Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Asseco Solutions : s podnikovým informačním systémem budete napřed

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nacházíme se v době informační revoluce. Budeme-li umět s informacemi správně zacházet, budou pro nás znamenat konkurenční výhodu. Nezbytným pomocníkem však pro nás je kvalitní podnikový informační systém. Třeba ten od společnosti Asseco Solutions.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Asseco Solutions, a.s. - podnikové informační systémy | foto: Asseco Solutions, a.s.

Asseco Solutions, a.s., stejně jako společnosti DATALOCK a LCS, jejichž spojením v roce 2009 vznikla, vytváří podnikové informační systémy, softwarové aplikace a řešení. Obě společnosti se během 20 let své existence staly lídry mezi dodavateli na českém a slovenském trhu.

Asseco Solutions je proto nyní jedním z nejsilnějších subjektů na podnikové informační systémy na trhu střední Evropy. Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných systémů pro firmy všech velikostí v nejrůznějších oblastech podnikání a pro instituce.

Podnikový informační systém je vždy doplněn širokou nabídkou služeb a partnerských programů.

ERP a ekonomické systémy Asseco Solutions

Datalock iSPIN
Tento podnikový informační systém je řešením pro velké organizace s velkým počtem současně pracujících uživatelů. Nachází široké uplatnění v oblasti veřejné správy, kde má více, než 700 zákazníku. Obsahuje rozpočtování a výkaznictví, které jsou v subjektech tohoto sektoru neoddělitelnou součástí zpracování ekonomické agendy.

Helios Green
Jedná se o podnikový informační systém určený pro střední a velké firmy. Je postaven na platformě Microsoft .NET. Jeho moduly tvoří širokou nabídku oborových řešení. Součástí tohoto produktu je také Business Intelligence. Helios Green je vítězem kategorie "Microsoft .NET Technology Award" a nositelem řady dalších ocenění.

Datalock SPIN
Je určen pro středně velké a velké společnosti. Tento podnikový informační systém je vybudován na bázi vícevrstvé architektury client/server na platformě Oracle. Charakteristická je jednoduchá obsluha, maximální bezpečnost dat a vysoká flexibilita. Zastřešuje podporu všech klíčových činností výrobních společností.

Helios Orange
Je to podnikový informační systém určený středně velkým a menším firmám. Je vystaven na bázi vícevrstvé architektury client/server. Vedle Ekonomické agendy zahrnuje i řízení obchodu a služeb, procesů ve výrobních firmách, CRM a řadu dalších oblastí. Jeho součástí jsou i BI a Workflow. V ERP Czech 2004 byl vítězem v kategorii "Podnikový IS roku 2004 pro středně velké podniky".

Asseco Solutions

Datalock Wécko
Přehledný ekonomický informační systém pro menší a středně velké organizace. Řeší oblast financí a ekonomiky, logistických procesů dodávek a zásobování, výkaznictví, dopravy, personalistiky a mezd. Tento podnikový informační systém zahrnuje též pokročilé funkcionality účtování podle mezinárodních účetních standardů IFRS, či US GAAP.

Helios Red
Moderní software pro zpracování komplexní podnikové agendy podnikatelů, malých a středních firem využívajících účetnictví nebo daňovou evidenci. Není oborově zaměřen a je tedy vhodný pro různé obory podnikání. Zahrnuje oblasti účetnictví, daňová evidence, mzdy, majetky, fakturace, sklady, prodej a nákup.

Tento podnikový informační systém lze snadno rozšiřovat a modifikovat podle potřeb zákazníka. Zavedení systému je snadné, zvládne jej i sám uživatel.

DALŠÍ PRODUKTY ASSECO SOLUTIONS

Hotelové a restaurační systémy
Datalock Horec
Datalock BlueGastro
Systémy pro veřejnou správu
Datalock OMIS
Fenix
eObec
Zákázkové informační systémy
Vývoj řešení "šitých na míru" podle požadavku zákazníka.

Autor:

Nejčtenější

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Další z rubriky

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Najdete na iDNES.cz