v katalogu firem, jako byste nebyli aneb katalog firem se vyplatí

V Katalogu firem máte skvělou šanci za velice výhodných podmínek informovat ostatní uživatele internetu o vaší firmě. A také tu rychle hledat službu. Obojí zajišťuje systematické řazení do kategorií a výpisy na klíčová slova.

Samozřejmostí firemní prezentace je popis činnosti, logo, fotografie, odkaz na www stránky, e-mail, adresa sídla a další kontaktní údaje. Rozsah zobrazovaných informací určují zvolené příplatkové služby.

Katalog firem pro vaše zviditelnění

V rámci kategorie Katalogu firem, do které je zařazena vaše firemní prezentace, si můžete zvolit velice efektivní přednostní výpis vaší firemní prezentace nebo garanci první strany.

Přednostní výpisy na klíčová slova i garance první strany jsou nejúčinnější přesně cílenou reklamou na internetu. Tato reklama je vysoce efektivní, protože pomocí klíčového slova je možné přesně vymezit požadovanou cílovou skupinu zákazníků podle potřeb zadavatele reklamy. Nejúspěšnějšími klíčovými slovy jsou názvy výrobků a služeb, které zadavatel reklamy nabízí svým zákazníkům.

Nic jednoduššího, než najít rychle v katalogu firem potřebné

Jak tyto reklamní formáty fungují na hledání v katalogu firem? Jednoduše. Uživatel zadá do pole pro vyhledávání v katalogu firem (modrá záložka) na hlavní straně FamilyG.cz hledané klíčové slovo například "počítače".

Ve výsledcích hledání se objeví: přednostní výpisy na klíčová slova (maximálně 3 pozice), garance první strany (maximálně 20 pozic) a ostatní výsledky hledání se zvýhodněnými firemními prezentacemi. Dále se na obrazovce zobrazí reklamní banner na klíčová slova, který realizuje zacílenou grafickou prezentaci firmy. Katalog firem nabízí vše potřebné.

logo FG reality®

Ještě váháte? Zadejte si do vyhledávače www.familyg.cz a podívejte se, jak katalog firem vypadá a kde i vaše firma může být prezentována. Na této adrese uspokojíte i zvídavého ducha. Pokud poptáváte nějakou službu, není nic jednoduššího, než si projít v příslušné tematické sekci nabídku a zvolit si dodavatele třeba nejblíže vašemu bydlišti.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní.

I když automobilky nabízejí stále více různých atraktivních barev, zákazníci u nových automobilů nadále nejraději volí...

Další z rubriky

Stavební spoření pro děti? Teď je ta pravá chvíle

Stavební spoření pro děti? Teď je ta pravá chvíle.

Přemýšlíte, jak naspořit dětem něco do začátku? Pokud hledáte bezrizikové uložení peněz se zhodnocením, které nejen...

Hypotéka, nebo nájem? Zjistěte, co je pro vás vhodnější

Hypotéka nebo nájem? Zjistěte, co je pro vás vhodnější.

Žít ve vlastním s dlouhodobým závazkem v podobě hypotéky? Nebo vsadit na „dostupnější“ variantu v podobě nájmu s tím...

Vířivka: jak vybrat ten ideální typ do Vašeho interiéru

Vířivka – jak vybrat ten ideální typ do Vašeho interiéru.

Že využijeme relaxačních služeb vířivky, to jsme se s manželkou víceméně shodli. Kam vířivou vanu umístíme, to už bylo...

Najdete na iDNES.cz