Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Aromaterapie, aromaterapeutický kurz a přípravky pro intimní chvíle i hygienu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Co mají společného aromaterapie a intimní hygiena? Dá se aromaterapie použít i při intimních chvílích? Kde můžete tuto přírodní kosmetiku koupit? Pro koho je vhodný aromaterapeutický kurz? Zeptali jsme se MVDr. Václavy Mazourové.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Aromaterapie, aromaterapeutický kurz a přípravky pro intimní chvíle i hygienu | foto: Aromedica

Paní doktorko, jak vás napadlo začít s kurzy aromaterapie a jaké jsou na aromaterapeutický kurz ohlasy?
Kouzlo aromaterapie spočívá v synergickém působení několika silic dohromady. Aromedica má k dispozici celou škálu velmi drahých čistě přírodních silic jako je jasmín, nard, růže damašská, nerol, ylang-ylang atd. Právě na našem kurzu je možnost vyzkoušet si míchání vlastních kompozic. Návštěvník, který absolvuje aromaterapeutický kurz, je podrobně seznámen s platnými zásadami, upozorníme ho zároveň na případná rizika a legislativu. Z kurzu odjíždí s úplně jiným náhledem na aromaterapii a má dále možnost s námi spolupracovat . Aromedica mu již poskytuje jako certifikovanému salonu bezplatný odborný servis pro praxi.

Díky velkému zájmu laiků o aromaterapie je aromaterapeutický kurz zpřístupněn i široké veřejnosti

Pro koho je aromaterapeutický kurz vhodný, je i pro laiky?
Aromaterapeutický kurz je primárně určen pro maséry, kosmetičky, pracovníky ve wellnes službách nebo majitele prodejen zdravého životního stylu. Kvůli zájmu laiků o aromaterapie jsme se rozhodli zpřístupnit tento aromaterapeutický kurz také široké veřejnosti. Na kurzu si mohou účastníci vyzkoušet silice ve vysoké kvalitě a domů si odvážejí vlastnoručně namíchané směsi vytvořené pod naším dohledem, které po doporučené době zrání mohou použít ve své praxi. Veškerý spotřebovaný materiál je v ceně kurzu. Domníváme se, že takový kurz může být i vhodným dárkem pro někoho blízkého (dárkové poukazy jsou na vyžádání).

aromatherapy pro intimní hygienu

Mezi ženami se stal velmi oblíbeným přípravek Feminol a Intimed, protože oba pomáhají při intimní hygieně a účinně bojují proti potížím s výtoky a svěděním. Kdy má žena sáhnout pro Feminolu a kdy po Intimedu?
Intimed je vhodný pro účely rychlé ochrany sliznice, a to jak preventivně, nebo když již zánětlivý výtok ženu obtěžuje. Feminol je přípravek určený k běžnému každodennímu mytí intimních partií. Můžeme použít i pár kapek do koupele. Slouží pro dlouhodobou hygienu intimních partií, jako ochrana proti bakteriím a plísním. V případě vleklých vaginálních potíží je dobré oba přípravky používat kombinovaně.

Jaké jsou praktické zkušenosti v intimní hygieně? Slyšela jsem, že Feminol má i jedno celkem překvapující využití.
Feminol je oblíbený nejen u mladých žen. Pochvalují si jej také dámy ve vyšším věku s hygienickými komplikacemi spojenými s diabetem nebo s náročnými gynekologickými operacemi. Protože přípravky zabírají téměř okamžitě a zklidnění sliznic a pokožky je vnímáno uživatelkou i po prvním použití, doporučuji mít oba přípravky doma stabilně k dispozici. Přípravek Feminol lze použít i jako luxusní lubrikant pro intimní chvíle s partnerem. Kromě již zmíněných preventivních účinků překvapí i nádherná smyslná vůně. Uživatelky nemusí mít obavu ohledně zachování bariérové funkce pánské ochrany, protože Feminol působí velmi šetrným způsobem.

Ne zcela náhodou jsou nejprodávanějším výrobkem Bonne Santé šalvějové pastilky s eukalyptem. Jakým způsobem v nich účinkuje aromaterapie?
Pastilky Bonne Sante jsou nasycené rostlinnými silicemi Šalvěje muškátové a Eukalyptu ve spojení s extraktem Kozlíku lékařského. Tento doplněk stravy nám může pomoci při náchylnosti k onemocnění ústní dutiny a horních cest dýchacích. Jsou oblíbené v období chřipek nebo angin právě pro bakteriostatické účinky zmíněných éterických olejů. Pozitivní účinky Kozlíku lékařského jsou známy pro zklidnění a navození lepšího spánku.

pastilky na ústní hygienu

Aromedica ve svých výrobcích využívá v rámci aromaterapie obrovský kus přírody

Paní doktorko, proč Vás tak nadchly přírodní přípravky značky Aromedica, ať už v oblasti intimní hygieny nebo pro použití na ochranu dutiny ústní? Jak si značka získala vaši důvěru?
Moji důvěru si získala především příroda sama, která nám v rostlinách dává nepřeberné množství cenných látek. Jestli je využijeme pro zdraví nebo pro relaxaci je jenom na nás. Aromedica umí ve svých výrobcích plně využít obrovskou nabídku přírody v rámci aromaterapie, kterou přináší českým zákazníkům již 20 let. Receptury firmy jsou velmi erudované a dobře propracované, testované na funkčnost. Jde v pravém slova smyslu o farmaceutickou kosmetiku.

Jak na vás působí aromaterapie?
Víte, když otevřu takové galbanum, nard nebo pačuli a jejich vůně potom jemně zavoní z pokožky, tomu se prostě nedá odolat. Když si do aromalampy nakapu v pošmourném podzimním podvečeru Tajemství Indie nebo Den v Provence a začtu se do oblíbené knížky, je to jako bych se přenesla do jiného světa. Takže mohu jenom doporučit prostudovat internetový katalog a věřím, že si zde vybere pro zdraví nebo krásu každý.

Děkuji MVDr. Václavě Mazourové za rozhovor a přeji Vám mnoho spokojených lidí, kteří navštíví aromaterapeutický kurz!

Autor: Erika Pospíšilová

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

GROHE Blue® Home je váš soukromý pramen dokonalé chuti a požitku

GROHE Blue® Home je váš soukromý pramen dokonalé chuti a požitku

Pokud hledáte způsob, kterým do svého života přinesete radikální změnu, není důvod, proč nehledat v kuchyni....

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Najdete na iDNES.cz