Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Angličtina s hypnózou za týden, uskutečněný sen

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mluvit anglicky za pár dní lépe než s předchozími postupy trvajícími roky? Většině lidem to připadá nesmyslné. Vědeckým faktem je však skutečnost, že nesmyslné jsou běžné postupy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Angličtina s hypnózou je moderní způsob učení | foto: Cetros

Proč se optimální postupy široce nepoužívají a u nás existuje jen jeden tým odborníků, který dokáže učit pomocí hypnózy a dalších nejmodernějších paměťových metod? Proč jen málo učitelů umí naučit? Odpověď i řešení se dozvíte v tomto textu.

Sportovci ví, že špičkové výsledky závisí na schopnosti intenzivního tréninku a pak maximálního uvolnění. Právě maximální uvolnění přináší hypnóza. Také je potřeba přeprogramovat zastaralé myšlení sugerované učiteli.

Angličtina s hypnózou – moderní způsob učení

Mezi zcela chybné předpoklady patří víra v nutnost učit se hlavně gramatiku. Zapojte svoji inteligenci a uvažujte: Proč děti jdoucí do školy umí mluvit o minulosti i budoucnosti, aniž znají gramatické poučky?

Vážnou překážkou v učení angličtiny je strach z hodnocení, z toho že budu vypadat hloupě před ostatními. Místo toho, aby většina učitelů motivovala, zasela obavy ze ztrapnění. Proto je nutné použít i takové postupy jako je hypnóza, aby byli lidé odblokováni.

Pohoršeně reagovat mohou lidé, kteří nedokáží domyslet jeden z příkladů ze školního programování "vzory myšlení". Jaké myšlení navrhuje hypnoterapeut Činka? "Slohová práce o rozsahu 600 znaků - třetina normo-strany - obsahující pět chyb musí být ohodnocena jedničkou! Je-li 60 slov 10 % textu, je 6 slov 1 %, souhlasí?"

Takže text byl z 99 % v pořádku, ale žáci ve škole dostávají trojku od hodné učitelky a horší od normálního pedagoga. Lidé jsou programováni na všímání si chyb, namísto toho, co se povedlo. To vede k přesvědčení, že učení je těžké. S postupy paměťového experta L. Činky se vše díky kurzu Angličtina s hypnózou i desetkrát zjednoduší.

Pomůže Vám gramatika naučit se angličtinu?

Pomůže vám gramatika naučit se angličtinu? Ne!

Pro překládání textů z angličtiny můžete využít překladače, avšak žádný z nich nedokáže překládat smysluplné věty ve vztazích k dalším větám překládaného textu. Proč? Vždyť do programu lze zadat všechna gramatická pravidla.

Samozřejmě, že překladače ta pravidla obsahují, ale to nestačí. Všimněte si, že nestačí znát všechna gramatická pravidla, aby došlo k překladu. Proč? Namísto dlouhého rozboru si položte další otázku.

Co bylo dřív? Mluvící lidé, nebo Bůh stvořil gramatiku? Lidé mluvili, než se do toho vložili jazykovědci a začali hledat pravidla a dávat je do tabulek. Jenomže do tabulek nelze vložit vše, existují výjimky, a proto jazykovědci začali popisovat výjimky z pravidel, jakási proti pravidla. Ani zvládnutí všech pravidel nepostačuje k zvládnutí jazyka.

V kurzech Angličtina s hypnózou se s klasicky vysvětlovanou gramatikou nesetkáte

V týdenních kurzech Angličtina s hypnózou se s klasicky vysvětlovanou gramatikou nesetkáte, naopak. Vše musí probíhat hravě a zábavně. Pokud byste si chtěli udělat obrázek o tom, jak zvládnout angličtinu, tak se to dozvíte v knize Libora Činky "Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky".

Více o kurzech Angličtina s hypnózou na www.anglictina-s-hypnozou.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz