Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Aromaterapie, aromaterapeutický kurz a přípravky pro intimní chvíle i hygienu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Co mají společného aromaterapie a intimní hygiena? Dá se aromaterapie použít i při intimních chvílích? Kde můžete tuto přírodní kosmetiku koupit? Pro koho je vhodný aromaterapeutický kurz? Zeptali jsme se MVDr. Václavy Mazourové.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Aromaterapie, aromaterapeutický kurz a přípravky pro intimní chvíle i hygienu | foto: Aromedica

Paní doktorko, jak vás napadlo začít s kurzy aromaterapie a jaké jsou na aromaterapeutický kurz ohlasy?
Kouzlo aromaterapie spočívá v synergickém působení několika silic dohromady. Aromedica má k dispozici celou škálu velmi drahých čistě přírodních silic jako je jasmín, nard, růže damašská, nerol, ylang-ylang atd. Právě na našem kurzu je možnost vyzkoušet si míchání vlastních kompozic. Návštěvník, který absolvuje aromaterapeutický kurz, je podrobně seznámen s platnými zásadami, upozorníme ho zároveň na případná rizika a legislativu. Z kurzu odjíždí s úplně jiným náhledem na aromaterapii a má dále možnost s námi spolupracovat . Aromedica mu již poskytuje jako certifikovanému salonu bezplatný odborný servis pro praxi.

Díky velkému zájmu laiků o aromaterapie je aromaterapeutický kurz zpřístupněn i široké veřejnosti

Pro koho je aromaterapeutický kurz vhodný, je i pro laiky?
Aromaterapeutický kurz je primárně určen pro maséry, kosmetičky, pracovníky ve wellnes službách nebo majitele prodejen zdravého životního stylu. Kvůli zájmu laiků o aromaterapie jsme se rozhodli zpřístupnit tento aromaterapeutický kurz také široké veřejnosti. Na kurzu si mohou účastníci vyzkoušet silice ve vysoké kvalitě a domů si odvážejí vlastnoručně namíchané směsi vytvořené pod naším dohledem, které po doporučené době zrání mohou použít ve své praxi. Veškerý spotřebovaný materiál je v ceně kurzu. Domníváme se, že takový kurz může být i vhodným dárkem pro někoho blízkého (dárkové poukazy jsou na vyžádání).

aromatherapy pro intimní hygienu

Mezi ženami se stal velmi oblíbeným přípravek Feminol a Intimed, protože oba pomáhají při intimní hygieně a účinně bojují proti potížím s výtoky a svěděním. Kdy má žena sáhnout pro Feminolu a kdy po Intimedu?
Intimed je vhodný pro účely rychlé ochrany sliznice, a to jak preventivně, nebo když již zánětlivý výtok ženu obtěžuje. Feminol je přípravek určený k běžnému každodennímu mytí intimních partií. Můžeme použít i pár kapek do koupele. Slouží pro dlouhodobou hygienu intimních partií, jako ochrana proti bakteriím a plísním. V případě vleklých vaginálních potíží je dobré oba přípravky používat kombinovaně.

Jaké jsou praktické zkušenosti v intimní hygieně? Slyšela jsem, že Feminol má i jedno celkem překvapující využití.
Feminol je oblíbený nejen u mladých žen. Pochvalují si jej také dámy ve vyšším věku s hygienickými komplikacemi spojenými s diabetem nebo s náročnými gynekologickými operacemi. Protože přípravky zabírají téměř okamžitě a zklidnění sliznic a pokožky je vnímáno uživatelkou i po prvním použití, doporučuji mít oba přípravky doma stabilně k dispozici. Přípravek Feminol lze použít i jako luxusní lubrikant pro intimní chvíle s partnerem. Kromě již zmíněných preventivních účinků překvapí i nádherná smyslná vůně. Uživatelky nemusí mít obavu ohledně zachování bariérové funkce pánské ochrany, protože Feminol působí velmi šetrným způsobem.

Ne zcela náhodou jsou nejprodávanějším výrobkem Bonne Santé šalvějové pastilky s eukalyptem. Jakým způsobem v nich účinkuje aromaterapie?
Pastilky Bonne Sante jsou nasycené rostlinnými silicemi Šalvěje muškátové a Eukalyptu ve spojení s extraktem Kozlíku lékařského. Tento doplněk stravy nám může pomoci při náchylnosti k onemocnění ústní dutiny a horních cest dýchacích. Jsou oblíbené v období chřipek nebo angin právě pro bakteriostatické účinky zmíněných éterických olejů. Pozitivní účinky Kozlíku lékařského jsou známy pro zklidnění a navození lepšího spánku.

pastilky na ústní hygienu

Aromedica ve svých výrobcích využívá v rámci aromaterapie obrovský kus přírody

Paní doktorko, proč Vás tak nadchly přírodní přípravky značky Aromedica, ať už v oblasti intimní hygieny nebo pro použití na ochranu dutiny ústní? Jak si značka získala vaši důvěru?
Moji důvěru si získala především příroda sama, která nám v rostlinách dává nepřeberné množství cenných látek. Jestli je využijeme pro zdraví nebo pro relaxaci je jenom na nás. Aromedica umí ve svých výrobcích plně využít obrovskou nabídku přírody v rámci aromaterapie, kterou přináší českým zákazníkům již 20 let. Receptury firmy jsou velmi erudované a dobře propracované, testované na funkčnost. Jde v pravém slova smyslu o farmaceutickou kosmetiku.

Jak na vás působí aromaterapie?
Víte, když otevřu takové galbanum, nard nebo pačuli a jejich vůně potom jemně zavoní z pokožky, tomu se prostě nedá odolat. Když si do aromalampy nakapu v pošmourném podzimním podvečeru Tajemství Indie nebo Den v Provence a začtu se do oblíbené knížky, je to jako bych se přenesla do jiného světa. Takže mohu jenom doporučit prostudovat internetový katalog a věřím, že si zde vybere pro zdraví nebo krásu každý.

Děkuji MVDr. Václavě Mazourové za rozhovor a přeji Vám mnoho spokojených lidí, kteří navštíví aromaterapeutický kurz!

Autor: Erika Pospíšilová

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 19. května tohoto roku svoji lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení nabídne...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Arome.cz Patříte mezi příznivce všech odstínů červené a rádi byste je nosili nejen na rtech, ale i na očích? Nebojte se odvázat a...

Najdete na iDNES.cz