Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ARMAGAS zvyšuje bezpečnost a šetří peníze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma ARMAGAS vyrábí, prodává a servisuje plynové armatury. Ty při jakémkoliv úniku plynu ihned uzavřou průtok potrubím a tím zamezí možné havárii. Vybírat můžete z membránových uzávěrů BAP, VAP, BPV, filtrů KAP a bezpřírubových zpětných klapek BZK.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Armagas s.r.o. - Výroba, prodej a servis plynových armatur | foto: Armagas s.r.o.

Otočit doma plynovým topením a mít teploučko. Žádné obavy, žádná možná rizika.
Relativně samozřejmost, za kterou stojí kromě investice kvalitní projektantská práce s kvalitními plynovými armaturami. Středem pozornosti projektantů plynových zařízení se stává bezpečnost, ochrana zdraví i majetku.

ARMAGAS plynové armatury splňují všechny požadavky

Díky havarijním uzávěrům plynu firmy ARMAGAS je to hračka. Armatury při jakémkoliv úniku plynu ihned uzavřou průtok potrubím, a tím zamezí možné havárii.

Filtr Armagas

Jsou vyrobeny z lehké hliníkové slitiny. Svou konstrukcí a principem šetří elektrickou energii. Uzávěry jsou vyráběny ve světlostech od DN 40 do DN 200 a pracovním přetlaku od 1 kPa do 500 kPa. Jsou rovněž použitelné do výbušného prostředí.

Samozřejmostí je top kvalita. Všechny výrobky jsou certifikovány Státní zkušebnou a firma je držitelem certifikátu systému jakosti ISO 9001 udělený firmou Lloyd´s Register Quality Assurance.
Velkou předností jsou velmi krátké dodací lhůty a příznivé ceny i síť servisních středisek zajišťujících servis po celé ČR a SR na všechny typy ARMAGAS plynových armatur.

ARMAGAS vsadila na kvalitní a spolehlivé produkty, příznivou cenu a flexibilitu dodávek. Správnost její firemní politiky potvrzují četné pozitivní reference, prověření sortimentu i v náročném prostředí např. v kotelnách atomové elektrárny Mochovce.

Za devatenáct let existence firma ARMAGAS dodala armatury do mnoha provozů nejenom v České republice a na Slovensku, její výrobky oceňují i v Rusku, Polsku, na Ukrajině i v Peru, Indii a Nigérii.

Firemním stříbrem je BAP

Membránové bezpečnostní uzávěry BAP solo jsou určeny pro ovládání průtoku plynných médií potrubím. Doporučují se jako havarijní uzávěry před kotelny.
Jsou to nepřímočinné (membrána není přímo řízena cívkou, ale tlakem protékajícího plynu) direktní (2 polohy - otevřeno x zavřeno) ventily bez napětí uzavřené.

Armagas

Na uzávěry BAP je nutno napojit odvětrání.
Uzávěry jsou použitelné pro všechny topné plyny a jiné neagresivní plyny v prostředí s klasifikací umístění až ZÓNA 1 (dle ČSN EN 60079-14). Uzávěry BAP se vyrábějí ve třech tlakových variantách, dvou typech cívek (cívka s konektorem B, cívka se zalitým kabelem do výbušného Ex prostředí C) a osmi světlostech.

Celé nabídkové portfolio třinecké firmy ARMAGAS s přehledným katalogem produktů s podrobným popisem, ceníkem a kontakty najdete na firemních internetových stránkách www.armagas.cz. Součástí stránek je i e-shop, ve kterém můžete pohodlně vybrané zboží objednat a získat okamžitou tříprocentní slevu.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz