Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Angličtina s hypnózou za týden, uskutečněný sen

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mluvit anglicky za pár dní lépe než s předchozími postupy trvajícími roky? Většině lidem to připadá nesmyslné. Vědeckým faktem je však skutečnost, že nesmyslné jsou běžné postupy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Angličtina s hypnózou je moderní způsob učení | foto: Cetros

Proč se optimální postupy široce nepoužívají a u nás existuje jen jeden tým odborníků, který dokáže učit pomocí hypnózy a dalších nejmodernějších paměťových metod? Proč jen málo učitelů umí naučit? Odpověď i řešení se dozvíte v tomto textu.

Sportovci ví, že špičkové výsledky závisí na schopnosti intenzivního tréninku a pak maximálního uvolnění. Právě maximální uvolnění přináší hypnóza. Také je potřeba přeprogramovat zastaralé myšlení sugerované učiteli.

Angličtina s hypnózou – moderní způsob učení

Mezi zcela chybné předpoklady patří víra v nutnost učit se hlavně gramatiku. Zapojte svoji inteligenci a uvažujte: Proč děti jdoucí do školy umí mluvit o minulosti i budoucnosti, aniž znají gramatické poučky?

Vážnou překážkou v učení angličtiny je strach z hodnocení, z toho že budu vypadat hloupě před ostatními. Místo toho, aby většina učitelů motivovala, zasela obavy ze ztrapnění. Proto je nutné použít i takové postupy jako je hypnóza, aby byli lidé odblokováni.

Pohoršeně reagovat mohou lidé, kteří nedokáží domyslet jeden z příkladů ze školního programování "vzory myšlení". Jaké myšlení navrhuje hypnoterapeut Činka? "Slohová práce o rozsahu 600 znaků - třetina normo-strany - obsahující pět chyb musí být ohodnocena jedničkou! Je-li 60 slov 10 % textu, je 6 slov 1 %, souhlasí?"

Takže text byl z 99 % v pořádku, ale žáci ve škole dostávají trojku od hodné učitelky a horší od normálního pedagoga. Lidé jsou programováni na všímání si chyb, namísto toho, co se povedlo. To vede k přesvědčení, že učení je těžké. S postupy paměťového experta L. Činky se vše díky kurzu Angličtina s hypnózou i desetkrát zjednoduší.

Pomůže Vám gramatika naučit se angličtinu?

Pomůže vám gramatika naučit se angličtinu? Ne!

Pro překládání textů z angličtiny můžete využít překladače, avšak žádný z nich nedokáže překládat smysluplné věty ve vztazích k dalším větám překládaného textu. Proč? Vždyť do programu lze zadat všechna gramatická pravidla.

Samozřejmě, že překladače ta pravidla obsahují, ale to nestačí. Všimněte si, že nestačí znát všechna gramatická pravidla, aby došlo k překladu. Proč? Namísto dlouhého rozboru si položte další otázku.

Co bylo dřív? Mluvící lidé, nebo Bůh stvořil gramatiku? Lidé mluvili, než se do toho vložili jazykovědci a začali hledat pravidla a dávat je do tabulek. Jenomže do tabulek nelze vložit vše, existují výjimky, a proto jazykovědci začali popisovat výjimky z pravidel, jakási proti pravidla. Ani zvládnutí všech pravidel nepostačuje k zvládnutí jazyka.

V kurzech Angličtina s hypnózou se s klasicky vysvětlovanou gramatikou nesetkáte

V týdenních kurzech Angličtina s hypnózou se s klasicky vysvětlovanou gramatikou nesetkáte, naopak. Vše musí probíhat hravě a zábavně. Pokud byste si chtěli udělat obrázek o tom, jak zvládnout angličtinu, tak se to dozvíte v knize Libora Činky "Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky".

Více o kurzech Angličtina s hypnózou na www.anglictina-s-hypnozou.com.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.