Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Armatury z Třince prověřil čas, další plus je kvalita za dobrou cenu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Pro projektanty plynových zařízení a obchodní společnosti, které se zabývají plynárenstvím, jsou již od roku 1991 sázkou na jistotu armatury z Třince. Firma ARMAGAS, která začínala pod hlavičkou Třineckých železáren, dodala na evropské trhy za posledních dvacet let tisíce plynových armatur.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma ARMAGAS vyrábí armatury, ventily a uzávěry k plynovému potrubí. | foto: ARMAGAS s. r. o.

ARMAGAS s. r. o. vyrábí a provádí servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů. O vysoké kvalitě výrobků svědčí certifikáty Státní zkušebny na každý výrobek a také Certifikát systému jakosti ISO 9001 z roku 2002. Atraktivní je i příznivá cena produktů, které se značkou A++ zároveň zaručují nejnižší spotřebu elektrické energie.

Membránové bezpečnostní uzávěry

ARMAGAS vyrábí a dodává několik typů membránových bezpečnostních uzávěrů pro ovládání průtoku plynných médií potrubím. U uzávěrů BAP solo, BAP05 či VAP je membrána řízena nepřímočinně tlakem protékajícího plynu a ventily mají dvě polohy – otevřeno a zavřeno. Hodí se zejména jako havarijní uzávěry před kotelny a je na ně potřeba napojit odvětrání.

Uzávěry BAP se vyrábějí ve třech tlakových variantách, VAP ve dvou tlakových variantách. Nabízejí se možnosti dvou či tří typů cívek ve čtyřech, šesti či osmi světlostech. 

Jako bezpečnostní uzávěry plynových hořáků pro všechny topné plyny se doporučují armatury BAP Dvojče a BAP Double. V případě uzávěru BAP Dvojče se jedná o dva uzávěry BAP solo za sebou s meziprostorem na odvětrání, BAP Double se skládá ze dvou nezávislých uzavíracích segmentů v jednom tělese.

Výhoda elektromechanicky ovládaných ventilů

U přímočinných uzávěrů BPV je nespornou výhodou membrána přímo řízená cívkou. Využívají se zejména jako palivové ventily nebo bezpečnostní uzávěry kotelen, pro připojení slouží závit nebo příruba. Vyrábějí se ve dvou světlostech.

Velkou devizu má firma ARMAGAS zejména v elektromechanicky ovládaných ventilech armatur. Právě tento způsob řízení průtoku plynu přináší pro zákazníka ve výsledku velké, mnohdy až osmdesátiprocentní, úspory.

Armatury ARMAGAS po instalaci plynových filtrů.

Armatury ARMAGAS po instalaci plynových filtrů.

Pro armatury ARMAGAS hovoří i fakt, že obstály v konkurenci s ventily ze zahraničí v atomové elektrárně Mochovce. Uzávěry instalované v kotelnách vyhověly tvrdým podmínkám při zkušebním provozu elektrárny – přitom za nesrovnatelně nižší cenu. 

Atraktivní ceny a rychlé dodání 

Kromě zavedené značky na trhu znamená ARMAGAS sázku na jistotu nejen díky cenově výhodným relacím, ale také pro krátké dodací lhůty. Zboží k zákazníkovi dorazí do sedmi až čtrnácti pracovních dnů od data odeslání objednávky, v případě objednání přes internet lze okamžitě uplatnit i pětiprocentní slevu. U BAP uzávěrů se cena za výrobek nezměnila od roku 2008.

Záruka kvality a servis 

Kromě armatur firma ARMAGAS dodává filtry k odlučování tuhých částic, zpětné klapky k samočinnému zastavení zpětného proudění a rázům pracovní látky a doplňkový sortiment v podobě indikátorů polohy, ochozů, detektorů či těsnících kroužků. Na veškeré zboží má platné atesty či prohlášení o shodě. Všechny certifikáty výrobků i podrobnou nabídku produktů lze nalézt na www.armagas.cz.

V případě zakoupeného sortimentu u firmy ARMAGAS se zákazníci mohou spolehnout na servis všech typů zakoupených armatur a rovněž rozsáhlou síť servisních středisek v celé České republice i na Slovensku. 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Najdete na iDNES.cz