Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ať službu nabízíte či poptáváte, s Family G si vše usnadníte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Family G je reklamní a obchodní společnost, která vydává katalog firem, obchodu a služeb a provozuje portál. Nabízí on-line inzerci, propagaci a servis firem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ať službu nabízíte či poptáváte, s FamilyG si vše usnadníte – katalog firem on-line | foto: FG reality®

Sháníte zedníka, řezbáře, vyšívačku, něco z alternativní medicíny či tip na zajímavé ubytování? Nebo naopak libovolnou službu nabízíte a potřebujete o sobě dát vědět? Pak jste na správné adrese u společnosti Family G.

Family G je česko-slovenská reklamní a obchodní společnost, která vydává Inzertní katalog firem FamilyG info s více jak 10 000 inzerentů, provozuje portál www.familyg.cz, kde nabízí on-line inzerci ve více než čtyřech stovkách sekcí (auto, nábytek, dovolená, bazar, řemeslníci...), reklamu firem, ale také bílou a černou elektroniku a možnost splátkového prodeje.

Nejste-li v katalogu firem, jako byste nebyli aneb katalog firem se vyplatí

V Katalogu firem máte skvělou šanci za velice výhodných podmínek informovat ostatní uživatele internetu o vaší firmě. A také tu rychle hledat službu. Obojí zajišťuje systematické řazení do kategorií a výpisy na klíčová slova.

Samozřejmostí firemní prezentace je popis činnosti, logo, fotografie, odkaz na www stránky, e-mail, adresa sídla a další kontaktní údaje. Rozsah zobrazovaných informací určují zvolené příplatkové služby.

Katalog firem pro vaše zviditelnění

V rámci kategorie Katalogu firem, do které je zařazena vaše firemní prezentace, si můžete zvolit velice efektivní přednostní výpis vaší firemní prezentace nebo garanci první strany.

Přednostní výpisy na klíčová slova i garance první strany jsou nejúčinnější přesně cílenou reklamou na internetu. Tato reklama je vysoce efektivní, protože pomocí klíčového slova je možné přesně vymezit požadovanou cílovou skupinu zákazníků podle potřeb zadavatele reklamy. Nejúspěšnějšími klíčovými slovy jsou názvy výrobků a služeb, které zadavatel reklamy nabízí svým zákazníkům.

Nic jednoduššího, než najít rychle v katalogu firem potřebné

Jak tyto reklamní formáty fungují na hledání v katalogu firem? Jednoduše. Uživatel zadá do pole pro vyhledávání v katalogu firem (modrá záložka) na hlavní straně FamilyG.cz hledané klíčové slovo například "počítače".

Ve výsledcích hledání se objeví: přednostní výpisy na klíčová slova (maximálně 3 pozice), garance první strany (maximálně 20 pozic) a ostatní výsledky hledání se zvýhodněnými firemními prezentacemi. Dále se na obrazovce zobrazí reklamní banner na klíčová slova, který realizuje zacílenou grafickou prezentaci firmy. Katalog firem nabízí vše potřebné.

logo FG reality®

Ještě váháte? Zadejte si do vyhledávače www.familyg.cz a podívejte se, jak katalog firem vypadá a kde i vaše firma může být prezentována. Na této adrese uspokojíte i zvídavého ducha. Pokud poptáváte nějakou službu, není nic jednoduššího, než si projít v příslušné tematické sekci nabídku a zvolit si dodavatele třeba nejblíže vašemu bydlišti.

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Bydlení v zeleni, metropoli na dosah nabízí nové domy v Modřanském Háji

Bydlení v zeleni, metropoli na dosah? Modřanský Háj se rozšíří o 46 domů

Oblíbený rezidenční komplex Modřanský Háj se rozrůstá o 46 rodinných domů v dispozicích 4+kk až 5+1. Výstavba prvních z...

Zimní zahrady a kovovýroba na míru: moderní materiály a technologie

Zimní zahrady a kovovýroba na míru: moderní materiály a technologie

Jaké možnosti se v současné nabízí při konstrukci zimních zahrad? A čeho lze dosáhnout kvalitním potiskem plastových a...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Najdete na iDNES.cz