Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Angličtina - zúročte své znalosti certifikátem FCE, CAE, IELTS

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
London Institute Praha je britská jazyková škola, která svým klientům nabízí kurzy pro veřejnost. Možnosti jsou následující – angličtina, španělština, francouzština, pomaturitní studium, individuální a firemní výuka a studium v zahraničí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dejte si za cíl složit jednu z Cambridge zkoušek | foto: London Institute

Učíte se angličtinu již spoustu let a připadá vám, že stále přešlapujete na místě nebo vám angličtina jde docela slušně, takže do dalšího učení nemáte motivaci?

Dejte si za cíl složit jednu z mnoha nabízených Cambridge zkoušek, např. oblíbenou FCE. Připravte se na mezinárodně uznávané zkoušky, jejichž garantem je Cambridge University a jsou uznávané Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Obecná angličtina: zkoušky KET, PET, FCE, CAE, CPE

Cambridge zkoušky patří v mezinárodním měřítku mezi nejuznávanější. Jsou žádané u českých a zahraničních zaměstnavatelů i u zahraničních univerzit jako doklad o úrovni vaší angličtiny. Uplatní se v obchodní sféře a průmyslu, např. pro pracovníky v klientských službách nebo pro administrativní práce v bankovnictví, aeroliniích, atd.

London Institute pořádá přípravné kurzy, které jsou přizpůsobeny termínům zkoušek FCE a dalších, jež několikrát ročně vyhlašuje Britská rada (březen, červen a prosinec).

Kurzy pro veřejnost probíhají dvakrát týdně v různých dnech a časech. Délka kurzů je celkem 12 týdnů. Po absolvování přípravného kurzu budete kvalitně připraveni na to, abyste úspěšně složili zkoušku a stali se tak majitelem certifikátu.

Ve třídách je 5 až 11 studentů. Chcete-li využít spíše individuální přístup, který vám může přinést viditelnější výsledky, doporučujeme Vám privátní lekce. Pružný časový rozvrh vám umožní skloubit výuku angličtiny s individuálním pracovním i osobním programem.

Výuka je sestavena podle potřeb a požadavků studentů. Během hodiny mají studenti příležitost koncentrovat se na tu oblast jazyka, kterou potřebují zlepšit.


Logo London Institute

Obchodní angličtina: zkoušky BEC Preliminary, BEC Higher, BEC Vantage

Zkoušky BEC, neboli zkoušky z obchodní angličtiny, jsou určeny pro studenty, kteří potřebují nebo budou potřebovat používat angličtinu k obchodním účelům. Je důležité si uvědomit, že obchodní angličtina není speciálním jazykem.

Nicméně nácvik obchodních výrazů pomůže studentům plynule mluvit a budou se cítit sebejistě při používání angličtiny v komerčním a obchodním prostředí.

Mezinárodně uznávaná zkouška IELTS

IELTS (International English Language Testing systém) je mezinárodně uznávaná zkouška určená všem studentům, jejichž rodným jazykem není angličtina. IELTS budete potřebovat jako vstupní jazykový požadavek, pokud se chystáte za prací či na univerzitu do anglicky mluvících zemí.

Tyto zkoušky jsou uznávány univerzitami a zaměstnavateli v mnoha zemích včetně Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu, Kanady a USA. Zkouška IELTS se stala v poslední době velice populární pro všechny, kdo chtějí získat kvalifikaci v anglickém jazyce. Certifikát IELTS je platný 2 roky a na rozdíl od ostatních Cambridge zkoušek ho nelze "neudělat". Výsledek se hodnotí na stupnici od 1 - 9 bodů.

Proč právě angličtina v přípravném kurzu v London Institute:

  • Kvalifikovaní rodilí mluvčí s mnohaletými zkušenostmi s výukou přípravných kurzů
  • Vysoká úspěšnost při složení zkoušky (95 – 100 %)
  • Zkušební testy "nanečisto"
  • Velké množství výukových materiálů
  • Ke každému kurzu učebnice zdarma
  • Kurzy pro přípravu na zkoušky KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS

www.londoninstitute.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Kočárky, které přežijí i dva raubíře.
Kočárky, které přežijí i dva raubíře.

Přečtěte si recenze kočárků na eMimino.cz a vyberte ten nejlepší.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.